Jak miwia tworzy ogród

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Jak miwia tworzy ogród

Post »

Ładny masz ogród ;:138 super ;:63 masz kolorowo, różnorodnie i dlatego ładnie :) nie wiem czym bardziej się zachwycać, czy niemal czarną różą , czy piękną żółtą piwonią , czy innymi różami--jest czym , naprawdę :) A Otmuchow, cóż kolorowa bajka :) a dziewczyna na zdjęciu jest mi jakoś dziwnie znana :)
:wit karolina
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
gracha
1000p
1000p
Posty: 4328
Od: 23 maja 2012, o 21:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Jak miwia tworzy ogród

Post »

Korowód kwiatowy cudowny , pomysłowe kompozycje w parasolkach i miła osóbka wśród nich ;:215
jesień w Twoim ogrodzie urocza,brązowa obwódka przy ścieżce to co to :?: a ta róża ciemno bordowa urocza ;:108 żółta piwonia zjawiskowa :wit
Pozdrawiam Gracha
Mój Raj cz.5
Moje wątki
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Jak miwia tworzy ogród

Post »

Na drugim zdjęciu jest krzew,bawiący się w duchy,jak się nazywa,pamiętasz?One przykuwają uwagę właśnie teraz,kiedy nie ma kwiatów w ogrodzie.
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
miwia
500p
500p
Posty: 680
Od: 2 gru 2007, o 22:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Jeleniej Góry

Re: Jak miwia tworzy ogród

Post »

Witam miłych Gości :) Bardzo się cieszę, że mnie odwiedzacie ;:196

Karolinko - bardzo Ci dziękuję za miłe słowa. Niby ogród człowiek tworzy dla siebie, ale gdzieś w środku, instynktownie, chciałoby się, aby się podobał innym.
A mówisz, że dziewczyna na zdjęciu znana ? A może razem wzdychałyśmy do jakichś kwiatków na Otmuchowie, nie wiedząc, że "spotkamy się" wirtualnie :heja

Grażynko - dziękuję Ci ;:167 Ta brązowa obwódka to kora wysypana na czarnej włókninie. Kiedyś były kamyczki i nie komponowały się tak ładnie jak ten naturalny brąz kory. Mankament obecnego rozwiązania: chwasty. Mimo wszystko przebijają.

Mireczko - ładnie nazwałaś iglaka ;:215 My na nasz użytek mówimy o nim "baba jaga".
Jest to jałowiec pospolity "Horstmann". Powiem Ci,że go uwielbiam. Wiosną i latem cudnie się komponuje kolorem i pokrojem z perukowcem Royal Purple. Jak do tego zakwitnie obok kalina koralowa to daje to fajny efekt. Jeśli znajdę sensowne zdjęcie, to wstawię wieczorkiem. Nie rośnie szybko na wysokość, ale na szerokość trzeba mu sporo miejsca. Te wiszące gałęzie są ciężkie i całe drzewko się mocno pochyla. Mój M w tym roku pospawał mu podpórki, żeby stał i wisiał a nie leżał i wisiał :wink:
Pozdrawiam serdecznie
Mirka
Zapraszam do mojego ogródka
Awatar użytkownika
Michasia1
200p
200p
Posty: 496
Od: 6 lis 2014, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Jak miwia tworzy ogród

Post »

Witaj
Masz piękny ogród, tyle w nim ładu i harmonii. Piękne róże , rododendrony. Wiosna piękna u Ciebie. Jesieni też niczego nie brakuje :D Każdy ogród jest piękny dzięki miłości jaką w niego wkładamy. Ale bywają te piękniejsze jak Twój :D
Pozdrowienia
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Jak miwia tworzy ogród

Post »

Ciekawe zdjęcia z wystawy.
Biała bugenwilla - od razu bym ją kupiła ;:167
Zakupy ;:215
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Jak miwia tworzy ogród

Post »

Mirko mówisz,że miło jak się komuś ogród podoba :) To ja się powtórzę i powiem : < Szczęście którego nie masz z kim dzielić , nie jest szczęściem >
A Twoją twarz znam naprawdę :) nie wiem skąd? może masz sobowtóra :lol: ale naprawdę znam :) może mieszkałaś kiedyś bliżej Wrocławia ? :wit karolina
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Jak miwia tworzy ogród

Post »

No to czekam na obiecane zdjęcie trio;duch-kalina-perukowiec :D
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
mati1999
1000p
1000p
Posty: 4200
Od: 3 maja 2013, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak miwia tworzy ogród

Post »

Ale wystawa ogrodnicza ;:114 ;:183 ;:152 zdycham z rozkoszy :!: To tą róze kupilaś to Black Baccara na 200% ;:oj i perukowiec ;:173 a hortensja to cuudo ;:303
Awatar użytkownika
miwia
500p
500p
Posty: 680
Od: 2 gru 2007, o 22:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Jeleniej Góry

Re: Jak miwia tworzy ogród

Post »

Dzień Dobry wszystkim :)

Michasia1 dziękuję za wizytę i za ciepłe słowa :oops: Daleko jeszcze mi do idealnego ogrodu (pytanie czy w ogóle taki stan istnieje ?) ale powoli zaczyna bywać tak, że wychodzę do ogrodu, patrzę, jak wszystko rośnie i czuję spokój wewnętrzny. To jest swojego rodzaju luksus :wink:

Karolinko - raczej obstawiam sobowtóra, bo Wrocław znam, aczkolwiek bywam tam sporadycznie :D Nawet mój wrocławski student nie zmienił dotychczasowej częstotliwości :D

Beaby - biała bugenvilla była cudowna. Ja mam tę zwykłą, różową. Będzie to jej pierwsza zima u mnie. Jeśli uda mi się ją dobrze przezimować, to rozszerzę swój stan posiadania o kolejne kolory. Postrzegam ją jako łatwą w uprawie, niewymagającą a jednocześnie bardzo ozdobną roślinę. Tak wyglądała moja, po sezonie:

Obrazek

Mirko - wybacz, ale nie znalazłam zdjęcia, które oddaje urok tego zakątka. Tylko takie, poglądowe :

Obrazek
Pozdrawiam serdecznie
Mirka
Zapraszam do mojego ogródka
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Jak miwia tworzy ogród

Post »

No to jednak sobowtór :) ale znam tę twarz, to niesamowite, nawet ten lekko skrzywiony uśmiech :D
Śliczny zakątek wkoło basenu :) być może byłyśmy gdzieś razem :)_ może w sanatorium? może w Otmuchowie :) ?
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
Koleszko
500p
500p
Posty: 961
Od: 14 wrz 2013, o 20:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Jak miwia tworzy ogród

Post »

Piękny masz ogród . :D Podoba mi się bo masz w nim iglaczki i róże . ;:167 Fajne roślinki poprzycinane na bonsai . ;:108 To wszystko wygląda jakbyś zaplanowała ogród od razu, wszystko do siebie pasuje idealnie . :lol:
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Jak miwia tworzy ogród

Post »

Fajny krzaczorek się z tej bugenwilii zrobił ;:215
Trzymam kciuki za jej przezimowanie.
Biała zawładnęła moim serduchem, nawet nie wiedziałam, że bywa inna niż różowa...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”