Ogródek AGNESS

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Ignis05
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8312
Od: 16 gru 2009, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Gdańska

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnieszko :) cudna ta szachownica kostkowana. ;:oj
Jesienią posadziłam sobie kilka sztuk ale już nie pamiętam dokładnie , gdzie i czekam, może jeszcze się pokaże.
Wiosnę mam wprawdzie wcześniej ale i tak wszystko zakwita później niż u Was na południu.
:wit
123katex
1000p
1000p
Posty: 1050
Od: 22 maja 2013, o 20:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Piękne roślinki, wiosna zagościła na dobre. :wit
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogródek AGNESS

Post »

I ja też wzdycham widząc te przecudne obrazki. wiosna jest cudowna, tyle kolorków, zapachy, można siedzieć całymi dniami w Twoim ogrodzie.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Gosiu jesteś bardzo miła ;:196 ciesze się , że podoba Ci się w moim ogródku, ale Twój wcale mu nie ustępuje :D Z czasem roślinki się rozrosną i zrobi się zielony busz :D
Ja też ostatnio nie mam wcale czasu na internet..... porobiły mi się ogromne zaległości w zaprzyjaźnionych wątkach, ale ostatnio tak zimno na dworze, ogródek poszedł w odstawkę na rzecz porządków domowych, więc udało mi się troszkę nadrobić :D
Masz całkowitą rację co do pasji..... to wzbogaca człowieka niesamowicie :D

Kasiu ;:196 Wspaniała jesteś.... bardzo miło mi czytać takie słowa.... wprawdzie teleportować, ani sklonować ogródka nie możemy, ale zapraszam bardzo Ciebie do mojego ogródka, to znacznie łatwiejsze i całkowicie realne :D

Jadziu bardzo dziękuję ..... miłego wieczoru ;:196

Aniu faktycznie skalniaczki wiosną są najpiękniejsze , to zdecydowanie ich czas :D
Drobne szachowniczki uwielbiam.... kupiłam mieszankę, powinny być białe i bordowe, pokazały się tylko bordowe, na białe muszę zapolować :D
Dziękuję za propozycję podzielenia się tulipankami, kochana jesteś ;:196 Ale nie będę Ci zabierała cebulek, one najpiękniej wyglądają w większej kępie, więc szkoda, żebyś dzieliła taką piękną gromadkę. Może uda mi się kupić, jeśli nie takie same, to chociaż podobne :D

Justynko współczuję przeziębienia, mam nadzieję, że szybciutko minie i poczujesz się lepiej ;:196
Skalne roślinki bardzo lubię, to takie maleństwa, że często trzeba się nad nimi pochylić, żeby dostrzec ich urodę :D
Podagrycznik to prawdziwe paskudztwo....... trudno się go pozbyć ....

Dario bardzo się cieszę, że planujesz założenie wątku.... nawet jeśli na początku będzie więcej ziemi niż kwiatków, to nic nie szkodzi.... z wielką ciekawością będziemy obserwowali to przybywanie roślinności :D

Gabiś ciesze się bardzo, że fotka z gęsiówką podoba Ci się , to taka wdzięczna, delikatna roślinka :D

Ulcia ja dla odmiany nie mam białej sasanki, same ciemne... ale mam nadzieję, że uda mi się w końcu upolować :D

Wiolu Psiząb lubi półcieniste miejsca, przepuszczalną , bogatą w składniki odżywcze glebę.... U mnie rośnie na rabatce wysypanej korą. W tym roku wydaje mi się, że nie będzie miał zbyt wielu kwiatuszków...W zeszłym roku przerabiałam całkowicie rabatkę... on po kwitnieniu całkowicie ginie z powierzchni ziemi, podobnie jak inne cebulowe i nie pamiętałam gdzie rośnie... bałam się, że zmasakrowałam go.... na szczęście pojawił się i kwitnie, więc jest ok :D
Mam nadzieję, ze powiedzie Ci się z jego uprawą :D
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Iwonko dziękuję ;:167 Bardzo lubię skalne maluszki i teraz wiosną to ich czas :D

Marysiu sasaneczki świetnie się czują na skalniaku, szczególnie wtedy, gdy ziemia w ogródku jest słabo przepuszczalna, ciężka i gliniasta... na skalniaczku mają zawsze lepsze dla nich warunki.... lżejszą glebę , mniej składników odżywczych i będą pięknie rosły :D
Szkoda Twoich tulipanków.... jakieś zębate paskudy się do nich dobrały ???

Majeczko sasanki szybko się rozrastają, więc za chwilę będziesz miała śliczne dorodne kępy :D
Ja też będę jeszcze dosadzała botaniczne tulipanki.... uwielbiam je :D W ogóle stwierdzam kolejny raz ( jak zawsze wiosną :roll: ) że mam stanowczo zbyt mało wcześnie kwitnących roślinek i muszę zainwestować w cebulki :D
U mnie ostatnio cały czas zimno, ale niestety deszczu jak na lekarstwo.... jednej nocy troszkę popadało i dalej nic ... nawet wierzchniej warstwy gleby nie zmoczyło....

Misiu szkoda Twoich tulipanków, prawdziwe utrapienie z tymi zębatymi paskudami....
Nie przejmuj się tym, że roślinki u Ciebie słabo widoczne.... niedługo się rozrosną w piękne, duże kępy i będą przyciągały wzrok aż miło :D

Krysiu bardzo lubię te drobne szachowniczki..... mam tylko bordowe, koniecznie muszę dokupić białe, też są cudne :D
Mam nadzieję, ze Twoje się pokażą :D
U mnie z wiosną jest odwrotnie..... przychodzi później niż gdziekolwiek, ale jak już przyjdzie, to pędzi niesamowicie :lol:

Kasiu faktycznie wiosna już w pełni , ciesze się , że moje roślinki podobają Ci się ;:196

Dorotko dziękuję kochana, bardzo mi miło, że podoba Ci się w moim ogródku ;:196
Z dnia na dzień jest więcej kolorków, kwiatuszki pędzą , oby tylko troszkę cieplej było ....
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Zdążyłam jeszcze przed zamknięciem wątku wpaść do Ciebie Aguś podziwiać sasanki i nie tylko .Psizęby kwitną w tym samym czasie co u mnie ,więc nie jest źle .Dokupiłam teraz czerwoną sasankę ,bo ta akuratnie u mnie słabo kwitnie i biała również ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Witaj Aguś,wiosenne wśród kamyków ,to piękny widok,tak można siedzieć w Twoim ogrodzie bez końca ,nie chce się wracać,pozdrawiam :wit ;:168
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnieszko skalniak robi ogromne wrażenie i dodatkowo potrafisz go pięknie pokazać. Zdjęcia są takie wyraźne i tak soczyście kolorowe. Wyciągam rękę i już wącham i dotykam Twoje kwiatuszki ;:138
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Pędzi wszystko w górę, chyba tego tygodnia roślinki przystopują niezbyt ciekawe są prognozy pogody. Mam nadzieję, że opady śniegu i mrozy nie zawitają.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
DTJ_1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3539
Od: 14 lis 2013, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 60 km od W-wy

Re: Ogródek AGNESS

Post »

pięknie wszystko kwitnie, sasanki bardzo ładnie wyglądają a i zdjęcia ich są fajne. ciepełka życzę ;:3
Awatar użytkownika
JacekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11151
Od: 5 mar 2007, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa-Zachód

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnieszko, chyba będziemy otwierali nowe wątki w podobnym czasie ;:136 Trochę się z tym ociągam.
Dziękuję Ci za chęć podzielenia się ;:196 ale ja czasami zapominam o szczegółach. Gęsiówki różowe mam dwie i dopiero niedawno zwróciłem uwagę, że moje inne. Mam na miejscu znajomą, z którą się wymieniamy na bieżąco, jak coś wypatrzymy u siebie ;:4
Awatar użytkownika
reniusia20
1000p
1000p
Posty: 1859
Od: 2 kwie 2012, o 15:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdzieś na końcu świata...! ( małopolska)

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Aguś ale piękną masz różową gęsiówkę no,no będę musiała zapolować na ten kolorek!
Pięknie się prezentuje ożywia swoim kolorem ogród ;:138
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Jadziu fajnie, ze kupiłaś czerwoną sasankę, ona jest piękna.... zresztą wszystkie kolorki są piękne ;:167 Ja koniecznie muszę upolować gdzieś jasne kolorki.... jakieś różowości, bo mam w większości ciemne....

Martusiu dziękuję za takie cieplutkie słowa, to dla mnie prawdziwa radość, ze lubisz przebywać w moim ogródku ;:196

Aniucieszę się bardzo, że podobają Ci się fotki mojego azylu. Zapraszam bardzo na spacery.... zawsze na miłych gości czeka miękka poducha na huśtawce, oraz kawka i ciacho ;:196

Dorotko faktycznie pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza.... już od dłuższego czasu jest zimno i u mnie jak na złość nawet nie pada .... wreszcie dziś się doczekałam deszczu, teraz wszystko powinno pięknie ruszyć.... oby tylko słoneczko dopisało... śledząc prognozy wydaje się, ze ciepełko będzie dopiero po świętach....

Dorotko..... oj ciepełko by się przydało.... chłodno jest bardzo, nawet nie chce się przebywać na powietrzu.... a zapowiadają jeszcze większe ochłodzenie :D

Jacku ja też na razie ociągam się z nowym wątkiem, chciałabym, żeby pojawiło się więcej kolorów na otwarcie :D Na razie przez chłód wszystko przystopował.... ciesze się tylko z tego, ze wreszcie zaczęło padać.... bardzo sucho już u mnie było....

Reniu faktycznie bardzo fajnie wygląda ta gęsióweczka.... delikatny miły dla oka kolor i bardzo wcześnie kwitnie :D
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”