Widoczki z Beskidów - cz.1

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
Awatar użytkownika
bbartosz
50p
50p
Posty: 75
Od: 4 lut 2007, o 11:27
Lokalizacja: Kalmar, Szwecja/ Cieszyn

Post »

Zgadzam się Grażyno, w jednym z moich poprzednich postów napisałam, że wrzesień mz to najpiękniejsza pora roku w górach.
Czekam niecierpliwie na kolejne piękne zdjęcia

:D
Pozdrawiam
Basia
Awatar użytkownika
Calla
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 28 sie 2007, o 17:41
Lokalizacja: Wisła/ Kraków
Kontakt:

Post »

Witam
widzę, że pokazywane są fotki z mojej miejscowości i okolic. To prawda, że jesienią jest najładniej, zwłaszcza, że już tyle ludzi nie odwiedza nas w tym czasie i można spokojnie powędrowac szlakami. Polecam również Wisłę na wiosnę- kiedy najpiękniej wyglądaja buki, a wszędzie jest niesamowicie zielono!
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Witaj Calla.
Witam krajankę z Beskidów. Zapraszam Cię do wspólnego tworzenia tego tematu. Jeżeli masz jakieś fotki przedstawiające piękno naszego regionu to wstaw je tutaj. To temat czysto górski - przyrodniczy.Im więcej tym lepiej.
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
Calla
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 28 sie 2007, o 17:41
Lokalizacja: Wisła/ Kraków
Kontakt:

Post »

Skoro tak mówisz ;) A fotografia to moja kolejna pasja...
Obrazek Obrazek
Grzegorz B

Post »

Ale się ten wątek rozrasta, tyle nowych widoków :shock: . Bardzo miło się spaceruje po tych malowniczych okolicach a ten kamienisty strumyk jest nie do opisania ;:111 ;:111 ;:111 ... Gdybym tam mieszkał, już bym te płaskie kamienie przytargał do siebie :oops: :wink:
Czantorię też sobie pooglądałem i muszę przyznać, że mimo nie największej wysokości jest bardzo piękna, aż żal, że jeszcze tam mnie nie było :(

Grażynko i Twój Cieszyn zwiedziłem. Bardzo mi się podoba, jest malowniczy a te zabytki są bardzo ciekawe. A co to za Florek , szukałem informacji o nim a nie znalazłem :?:
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Cieszę się że ci się podobają moje okolice.Na Czantorię wiosną tego roku przebudowano kolejkę,jest teraz dwa razy szybsza i pojemniejsza.Z ciekawostek-po czeskiej stronie Czantorii
nasi sąsiedzi wybudowali wysoką wieżę widokową,z której rozciąga się wspaniały widok dookoła na nasze i czeskie góry.
Ten "Florek" o którego pytasz to pomnik św.Floriana-patrona strażaków,który wraz z dookólną fontanną znajduje się na rynku w Cieszynie (też ostatnio wyremontowany).
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

W Beskidach nie tylko można spacerować po górach ,ale można i pożeglować-na zdjęciu Jezioro Żywieckie.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
bbartosz
50p
50p
Posty: 75
Od: 4 lut 2007, o 11:27
Lokalizacja: Kalmar, Szwecja/ Cieszyn

Post »

Kochana Grażyno, już się martwiłam, że to koniec serii zdjęć. A tu taka miła niespodzianka!
Prawda, że piękna ta trasa z Bielska przez Straconkę do Międzybrodzia ! Warto również dodać, że prócz j. Żywieckiego mamy Międzybrodzkie.

;:31
Pozdrawiam
Basia
Reposit-10
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 8491
Od: 22 sty 2006, o 11:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Och, Grażynko .. Szczęściara z Ciebie , że żyjesz w tak pięknej okolicy ;:333 .
Góry, jeziora, lasy i grzyby w nich, jak nigdzie indziej ... Aż zazdrość ogarnia .. :twisted: :(
Fajnie, że nam pokazujesz to swoje miejsce na Ziemi , dzięki :)
Grzegorz B

Post »

Grażynko dziękuję za wyjaśnienie odnośnie "Florka" :D i muszę stwierdzić, że Jezioro Żywieckie jest przepiękne :shock: Fantastycznie się prezentuje na tle zalesionych wzgórz. Dla mnie odjazd, podziwiam ;:111 ;:111 ;:111 ... i coraz bardziej jestem przekonany, że odwiedzę te miejsca :wink:
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Grzesiu a więc zapraszam w Beskidy. To jeszcze nie koniec widoków. Będę zamieszczać następne w miarę podróżowania po górach. Jeszcze nie jeden piękny widok zobaczysz. :roll: :lol: :lol: :lol:
Grażyna.
kogro-linki
Grzegorz B

Post »

kogra pisze:Grzesiu a więc zapraszam w Beskidy. To jeszcze nie koniec widoków. Będę zamieszczać następne w miarę podróżowania po górach. Jeszcze nie jeden piękny widok zobaczysz. :roll: :lol: :lol: :lol:
Grażynko czekam z niecierpliwością na kolejne widoczki :wink:
Awatar użytkownika
FIGA
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6999
Od: 16 cze 2007, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Post »

Grażynko prześliczne fotki :P
Uwielbiam góry :P
Mam Ciocię która przeniosła się do Zawoji i bywamy tam prawie co rok :P
W tym roku jakoś tak wyszło że nie pojechaliśmy i bardzo tęsknię za znajomymi miejscami :cry:
Tyle razy już byliśmy na Babiej Górze że już straciłam rachubę :P
Jak mogę to dołączę do Twojego tematu kilka moich fotek :?:
Obrazek Obrazek
Moje linki
KATARZYNA
Zablokowany

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”