Ogródek AGNESS

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
AGNESS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 24813
Od: 5 wrz 2008, o 16:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Grażynko dziękuję ;:196
Ogródek można by pomyśleć, że zamknięty, bo już jakiś czas nic w nim nie robiłam....ale tak naprawdę to jeszcze nie do końca :roll: Mam takiego lenia, że nie mogę się wziąć za wysadzenie cebulek krokusów :oops: Powolutku zaczynają przekwitać Marcinki, więc i wycinania badylków troszkę będzie, ale to jeszcze za chwilę.....

Jula już biegnę do Ciebie zobaczyć co tworzysz :D

Marysiu w takim razie wiosną siejemy razem.... mam nadzieję, ze się uda :D

Jacku koniecznie wysieję ten tatarski, dziękuję za podpowiedź, bo nie miałam pojęcia, że są rożne..... wysieję i taki i taki.... najbardziej zależy mi właśnie na tym białym, bo to on najbardziej pasuje mi do dekoracji. Ale nie miałam pojęcia , że on wieloletni..... to super :D

Małgosiu dziękuję ;:196
Z zatrwianem spróbuję.... mam nadzieję, ze się uda :D

Danusiu jak czytam, to on nie należy do najłatwiejszych w uprawie..... jak pisze Jacek potrzebuje przepuszczalnej, lekkiej ziemi.... u mnie taka właśnie jest, mam nadzieję, ze się uda.... bo za taką sporą reklamówkę ususzonego trzeba zapłacić 37 zł :roll: A jest masakrycznie zgnieciony i połamany :roll:

Kochani czas zawiesić wątek ogrodowy do wiosny..... Wszystko co było do pokazania już pokazałam, kwitną tylko marcinki i chryzantemki....wszystkie już przedstawiałam. Wspominać nie będę , bo zdjęcia pokazywałam bardzo intensywnie w sezonie..... więc już wszystko widzieliście. Ja do Waszych ogródków będę cały czas zaglądała, bo przecież to dla mnie ogromna przyjemność, i za Chiny Ludowe się tego nie wyrzeknę ;:224 A na czas zimy bardzo zapraszam Was wszystkich do mnie na pogaduchy......o wszystkim..... o ogrodach, roślinach, o kuchni, zakupach, dekoracji mieszkań, o dniu dzisiejszym, planach na przyszłość, marzeniach, o pasjach, zainteresowaniach, kłopotach i troskach, o radościach każdego dnia....będę też pokazywała swoje prace, w przyszłym tygodniu ruszam z wianuszkami i dekoracjami na święta.... mam nadzieję, ze zechcecie obejrzeć ;:196
BARDZO, BARDZO ZAPRASZAM ;:167 ;:167 ;:167 a oto furtka do mnie :wit

http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 63&t=63533
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Ogródek AGNESS

Post »

Agnieszko , ja też niedługo zawieszę wątek ,ale zawsze na koniec wspomnienie z wiosny i lato zostawiam.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”