Moje endorfiny w kolorach tęczy

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
badzia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1927
Od: 1 lip 2011, o 19:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Moje endorfiny w kolorach tęczy

Post »

Labuś, Ty nie wiesz co mówisz. Ja mogę wszędzie i zawsze ale z asystą, a wtedy obie mamy ;:222 ;:oj ;:145 :shock: ;:224 ;:202 itd itp
Awatar użytkownika
zara
500p
500p
Posty: 512
Od: 6 maja 2015, o 12:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Re: Moje endorfiny w kolorach tęczy

Post »

Wandziu kochana ten sezon 2015 to był sezon stulecia - tropiki normalnie, południowych krajów nie trzeba było okupować ;:173
My na wypadzie do Włoch mieliśmy 5'C niższą temperaturę niż w tym samym czasie miała Warmia i Mazury.
O tak, to był sezon słońca, WIELKIEGO ;:3 - i niekończącego się podlewania naszych ogrodów ;:306
Ale pomidory były w smaku niepowtarzalne i tego właśnie życzę sobie i Tobie Wandziu na ten sezon - dużo, dużo ;:3 i jeszcze więcej pomidorów ;:333
Awatar użytkownika
badzia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1927
Od: 1 lip 2011, o 19:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Moje endorfiny w kolorach tęczy

Post »

Aniu, Twoje życzenie-marzenie o iście pomidorowej pogodzie sezonu 2016 na pewno się spełni ponieważ wszyscy emanujemy takie fluidy, a wiadomo, że w kupie siła :D

Dzisiaj i jutro będę przygotowywać tunelik mini dla pomidorów i papryk. Teraz patrzą w okno i błagają o więcej słońca.
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Moje endorfiny w kolorach tęczy

Post »

Tez Wando błagam pad u mnie i pada. ;:223
Awatar użytkownika
badzia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1927
Od: 1 lip 2011, o 19:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Moje endorfiny w kolorach tęczy

Post »

Kasiula, tak, parapetowe sadzonki tęsknią za słoneczkiem, ale za to wszystkie ogrodowe śpiewają hymn dziękczynienia za deszcz. Pada już drugi dzień i cieszę się tym, bo mam nadzieję na słoneczny weekend. Pomidorki stoją na południowym parapecie i jakoś zbytnio się nie wyciągają, najbardziej podatne są krzyżówki.
Awatar użytkownika
badzia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1927
Od: 1 lip 2011, o 19:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Moje endorfiny w kolorach tęczy

Post »

Okrutnie się dzisiaj styrałam ;:223 Przepikowałam pomidorki do 132 doniczek, zużyłam 80 litrów ziemi i jeszcze zabrakło. Wyskrobałam dno kompostownika i do tej ziemi wysadziłam resztę.
aniap56
200p
200p
Posty: 409
Od: 6 cze 2014, o 21:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puławy x Lublin

Re: Moje endorfiny w kolorach tęczy

Post »

:wit
No niezle-132 doniczki ;:306 tylko ;:306 .
Oj będzie się działo ;:215 . Lato prawdopodobnie ma być jeszcze cieplejsze niż ubiegłoroczne ;:306
Ja też już swoje pikowałam,ale Ciebie nie przebiję w ilości :;230 .Oby prognozy się sprawdziły i nie zniechęciły mnie do ich uprawy ;:108 .
Awatar użytkownika
badzia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1927
Od: 1 lip 2011, o 19:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Moje endorfiny w kolorach tęczy

Post »

Aniu, tyle było do pikowania, bo do każdej wysiewanej odmiany dodawałam jedno nasionko na wypadek gdyby któreś nie wzeszło. Ponieważ wschody były znakomite to zrobił się lekki nadmiar. Kilka żle rokujących usunęłam. Po nadliczbowe 30 doniczek już jutro wybiera się miła osóbka pomidorowo zakręcona, kilka krzaczków weżmie córcia i po nadmiarze.

No tak, jak my rzuciliśmy się na syberyjskie odmiany to nam się tropik szykuje, zawsze pod górę, zawsze wiatr w oczy ... ;:224 Ale niech tam, przynajmniej ZZ nie będzie ;:215. Damy radę, nie zniechęcaj się.
Awatar użytkownika
zara
500p
500p
Posty: 512
Od: 6 maja 2015, o 12:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Re: Moje endorfiny w kolorach tęczy

Post »

Wandziu witam Cie serdecznie.
Pomidorowy festiwal u Ciebie będzie w tym roku okazały.
Tyle sztuk, że na pewno któreś odmiany wyjdą. Oby tylko ta pogoda się unormowała i wróciło ciepełko. U mnie dziś pochmurno wietrznie i temperatura nie przekracza 10'C. Strach pomyśleć kiedy z ciepłolubnymi trafię do ogrodu ;:224
Awatar użytkownika
badzia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1927
Od: 1 lip 2011, o 19:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Moje endorfiny w kolorach tęczy

Post »

Aniu, festiwal pomidorowy rozkręcił się że aż miło. Nie znam lepszej imprezy od tej, którą mam co dzień raniutko z kubkiem kawy w dłoniach i radością w oczach. Lato trwaj.
Awatar użytkownika
badzia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1927
Od: 1 lip 2011, o 19:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Moje endorfiny w kolorach tęczy

Post »

Wiosennych zdjęć mam bardzo mało. Gapa przez nieuwagę wyczyściła sobie aparat zanim je umieściła na dysku. Jest kilka wcześniejszych, ale tulipanów mi żal, tak pięknie pozowały.
Obrazek
Ubiorek Obrazek
Obrazek
Do tego duetu dosiałam białą, będzie trio.
Wilczomlecz Obrazek
Piękna roślinka, ale tam gdzie są dzieci lepiej żeby jej nie było.
Awatar użytkownika
badzia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1927
Od: 1 lip 2011, o 19:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Moje endorfiny w kolorach tęczy

Post »

Po przekwitnięciu bajecznie kolorowych tulipanów w ogrodzie zrobiło się zielono, ale wkrótce rozkwitły irysy. Część zdjęć irysowych podzieliło los zdjęć tulipanowych. Dużo irysów nie zakwitło z powodu póżnego przesadzania. Nic to, dadzą koncert w następnym sezonie.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Lubię te kwiaty, ale tylko odmiany średniowysokie i te nieco niższe, nie karłowe. Ten rok był dobry zarówno dla roślin wczesnowiosennych jak i dla majowo/czerwcowych. Kwitły długo i pięknie się wybarwiały.
Awatar użytkownika
badzia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1927
Od: 1 lip 2011, o 19:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Moje endorfiny w kolorach tęczy

Post »

Nie wiem dlaczego nie zakwitła mi bordowa piwonia. Może za głęboko ją posadziłam? Za to różowe ... ;:333
Obrazek
... i takaObrazek
Obrazek
No nie cudna?Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”