*Hibiscus*hoja*Zielone* - Paulinaaa

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
stefcia
500p
500p
Posty: 672
Od: 2 gru 2012, o 18:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pogórze Sudeckie

Re: *Hibiscus*hoja*Zielone* - Paulinaaa

Post »

U mnie kaprysił - nie wiedziałam ,ze gubi liście ;:oj
nieulozona-tak
500p
500p
Posty: 829
Od: 3 gru 2014, o 11:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: *Hibiscus*hoja*Zielone* - Paulinaaa

Post »

Diffenbachia jest po prostu niesamowita ;:oj świetne ma te liście. Bardzo mi się podoba.
Syngonium panda też mi wpadło w oko.
Pozdrawiam
Kasia :)
zapraszam
Te co powodują uśmiech
Awatar użytkownika
BlackMamba
100p
100p
Posty: 122
Od: 12 wrz 2016, o 11:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ukraina

Re: *Hibiscus*hoja*Zielone* - Paulinaaa

Post »

Paulinaaa,
masz bardzo piękne i zadbane rośliny! Są miłe dla oka! Ta kolekcja - to dużo pracy, ale także wielka radość! ;:63
Awatar użytkownika
Paulinaaa
1000p
1000p
Posty: 1134
Od: 9 sty 2013, o 15:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: *Hibiscus*hoja*Zielone* - Paulinaaa

Post »

Dziękuję za miłe słowa ;:196

Dzisiaj dla odmiany posyłam Wam kwitnące hibiskusy :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
hen_s
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20136
Od: 16 paź 2010, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraśnik

Re: *Hibiscus*hoja*Zielone* - Paulinaaa

Post »

Ostatnio rzadko pokazujesz swoje piękne hibiskusy ale jeśli już to dużo i dobre fotki! Mnie się ich kwiaty bardzo podobają, a te są po prostu super! ;:215
Awatar użytkownika
Paulinaaa
1000p
1000p
Posty: 1134
Od: 9 sty 2013, o 15:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: *Hibiscus*hoja*Zielone* - Paulinaaa

Post »

Henryku dziękuję ;:196
Ograniczyłam ich ilość są śliczne ale zajmują dużo miejsca ;:174
Uwielbiam ich kwiaty ale jak nie kwietną to średnio mi się podobają ich zielone listki ;:224
Awatar użytkownika
hen_s
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20136
Od: 16 paź 2010, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraśnik

Re: *Hibiscus*hoja*Zielone* - Paulinaaa

Post »

Nie mam ich wiele ale u mnie kwitną praktycznie cały czas - pewnie przez sezon jest to więcej jak sto kwiatów. Może nie tak okazałych jak Twoje ale jednak. :wink:
Awatar użytkownika
Paulinaaa
1000p
1000p
Posty: 1134
Od: 9 sty 2013, o 15:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: *Hibiscus*hoja*Zielone* - Paulinaaa

Post »

Henryku to bardzo ładnie Ci kwitną ;:173
U mnie też nie wszystkie kwiaty są okazałe to jest normalne, nie masz się czym przejmować :wink:
Awatar użytkownika
hen_s
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20136
Od: 16 paź 2010, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraśnik

Re: *Hibiscus*hoja*Zielone* - Paulinaaa

Post »

Nie przejmuję się, po prostu nie mam takich jak Ty piękności z wielkimi kwiatami. Może kiedyś...
W pewnym okresie miałem ochotę na więcej krzaków hibiskusów ale proza życia mnie sprowadziła na ziemię - nie można mieć tego co dusza pragnie kiedy miejsca na wszystkie chciejstwa brakuje... :wink:
Awatar użytkownika
barbra13
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5065
Od: 15 kwie 2015, o 20:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: *Hibiscus*hoja*Zielone* - Paulinaaa

Post »

Piękne są te Twoje hibiskusy, co jeden to ładniejszy. Przejrzałam po raz drugi i nie potrafię żadnego wyróżnić. Wszystkie są cudne.
Awatar użytkownika
duju
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3962
Od: 13 paź 2008, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: *Hibiscus*hoja*Zielone* - Paulinaaa

Post »

Najbardziej podoba mi się pierwszy - ten różowy ;:138 W ogóle śliczne zdjęcia. U mnie kwitnie jeden, kupny.
Pozdrawiam - Justyna
x-ja
---
Posty: 4936
Od: 11 wrz 2008, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: *Hibiscus*hoja*Zielone* - Paulinaaa

Post »

Piękną masz gadzinę /Gunung gading/ ;:oj ;:138 dwa razy ukatrupiłam , myślałam że jej już odpuszczę ale jak się napatrzyłam na Twoją , nie ma szansy :lol: Do cissusa Discolor podchodzę 3 raz , może tym razem się uda :roll:
Wszystkie roślinki masz ładne ;:180 a jako ,że jestem na początkowym etapie choroby zroślichowo- philodendronowej im najwięcej uwagi poświęciłam i nad nimi się zachwycałam ;:167
Na koniec pochwalę hibiskusy , wszystkie cudne a pierwszy pełny róż , wymiata ;:167
Awatar użytkownika
Paulinaaa
1000p
1000p
Posty: 1134
Od: 9 sty 2013, o 15:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: *Hibiscus*hoja*Zielone* - Paulinaaa

Post »

barbra13 dziękuję ;:196
hen_s pisze:Nie przejmuję się, po prostu nie mam takich jak Ty piękności z wielkimi kwiatami. Może kiedyś...
W pewnym okresie miałem ochotę na więcej krzaków hibiskusów ale proza życia mnie sprowadziła na ziemię - nie można mieć tego co dusza pragnie kiedy miejsca na wszystkie chciejstwa brakuje... :wink:
Henryku dziękuję ale ja wcale nie mam nadzwyczajnych hibiskusów ot takie ogólnodostępne :wink:
O tak miejsca na nie to potrzeba, strasznie dużo i szkoda, że tego "najlepszego" czyli z jak największą ilością słońca ;:174
duju pisze:Najbardziej podoba mi się pierwszy - ten różowy ;:138 W ogóle śliczne zdjęcia. U mnie kwitnie jeden, kupny.
I na pewno jest śliczny i cieszy ;:196
tija pisze:Piękną masz gadzinę /Gunung gading/ ;:oj ;:138 dwa razy ukatrupiłam , myślałam że jej już odpuszczę ale jak się napatrzyłam na Twoją , nie ma szansy :lol: Do cissusa Discolor podchodzę 3 raz , może tym razem się uda :roll:
Wszystkie roślinki masz ładne ;:180 a jako ,że jestem na początkowym etapie choroby zroślichowo- philodendronowej im najwięcej uwagi poświęciłam i nad nimi się zachwycałam ;:167
Na koniec pochwalę hibiskusy , wszystkie cudne a pierwszy pełny róż , wymiata ;:167
Ach ta gadzinka też mam do niej słabość :D do tego stopnia, że mając braki w miejscu na parapecie dla niej mam 2 miejscówki ;:173
Każdemu polecam bo jest niesamowita ale zaznaczam, że jej kwiaty nie pachną ładnie :roll:
I ja podobnie zatapiam się w urodzie philodendronów chodź podobnie jak w przypadku hibiskusów zajmują sporo miejsca ale chociaż nie są aż tak wymagające pod względem słonka :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”