Mój piękny ogród- anulka cz.1 2007 r.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

Oj cos mnie lenistwo opanowało i to totalnie :cry: Nic mi się nie chce robic -nawet dzisiaj łózka nie poscieliłam :oops:
W ogrodzie kwitnie jeszcze rudbekia i nic sobie nie robi z chłodnej atmosfery.Nawet aksamitki juz padły.

Grzesiu -miło mi ,ze zagladasz do mnie :D
Skimia u mnie kwitnie wiosną ,ale w okresie póznej jesieni i zimy dostaje pączki.Czasami kwitnie w marcu.Nic się nie martw Twoja szybko urośnie i tez bedziesz miał taki ładny krzaczek :D Ja swojej nie okrywam ,ale Ty masz jeszcze małą sadzonkę to lepiej okryj.

Co do pistii to chciałam zabrac ją do domu i przezimowac bo dostała duzo młodych odrostów ,ale jak pojechałam na działkę to juz mrozik zrobił swoje.Podobno mateczna roslina ginie i tylko młode sadzonki mozna przezimować.

Wiecej kwiatków na wiosnę :D
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

Chciałam jeszcze pokazać Wam ,jak pięknie zakwitła mi tunbergia ,której sadzonkę dostałam od Stokrotki ;:168 Sadzoneczka rosnie pięknie i mam nadzieję ,ze na wiosnę będzie juz duza :D Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Anulko a co ze skimią, czy udało się jej zakwitnąć? A tunbergia śliczna i ma piękny kolor - taki jest moim ulubionym.
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

Grazynko skimia nadal wygląda tak ,jak wyglądała,jeszcze nie zakwitła i chyba nie zakwitnie tak prędko bo noce dosc zimne.
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

I jeszcze chciałabym pokazać taką smieszną rzecz.Wiosną kilka ziarenek groszku pachnącego wrzuciłam do doniczki z draceną i rosnie sobie do dnia dzisiejszego.Powchodził w firanę co mnie cieszy bo nie będę musiała myc tego okna na Święta :wink: Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

No super - świetny sposób na to, żeby okno zostawić takie jakie jest. Ciekawe czy zakwitnie?
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

Też się nad tym zastanawiałam ,ale na razie cały czas rosnie i wciąz wypuszcza nowe pędy
Awatar użytkownika
k-c
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2285
Od: 3 wrz 2007, o 15:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

groszek ładnie rośnie a jak zakwitnie to będzie zupełnie słodko pachniało - ale u mnie w domu to buy nie przeszło by kwiatek piął się po firance - mama by mnie chyba za to zabiła :P :)
pozdrawiam, Karol
moje wątki
Awatar użytkownika
anulka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2462
Od: 23 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Post »

Wiesz co Karolu u mnie to jest okno korytarzowe i nikomu nie przeszkadza ,ze firanka jest ;zajęta''
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Aniu, Ty masz jeszcze rudbekie?! ;:154 U mnie od tygodnia sniezna zima!
Ta tunbergia jest sliczna! Widać, ze jej dobrze u Ciebie, skoro taka malutka sadzonka zakwitła :D A z prawej strony widzę to zielone "coś"co dostałam od Ciebie (znowu zapomniałam nazwy :oops: ). U mnie wygląda bardzo podobnie ;:1


A groszek jest zadziwiający. Od wiosny sie wspina? Ciekawe ile wytrzyma i czy zakwitnie.
A jak zakwitnie, to kiedy? Moze zrobi Ci niespodzianke na swięta? ;)
Awatar użytkownika
inag1
500p
500p
Posty: 973
Od: 1 lis 2007, o 14:42
Lokalizacja: poznańskie

Post »

Ciekawa sprawa z tym groszkiem :shock: ,też jestem ciekawa czy zakwitnie. Musisz koniecznie pokazać a tunbergia śliczna :P
Awatar użytkownika
paco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2235
Od: 17 gru 2006, o 20:20
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Świebodzice
Kontakt:

Post »

anulka pisze:...Powchodził w firanę co mnie cieszy bo nie będę musiała myc tego okna na Święta :wink:
To jest warte opatentowania :shock: - przed świętami „święty spokój” i jeszcze dodatkowo żywa świąteczna dekoracja. :lol: :;230
Pozdrawiam, Andrzej
Nasz ogród,
Awatar użytkownika
alana
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2439
Od: 2 wrz 2007, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Węgorzewo

Post »

Anulka super ten groszek wygląda :P jest większy i ładniejszy niż u mnie któregoś lata na balkonie :P Życzę Ci aby zakwitł, ach taki zapach w domu pod koniec jesieni byłyby cudem :D
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”