Działeczka w cieniu dębu 1

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
stasia109
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4312
Od: 7 lip 2008, o 10:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. opolskie

Re: Działeczka w cieniu dębu 1

Post »

Droga Joasiu ;:196
Dalej Cię nie ma?! Wielka szkoda, bo taki ciekawy masz wątek i wiele do opowiedzenia o Kanadzie.
Joasiu, odezwij się wreszcie, martwimy się i to bardzo: co się z Joasią stało?! :wit
Adresy do moich wątków
Zwierzęta też odczuwają głód, pragnienie, ból, strach... i to już powód by nie zadawać im cierpienia i krzywdy.
Awatar użytkownika
Dzialeczka
500p
500p
Posty: 595
Od: 28 kwie 2010, o 21:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Toronto

Re: Działeczka w cieniu dębu 1

Post »

Kochani... ;:167
ogromnie Wam dziękuję za listy i liściki ;:cm . Pewnie docierają do Was mrożące krew w żyłach informacje z tego kontynentu. Luty w Kanadzie jest wyjątkowo okrutny w tym roku - właśnie za oknem jest -24 stopnie, jest rano, jestem w pracy i ogrzewanie w naszych biurach nie działa. Cóż, tak bywa i w bogatej Kanadzie.

W domu wyglądam za okno, patrzę na ogród i zastanawiam się, jak tę zimę przetrwają moje róże. Ufam, że gruba śnieżna pierzyna (ok. 1 metra) im pomoże.

Ponadto w takiej temperaturze właściwie NIKT nie choruje. Żadne zarazki czy bakterie nie mają szans przetrwania ;:164 . U mojej córeczki w przedszkolu obecność dzieci prawie stuprocentowa. Jedyne zwolnienie, jakie wzięłam tej zimy, to na grypę żoładkową. Chwalić Boga, jak widać są dobre i złe strony takiej pogody.

Obiecuję kilka zdjęć, żebyście sobie przypomnieli, jak wygląda zima (słyszałam, że w Polsce dodatnie temperatury) :D Pozdrawiam cieplutko ;:3
Pozdrawiam,
joanna
Działeczka w cieniu dębu - Zapraszam!
Jo37
500p
500p
Posty: 606
Od: 20 sty 2009, o 10:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa i nie tylko 6a/6b

Re: Działeczka w cieniu dębu 1

Post »

Witaj - Ty nam się mrozem i śniegiem nie zasłaniaj bo nie było Ciebie ponad dwa lata.
Ciekawi jesteśmy zmian w Twoim ogródku. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku.
Pozdrawiam , Joanna
Awatar użytkownika
stasia109
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4312
Od: 7 lip 2008, o 10:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj. opolskie

Re: Działeczka w cieniu dębu 1

Post »

Kochana Joasiu ;:167 ;:167
Dzięki Bogu, że wreszcie się do nas odezwałaś. Pochwal się swoją córeczką, prosimy o zdjęcia Niuni. Tak długo nie pisałaś, że tu już różne myśli nas nachodziły. Wielkie śniegi i mrozy u Ciebie a u nas już prawie przedwiośnie. Ja w ogródeczku przydomowym mam przebiśniegi, krokusy i ranniki. Zima w tym roku była lekka, mało mrozu i mało śniegu. Sama nie wiem czy to dobrze czy też źle.
Pozdrawiam Cię bardzo miło, uściski dla rodzinki, całuski dla Ciebie, Droga Joasiu, pa-pa. ;:196 :wit :wit
Adresy do moich wątków
Zwierzęta też odczuwają głód, pragnienie, ból, strach... i to już powód by nie zadawać im cierpienia i krzywdy.
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21742
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Działeczka w cieniu dębu 1

Post »

A zimę ze śniegiem i to metrowym śniegiem chętnie obejrzymy :wit
Bo u nas zima poprószyła nasze ogródki kilkakrotnie jakby posypała cukrem pudrem na osłodę i dalej jej nie ma.
Pozdrawiamy więc i czekamy na jakieś relacje :wit
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”