Powstający ogród

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tatia
50p
50p
Posty: 89
Od: 20 cze 2011, o 09:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląskie

Re: Powstający ogród

Post »

O kurczę, CUDOWNA! Już ją widzę wyraźnie, czemu ja takiej nie mogę zrobiiiić nooo. Super zamysł, naprawdę bomba, jak tylko będzie ukończona- koniecznie się pochwal, istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że jeśli tylko znajdę chętnych do pomocy to ją od Ciebie skopiuję, o ile nie masz nic przeciwko. :)
borowina
200p
200p
Posty: 266
Od: 3 lip 2011, o 23:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Powstający ogród

Post »

Tatia, cieszę się, że Ci się podoba i absolutnie nie mam nic przeciwko kopiowaniu :D Bardzo to miłe, że Ci się podoba, dodaje mi to energii do dalszej pracy twórczej.
Ja to niestety mam tak, że najpierw mam pomysł, potem robię a potem wydaje mi się, że to był zły pomysł a ostatecznie jestem zadowolona. Właśnie jestem na etapie "mogła być mniej pokręcona", czyli nie do końca zadowolona, hihihi. Pewnie, jak przyjdzie kostka i będzie efekt ostateczny to będzie mi się podobało.
Zapraszam do mnie
Powstający ogród
Celina
Awatar użytkownika
Tatia
50p
50p
Posty: 89
Od: 20 cze 2011, o 09:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląskie

Re: Powstający ogród

Post »

Jest super-pokręcona! ^^ Z tymi etapami mam to samo, ale ta naprawdę jest świetna, nie wierzę, by mogła się nie podobać ;)
Pozdrawiam ;)
JOWA
500p
500p
Posty: 883
Od: 29 mar 2011, o 09:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: DOLNYŚLĄSK

Re: Powstający ogród

Post »

O rany ale ścieżka się szykuje ;:224 .
Nasz mały raj na ziemi.
http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=42921" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
gatita
500p
500p
Posty: 734
Od: 15 kwie 2011, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Powstający ogród

Post »

Witaj Borowinko :wit Wpadłam z rewizytą. Piękny ten Twój ogród, mimo, że taki młody bardzo już dopracowany !! Widać, że porządnisia z Ciebie ;:224 Bardzo mi się tu podoba ;:108 Będę do Ciebie zaglądać !!!
Ścieżka super !
Gatita I,Gatita II
Zapraszam ! Agata
dawidbanan
---
Posty: 7593
Od: 29 cze 2009, o 13:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Powstający ogród

Post »

Ścieżka już teraz fajnie wygląda :)
Jak skończycie będzie super!

PS.Zazdroszczę wbicia tak głęboko szpadla(u mnie wbijesz do połowy i kamienie, które trzeba wyciągać)..
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Powstający ogród

Post »

Borowinko - ścieżka będzie świetnym, mocnym akcentem w Twoim uporządkowanym ogrodzie :) nie mogę się doczekać finału, chociaż dużo pracy przy niej na pewno będzie. Bardzo mi się Twój pomysł podoba!
borowina
200p
200p
Posty: 266
Od: 3 lip 2011, o 23:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Powstający ogród

Post »

Aguniada, mój ogród na taki uporządkowany wygląda na zdjęciach :tan jak tak się po nim przechadzam to takiego porządku jakoś nie widzę, hihihi. Chociaż fakt - lubię porządek. Jest to męczące na dłuższą metę, ale jakoś nie mogę się tego wyzbyć :D ścieżka będzie pewnie długo powstawać, bo robiona jest tylko późnym popołudniem i wieczorkami. Myślę, że dwa tygodnie i będzie. Robimy ją zupełnie sami, tzn. mąż robi, ja miałam za zadanie opracować jej kształt ;:224 Nasi dwaj mali pomocnicy (dzieci) czasami tak pomagają, że robota idzie pięć razy wolniej :;230

Dawidbaban- fajnie, że moja "ścieżka" Ci sie podoba. Kamieni nie mamy, ale za to u nas piaski i ciągły problem z wodą. Dobrą ziemię musieliśmy zwozić, kilka dobrych ciężarówek nawieźliśmy i to tylko na tę część przy domu.

Gatita - witaj w moim ogrodzie. Bardzo to miłe, że kolejnej osobie podobają się moje wypocinki i mojego mężusia. Ja raczkuję ogrodowo i w związku z tym mam wiele wątpliwości przy jego tworzeniu. W zasadzie ciągle jestem ciekawa jak będzie wyglądał jak wszystko porośnie - nie potrafie jakoś sobie wyobrazić tych moich rabatek za lat 5 ;:223 i tak improwizuję :roll: Moje zadaie jest jeszcze mocno utrudnione ze względu na ograniczenia w doborze roślin. Nie mogę sadzić drzew ani takich roślin, które mają głęboki system korzeniowy - wszystko dlatego, że w ziemi mamy rozłożone przewody do pompy ciepła, która ogrzewa nasz dom zimą.

JOWA - miło, że wpadłaś ponownie. Ja zaglądam do Ciebie codziennie, ciekawa jestem zmian, które szykujesz na swojej cudnej działeczce.
Zapraszam do mnie
Powstający ogród
Celina
borowina
200p
200p
Posty: 266
Od: 3 lip 2011, o 23:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Powstający ogród

Post »

Moja ścieżka nabiera coraz realniejszego wyglądu :D
Montaż krawężników
Obrazek

Obrazek

Krawężniki już są :heja
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jutro zaczynamy kłaść kostkę. Jestem szczęśliwa :tan

Ja dzisiaj zrobiłam mega zakupy roślinkowe - pęcherznice, ligustry, krzewuszki, kilka iglaków, hibiscus, itp. Rozpoczęłam tworzenie nowej rabaty na nieużywanej do tej pory stronie naszej działki. Skoro jest ścieżka na drugą część to czas zacząć zagospodarowywanie i porządkowanie ugoru, który jest za tujami. Jak się uporam z bałaganem i będę miała co pokazać to wstawię fotki. Na razie jeden wielki bałagan ;:223 Nie lubię bałaganu ;:224
Zapraszam do mnie
Powstający ogród
Celina
andrzejek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2777
Od: 17 sie 2010, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kwidzyn

Re: Powstający ogród

Post »

Pędzisz z tymi pracami.Ogrodu ci braknie :;230
borowina
200p
200p
Posty: 266
Od: 3 lip 2011, o 23:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Powstający ogród

Post »

Andrzejek, nie braknie :D jest go tyle, że będę miała co robić przez najbliższe lata na pewno :;230
Zapraszam do mnie
Powstający ogród
Celina
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Powstający ogród

Post »

Borowinko, prace przy ścieżce idą błyskawicznie! efekt będzie fantastyczny - już teraz to widać :) gratuluję pomysłu ;:196
ps. czekam na foty zielonych zakupów ;)
xadx
100p
100p
Posty: 197
Od: 21 lut 2011, o 19:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Powstający ogród

Post »

Ścieżka wygląda super a efekt końcowy będzie na pewno jaszcze piękniejszy :D
Pozdrawiam serdecznie- Ania

Powstający ogród Ani
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”