Elizabetka po śląsku - 1cz. 2007r

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
bogusia177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5556
Od: 14 wrz 2007, o 08:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzislaw Śląski

Post »

Jaki piontek taki swiontek ,naszykuj sie frelka,bo przidymy na wysiady i to całą chormijom jak by nimioł kto podłoże naważyć to naważa kapusta mom ze swoi grządki ,własnonożnie nadeptano ,aż wonio podłoże bydzie dobry ,myśliwski --kapusta w piwnicy a mięso w lesie ;:44 ;:44
yno mi wara od zajyncy i fazanów ;:112
Reposit-10
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 8491
Od: 22 sty 2006, o 11:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Może chętny do pilnowania Andrzejek sie zgłosi Obrazek ;:1
Awatar użytkownika
gebo13
200p
200p
Posty: 490
Od: 1 mar 2007, o 21:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

No i co z tym piontkiem robimy? :D Jo juz podłoże warza Obrazek
Szczęście to nic innego jak dobre zdrowie i krótka pamięć
Reposit-10
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 8491
Od: 22 sty 2006, o 11:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Coś czarno to widzę :( . Jak Elzbietka w piątek musi zachować powagę, to najwyżej jakąś stypę urządzimy ;:40
Awatar użytkownika
inag1
500p
500p
Posty: 973
Od: 1 lis 2007, o 14:42
Lokalizacja: poznańskie

Post »

;:112 Niech będzie stypa,ale na wesoło. Do takiej też się dołączę :lol:
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Och dziołszki jak to dobrze, że jesteście bo jo ostatnio yno "spin-off" w robocie robia. Niech sie to już skończy bo dostana do łepy.
Jak to dobrze, że jutro piątek i proszę sobie wyobrazić, że dostałach urlop (święto w rodzinie :!: :!: :!: ). Jadymy na koncert boys bendu do samej Warszawy z naszą cerą. Tatuś taki za nią gupi, że aż do stolicy by pojchoł a jo przinajmi sobie nogi w aucie wyciągna.

Tak mosz racja Bogusiu: jaki piątek taki świątek, wola to niż: kto sie w piatek śmieje tyn w niedziela płacze.

Widza, że podłoże Gebusia nawarzyła i już sobie wyobrażom ta woń i tyn smak. Czy wy musicie mi robić na smak bo jo tu tako wyposzczono :?: :D :?: :D

Ale Was bardzo prosza tyn piątek muszymy przerobić na sobota a wtedy sobie domy czadu.
Już sobie wyobrażom co tu sie bydzie dzioło: psy szczekają, kurz i wiater. ;:214.
Oczywiście Aniu bez Andrzeja nima ani piątku ani świątku. Musi być i może zajączek Grzegorz się przykica. Inko szykuj sie bo fajno z Ciebie dziołszka i tako fest pocieszno.
Jak jest podłoże to i bydzie coś do tego, cało noc byda piykła żeby ugościć moich cudownych gości i ze spiżarki coś wyciągna. Mocie to pewne :) :) ;:31

Czekom na Was niecierpliwie, miejsca dość, wody w studni tyż a psa uwiąża żeby kostek nie ogryzoł moim szanownym gościom. :lol:



;:114
Reposit-10
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 8491
Od: 22 sty 2006, o 11:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Elizabetka pisze: Jak to dobrze, że jutro piątek i proszę sobie wyobrazić, że dostałach urlop (święto w rodzinie :!: :!: :!: ). Jadymy na koncert boys bendu do samej Warszawy z naszą cerą.

Tak mosz racja Bogusiu: jaki piątek taki świątek, wola to niż: kto się w piątek śmieje tyn w niedziela płacze.


Ale Was bardzo prosza tyn piątek muszymy przerobić na sobota a wtedy sobie domy czadu.
;:112 Skoro tak ładnie prosisz, Elżbietko i nawet psa uwiążesz, to ja się zgadzam na tę sobotę.. Myślę że reszta towarzystwa też się do niej przychyli :D . No nie ?
Tylko widzę tu jakiś paradoks :shock: . Jak to z tym piątkiem w końcu ? Niby preferejusz ponuractwo tego dnia, a na koncert do Warszawy to sobie jedziesz ?? A tam co ? Płakać będziesz ? ;:92

No to do zoba w sobotę i miłych wrażeń w stolicy, Elżuniu ;:18
Awatar użytkownika
k-c
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2285
Od: 3 wrz 2007, o 15:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

ja właśnie wróciłem z koncertu :) ledwo żyję :) - nogi to mi już odpadają :P a grały zespoły BETHEL i Maleo Reaggae Rockers
pozdrawiam, Karol
moje wątki
Awatar użytkownika
Monika76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1434
Od: 10 wrz 2007, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

No i jakie wrażenia po koncercie, kolego? :)
U Moniki - cz. 1, cz. 2
Gdy życie ofiaruje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę.
Awatar użytkownika
k-c
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2285
Od: 3 wrz 2007, o 15:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

dla mnie bomba - i już po mału zaczynam opodzyskiwać słuch :P - tak to jest jak się stio przy samen scenie niedaleko głośników :P ale cóż tam zawsze jest najlepsza zabawa :)
pozdrawiam, Karol
moje wątki
Awatar użytkownika
Monika76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1434
Od: 10 wrz 2007, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

A to na dworze rzecz się działa cały czas? :)
U Moniki - cz. 1, cz. 2
Gdy życie ofiaruje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę.
Awatar użytkownika
Monika76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1434
Od: 10 wrz 2007, o 17:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Wawrzynek posadzony :)
U Moniki - cz. 1, cz. 2
Gdy życie ofiaruje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę.
Awatar użytkownika
k-c
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2285
Od: 3 wrz 2007, o 15:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

nie w budynku - na auli PWT

to się cieszę :) niech ładnie rośni - tylko pamiętaj by go na zimę obsypać wiórkami z kory - tak i lepiej przezimuje i od razu ziemia sie będzie zakwaszać co on bardzo lubi - i oczywiście pamiętaj że należy do roślin trujących
pozdrawiam, Karol
moje wątki
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”