Donice produkcyjne i inne

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
jjdj

Re: Gdzie kupić doniczki?

Post »

Ja wszystko w kwadratowe przesadzam. Oszczędność miejsca zimą jest dla mnie ważna, a i w kwadratowych korzenie nie mają tendencji skręcania się.
Awatar użytkownika
tomekb1
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 857
Od: 30 gru 2012, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puszcza Kozienicka - Garbatka Letnisko

Re: Gdzie kupić doniczki?

Post »

jjdj pisze:Nie można ty reklamować linkami. Poszukaj na portalach kupna/sprzedaży, albo aukcyjnych.
O to chodzi , że szukam atrakcyjnej ceny. W sklepie, który znalazłem 130 l donice są po 38 zł. Niestety na razie brak towaru. Na OLX znalazłem ale po 49. Chcę kupić kilka sztuk, więc każda dyszka się liczy.
Pozdrawiam
Tomek
jjdj

Re: Gdzie kupić doniczki?

Post »

T wpisujesz w google "doniczka produkcyjna" i porównujesz.
Ja płaciłem za 100 litrową ponad 30 zł, ale to była sytuacja awaryjna i potrzebowałem tej donicy 'na wczoraj'.
Teraz szukam jak największej nawet 500 litrowej, gdyż nie posadzę araukarii do ogrodu, gdzie kamienia wapiennego jest więcej niż ziemi.
Awatar użytkownika
tomekb1
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 857
Od: 30 gru 2012, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puszcza Kozienicka - Garbatka Letnisko

Re: Gdzie kupić doniczki?

Post »

Zamówiłem najtańsze jakie znalazłem. Po 25 zł za doniczkę 80 litrów i 13 zł za 60 litrowe. Mam plan by je ładnie obrobić drewnem.
Pozdrawiam
Tomek
Awatar użytkownika
tomekb1
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 857
Od: 30 gru 2012, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Puszcza Kozienicka - Garbatka Letnisko

Re: Gdzie kupić doniczki?

Post »

Dzisiaj otrzymałem przesyłkę. Tanie i solidne.
Pozdrawiam
Tomek
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Gdzie kupić doniczki?

Post »

A podpowiecie mi gdzie najtaniej kupić podstawki? Nawet bardziej chodzi mi o coś typu kuwetka -duże,na pojemniczki z siewkami.
Gre_en
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 12 paź 2018, o 11:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Gdzie kupić doniczki?

Post »

Polecam kupować u producentów donic - wiadomo, że będą bardzo dobrze wykonane i wyjątkowe :) Poza tym jest opcja wykonania donic na wymiar, co moim zdaniem jest bardzo przydatne.
takecare
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 20 gru 2018, o 10:24
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Gdzie kupić doniczki?

Post »

na allegro z darmowa przesylka nie kupisz taniej
mzapert92
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 18
Od: 3 lip 2018, o 08:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Opole

Re: Gdzie kupić doniczki?

Post »

Najlepiej i najtaniej w internecie, czy to na allegro czy u producentów, kupujesz raz sprawdzasz jakość i zamawiasz większe ilości. My tak zawsze robimy, te marketowe po pierwsze drogie, po drugie różnie bywa z jakościa i trwałością.
littleshrew00
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 30 cze 2019, o 23:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Doniczka

Post »

Cześć, jestem zielona w ogrodnictwie i potrzebuję pomocy. Szukam doniczki, którą mogłabym zawiesić na balustradzie (8 cm szerokości), przeszłam juz Castoramę, LeroyMerlin, Obi, przeszukałam strony internetowe i nic nie znalazłam. Może jest tu jakaś dobra dusza, która widziała gdzieś takie albo nawet takowe posiada i podpowie gdzie można je dostać? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam, Ewelina :wink: :wink:
Natan29
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 10
Od: 3 sie 2019, o 11:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Gdzie kupić doniczki?

Post »

A jakie doniczki wybieracie? My w tym roku dopiero skończyliśmy budowę, ogradzanie i całe to zamieszanie, ale w przyszłym roku chcielibyśmy doprowadzić i ogród do właściwego ładu i porządku, stąd szukam na forum inspiracji :D Co do doniczek, to zastanawiam się trochę nad technorattanem, bo pasowałby nam do mebli na tarasie :D Ale żonie marzą się ceramiczne, tylko- trochę się zastanawiam, jak takie ceramiczne potem zimą? Na mrozie? Czy to w ogóle ma racje bytu czy trzeba by było je chować?
grzechu1974
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 28 mar 2020, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Donice do tunelu ogrodowego

Post »

Witajcie !
Jestem tutaj nowy, poszukuję donic takich jak na obrazie.
Wiecie może gdzie takie dostane ? Jeśli tak proszę o linka.
Mam też pytanie na temat obornika, jaki polecacie?
Nie chcę zbyt dużo wydawać pieniędzy.
Pozdrawiam :tan
Obrazek
kare
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 17
Od: 9 kwie 2020, o 20:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

śmierdzące doniczki

Post »

Kupiłem doniczki produkcyjne 10L po 2,15zł szt. i mają dość intensywny, specyficzny zapach. Czy uprawa w takich doniczkach na pewno nie zaszkodzi roślinom i także mnie bo są w mieszkaniu :|

Tutaj wiadomość zwrotna od producenta:

Dzień dobry,

proszę się nie martwić - zapach plastiku nie świadczy o niekorzystnym wpływie doniczek na rośliny.
Doniczki są wykonywane w duchu ekologii - z materiałów pochodzących w 100% z recyclingu.
Odpady są pokonsumenckie i nie zawierają chemicznych środków, które miałyby wyeliminować zapach. Dzięki takim rozwiązaniom do środowiska nie wprowadzamy kolejnych odpadów, a przeznaczeniem doniczek produkcyjnych nie jest ich walor estetyczny.

Co myślicie? :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”