Hoye moja obsesja :-)

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Awatar użytkownika
crazydaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4935
Od: 27 cze 2013, o 09:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Keadby UK

Re: Hoye moja obsesja :-)

Post »

O, kurcze... Z tego powodu moje roslinki nie migruja na lato, ale tez powoli zaczynam miec ciasno - rosna podstepnie i po cichu. ;:224 Sprawdza sie szafka wysokosci parapetu, ustawiona pod oknem. ;:173 Stad moj chytry plan zapodania toaletki do sypialni. :;230
Kinga
Fuksjoza, hojoza, ketmioza, czyli komus tu odbija... ;) cz.3 - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 05&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Zgoda bez polskiej czcionki/Adminka
Awatar użytkownika
hen_s
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20122
Od: 16 paź 2010, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Hoye moja obsesja :-)

Post »

Cudowna roślina, jakże dorodna! Basia potrafi! ;:138
Awatar użytkownika
kubasia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4174
Od: 31 mar 2012, o 19:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Hoye moja obsesja :-)

Post »

Basieńko śliczności, jak zwykle ;:215 Kinga, a u mnie taka dostawka nie zdała egzaminu. Za dużo przestawiania, bo przecież do tych w pierwszym rzędzie też trzeba czasami zajrzeć :wink: Dwa to zawsze coś przewróciłam, coś połamałam i efekt - stolik specjalnie zrobiony na wymiar :roll: wylądował pod ścianą. ;:306
Awatar użytkownika
crazydaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4935
Od: 27 cze 2013, o 09:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Keadby UK

Re: Hoye moja obsesja :-)

Post »

U mnie to dziala poki co. Mam szafke pod oknem, czesc zajmuje telewizor, reszte duza taca (taka na sniadanie do lozka) zastawiona szczelnie hojami. Tak normalnie, zeby wetknac palec w ziemie, to nie musze przestawiac, ale jak robie grubszy przeglad to juz ta - rozstawiam wtedy gdzie sie da, potem upycham z powrotem. Toaletka to rodzaj wybiegu - postawi sie pod oknem, zeby swiatlo bylo dobre (ciekawe do czego, bo ja nie malowana), a potem trzeba bedzie jakos przyslonic zeby w oczy nie razilo... No, wiesz... Maz inaczej nie zrozumie. :;230
Kinga
Fuksjoza, hojoza, ketmioza, czyli komus tu odbija... ;) cz.3 - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 05&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Zgoda bez polskiej czcionki/Adminka
Awatar użytkownika
nowapasja
1000p
1000p
Posty: 1253
Od: 28 sty 2011, o 10:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Kwidzyna

Re: Hoye moja obsesja :-)

Post »

U Basi to już chyba nie ma gdzie wcisnąć żadnej półeczki ;:oj Takiego buszu nigdzie indziej nie widziałam :D Oczywiście śliczny ten busz Basiu, cv Bent ;:167 moje chciejstwo (ale to już chyba w przyszłym roku :heja )
Awatar użytkownika
NataS
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 39
Od: 6 lis 2013, o 21:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Hoye moja obsesja :-)

Post »

Basiu, wrzuć nowe zdjęcia jak to wszystko upchałaś, szukam inspiracji :D
pozdrawiam
NataS
x-u-3
---
Posty: 285
Od: 20 kwie 2013, o 19:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Hoye moja obsesja :-)

Post »

Toska pisze:crazydaisy Kochana mąż by Cię nie zabił , bo to wszystko trzeba robić z glową :D
One nie porosły tak od razu rosły powoli i powoli przybywało nowych hoyek , na początku mąż marudził ale w końcu się poddał , bo wiedział ze sobie pogada i tyle jego , bo ja bedę mieć w nosie co gada .
Mało tego wszystkie uchwyty na wisioki robi mi mąż , choć zawsze mówi " Po moim trupie " to szybko sam montuje , wystarczy powiedzieć dobrze zrobię sobie sama , tylko mam nadzieje że mi nie odpadnie polowa tynku ze ściany skoro wiertarka taka cięzka i reka bedzie mi się trząść :D
Basiu jak bym siebie słyszała :;230 , potwierdzam, skutek 100% ;:224

Basiu nie daj się więcej prosić i daj jeszcze trochę zdjęć, chcemy oko pocieszyć ;:108 ;:180 ;:168
Awatar użytkownika
Akwelan_2009
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7587
Od: 10 sty 2009, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Radom

Re: Hoye moja obsesja :-)

Post »

/ ... / tylko ze musze na zime te hoye zabierać do domu bo na drugim mieszkaniu jest za zimno
- tz. jaką minimalną temperaturę starasz się utrzymujesz dla swoich hoj, a jaką uważasz za optymalną ? Interesuje mnie minimalna, bo nie zależy mi na zimowym wzroście roślin, ze względu na krótki dzień i mało naturalnego światła, jedynie żeby bezpiecznie przetrwały czas zimy, a ze wzrostem niech ruszą z nastaniem wiosny, kiedy zacznie przybywać dnia, naturalnego słonecznego światła i wzrastać temperatura na zewnątrz.
Pamiętaj o bliskich, jeśli chcesz by oni pamiętali o tobie !!!
Mieczysław
Sukulenty, ale nie kaktusy cz. I. cz. II. cz. III. cz. IV. cz.V
Awatar użytkownika
gosiiiaczek
500p
500p
Posty: 621
Od: 11 sty 2011, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: z domu

Re: Hoye moja obsesja :-)

Post »

Basiu, wrzucaj foty tych swoich cudeniek :)
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=80675" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Toska
500p
500p
Posty: 683
Od: 4 lip 2008, o 09:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ziębice

Re: Hoye moja obsesja :-)

Post »

Moja hoja sunrise jakiś tydzień temu może dwa wrócila z wygnania na zewnętrzny parapet :D

Obrazek

Obrazek
Jestem hoyomaniaczką
x-u-3
---
Posty: 285
Od: 20 kwie 2013, o 19:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Hoye moja obsesja :-)

Post »

Basiu jest piękna ;:oj jak wszystkie Twoje hoye ;:108

Basiu a czy one w jakiś sposób odreagowują przeniesienie z powrotem do domu ?

:wit ;:167
x-F-7
---
Posty: 10509
Od: 6 lip 2011, o 06:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Hoye moja obsesja :-)

Post »

Wspaniale wybarwiła się sunrise :wit
Awatar użytkownika
gosiiiaczek
500p
500p
Posty: 621
Od: 11 sty 2011, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: z domu

Re: Hoye moja obsesja :-)

Post »

Ale gęścizna :) Piękne kolorki dostała
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=80675" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”