W.o...Pieczywie

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
felo
100p
100p
Posty: 100
Od: 1 gru 2005, o 08:51
Lokalizacja: woj.podkarpackie

Post »

Plastik to również żródło ftalanów
http://www.fakty.interia.pl/fakty_dnia/ ... 11666,1441
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Felo !
Toż to choć jeden optymistyczny akcent ;:113 dla niektórych feministek .... :wink:

cytuję:
Szkodliwe związki chemiczne, które przenikają z plastikowych opakowań do żywności, mogą nawet zdeformować męskie narządy płciowe, czytamy w "Metropolu".
Miłego dnia!
Admin.
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

Administrator pisze:cytuję:
Szkodliwe związki chemiczne, które przenikają z plastikowych opakowań do żywności, mogą nawet zdeformować męskie narządy płciowe, czytamy w "Metropolu".
A to dlatego ostatnio jakaś plaga deformacji się uwidoczniła :shock: :;230 Dobrze wiedzieć :;230
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6532
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

Chleb trzymam w płóciennych woreczkach w drewnianym chlebaczku z żaluzjowymi drzwiami.

Ale nikt mnie nie namówi do chodzenia codziennie RANO po świeży chleb do sklepu!!!
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
Mariola54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4858
Od: 11 wrz 2006, o 00:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: kujawy

Post »

Nalewka pisze:Chleb trzymam w płóciennych woreczkach w drewnianym chlebaczku z żaluzjowymi drzwiami.
Nalewko to dokładnie tak samo jak ja
mamy nawet te same chlebaczki. :D :D :D
Nalewko zależy o której godzinie u Ciebie zaczyna się 'rano'?
U mnie ranek zaczyna się około 11 :D :D :D
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Administrator pisze:Felo !
Toż to choć jeden optymistyczny akcent ;:113 dla niektórych feministek .... :wink:

cytuję:
Szkodliwe związki chemiczne, które przenikają z plastikowych opakowań do żywności, mogą nawet zdeformować męskie narządy płciowe, czytamy w "Metropolu".
:;230 To już co najmniej połowa męskiej populacji powinna być dotknięta tym nieszczęściem!
Przecież ludzie masowo zaopatrują się w marketach, a tam wszysko prawie pakowane jest w plastik.
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

Drogie Panie proszę nie straszyć Panów. Nam i tak nie jest do śmiechu. ;:1
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Yaro32 pisze:Drogie Panie proszę nie straszyć Panów. Nam i tak nie jest do śmiechu. ;:1
W takim razie co tak skaczesz, Jarku? ;:113
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

Izuniu bo jak mężczyzna myśli o takich problemach to z natury przestępuje z nogi na nogę. :wink:
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
Awatar użytkownika
Nela
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2644
Od: 18 paź 2006, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Post »

Jarku- czyżbyś dreptał z " ochoty" ? :wink: Obrazek
Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby... St.J.Lec
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Taaak? Muszę spytać Admina, czy też tak robi :lol:
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6532
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

No cóż, całe lata wstawałam o 6 rano i kładłam się spać koło 1-2 po północy, pracowałam po kilkanaście godzin dziennie, dojazd do roboty to dodatkowe 22 kilometry w jedną stronę. A więc prowadziłam życie raczej męczące i musiałam się solidnie dostosować do warunków. Ale długie dojazdy samochodem miały też zalety, zawsze, kiedy wsiadam za kierownicę, budzenie następuje bardzo szybko, adrenalinka płynie szerokim strumieniem i nawet kawa nie jest potrzebna. Ale potem, po dojechaniu do pracy - przedpołudnie zawsze było na zwolnionych obrotach, dopiero popołudniu i wieczorem świat się kręcił w szalonym pędzie. Przeżyłam, jak widać, nie najgorzej.

Teraz, od jakichś dwóch lat mam komfort robienia tego, co chcę (w granicach przyzwoitości, rzecz jasna) i kiedy chcę. A jestem sową, więc w sposób naturalny czasem mi się przestawia dzień z nocą. Mijamy się z Sz. Małżonkiem, ja idę spać, kiedy on wstaje :)

Ale ostatnio próbowałam przyzwyczaić się do wstawania o 8, bo szkoda takiego pięknego dnia, w końcu wiosna idzie, dzień dłuższy i w ogóle. I co? Wstaję rano, kręcę się w kółko, jak kopnięty bączek i ok. południa padam na fotelu. Nic nie zrobię, a zmęczona jestem, jakbym pół stadionu zgrabiła. Ziewam, nawet po drugiej kawie (a pijam małą, ale baaardzo mocną), nic nie jest w stanie mnie rozbudzić, snuję się i marudzę. Dopiero po południu zaczynam prawdziwe życie.

(Sorry za offtopic, ale ja tylko odpowiadam na zadane pytanie - od 11 :oops: )
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Naleweczko- skąd tyle o mnie wiesz???? :lol: :shock: Nawet to ,że jestem sową :shock: :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”