W.o..."Twojej Wiedzy", na czym się dobrze znasz.

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Oj Elizo a już myślałam ,że uda mi się gratis? :wink: :lol:
magritte80
100p
100p
Posty: 141
Od: 24 lis 2006, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nisko, Tychy

Post »

Nie żartujcie :)

Do tego trzeba czasu i kontaktu mailowego, oczywiście poznania drugiej strony!
mowilam o przyjaciolach że się sprawdza, a w przypadku obcych, jeśli znajomosć zaczyna się rozwijać ! :)

tak na zasadzie telepatii to nie dziala :) chociaż... ;)
i nie da się też na zasadzie przeczytania kilku postów z forum...

pozdr. K.
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21681
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Jaka szkoda magritte!
Ja nie żartuję aczkolwiek nie mogę powiedzie.ć,że moja ciekawość wynika z głebokiej wiary
w te dziedziny życia. Chcia łabym ale skoro nie da się trudno.... :)
martas

Post »

magritte80 pisze:Nie żartujcie :)

Do tego trzeba czasu i kontaktu mailowego, oczywiście poznania drugiej strony!
mowilam o przyjaciolach że się sprawdza, a w przypadku obcych, jeśli znajomosć zaczyna się rozwijać ! :)

tak na zasadzie telepatii to nie dziala :) chociaż... ;)
i nie da się też na zasadzie przeczytania kilku postów z forum...

pozdr. K.
no i dzięki tym słowom jestem w stanie uwierzyć, że faktycznie potrafisz coś takiego zrobić :)
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6532
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

magritte80 pisze:opowiadają mi problem i otrzymują diagnoze co dalej zrobić :)
Diagnoza, to jakby zdjęcie sytuacji. A "co dalej robić", to krok dalej czyli porada, jak żyć, albo jak rozwiązać problem. Fajnie to brzmi, ale mnie bardziej pachnie ofertą, jaką Wróż Krzysztof", czy Wróżka Sabina pokazuje w tv. Jeśli potraktować to TYLKO jako zabawę, to ok. Jeśli jako drogowskaz, to zaczyna być dziwnie. Jeśli robisz to dla znajomych, to ok, po prostu rozmawiacie, jak to pomiędzy przyjaciółmi, ale jeśli byłoby to dla nieznajomych, którzy wierzą w to, że ktoś inny może pokierować ich życiem, to już może być dla nich groźne. Raz trafią na osobę odpowiedzialną, ale innym razem na manipulanta.

Oj, chyba za daleko mi się ze skojarzeniami poszło, magritte80 wybacz, to nie miało być bezpośrednio do Ciebie, tylko Twoja wypowiedź odnowiła mój stosunek do wszelkiej maści magii i czarów.
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
magritte80
100p
100p
Posty: 141
Od: 24 lis 2006, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nisko, Tychy

Post »

Czesc

To mial być wątek w którym kto ma ochote to wymienia to, w czym jest dobry...
Gdybym chciala reklamowac swoje uslugi, to przedstawilabym to czym zajmuję się zawodowo...
A teraz po prostu mówię, ze umiem u siebie wykorzystac mix kompilacji lingwistyczno-psychologicznych... i tyle. Nie jestem wróżką czy szamanką :) jestem uczciwą osobą, która czasem pomaga przyjaciolom wspierając ich i zawsze pokazując droge do przodu a nie do tylu... Znając przyjaciol i ich sytuację, z dystansu, wiem co ich hamuje i blokuje, sytuacje spoleczne czy ich cechy osobowosci... Po prostu to naświetlam. jeśli ktoś ma ochote to korzysta, jeśli nie, to wyslucha i też skorzysta później :) bo przeważnie mam rację. Nie kieruję ich życiem, chociaż moze i faktycznie trochę, (ale bedąc jednostką spoleczną każdy kieruje w jakiś sposób twoim życiem, bo ma na nie bezpośredni czy pośredni wplyw), ale tylko pozytywnie, bo gdy mówię przyjaciolce przez pol roku: "idź do szefa po podwyżkę bo jesteś dobrym fachowcem" i ona po pol roku dopiero zaczyna w to wierzyć... idzie... i dostaje podwyżkę.... to mnie to cieszy :) (że "pokierowalam jej życiem" ;) )

pozdrawiam i nie demonizujcie :)

K.
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6532
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

Uff, cieszę się, że odebrałaś moje wypiski pozytywnie :D
Serdecznie pozdrawiam i już nie mieszam w wątku. :oops:
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
magritte80
100p
100p
Posty: 141
Od: 24 lis 2006, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nisko, Tychy

Post »

Bo zapomnialam też powiedzieć, że ja świat odbieram pozytywnie... :)

A jeśli coś zlego się przydarzy to szukam pozytywnej strony medalu.... zawsze mi się udaje :) (wynika z tego że to też mi dobrze wychodzi :) )

pozdrawiam równie serdecznie :)
Awatar użytkownika
basiakam
Przyjaciel Forum - weteran
Przyjaciel Forum - weteran
Posty: 112
Od: 17 sie 2006, o 18:48
Lokalizacja: Szczecin

Post »

No właśnie. A ja już dawno chciałam napisać :poznać bliżniego po postach jego. :D
Basia
goni@k
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 18 wrz 2006, o 13:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą
Kontakt:

Post »

magritte80 pisze:Czesc

Strasznie ciekawy wątek znalazlam :)

Ja ostatnio odkrylam, że mam również specyficzną kompilację cech nabytych i wyuczonych... umiem dokonać analizy psychologicznej i pomóc rozwiązywac problemy psychologiczne na odleglość poznając cechy charakteru danej osoby na zasadzie kontaktu mailowego... :) Dobór slów i ukladanie je w odpowiednie zdania mówi prawie wszystko o czlowieku... jego cechach charakteru. robie przyjaciolom takie "diagnozy" oczywiście tylko na ich życzenie :) opowiadają mi problem i otrzymują diagnoze co dalej zrobić :) z ich relacji wynika że wszystko się zgadza, oczywiście to nie czary, a znajomość życia, ale czasami sobie samemu trudno spojrzec na siebie z dystansu... przyznam jednak ze z nieznajomymi jest ciekawiej dla mnie :) bo poznaję różne charaktery.

K.
Magritte,to ja poproszę o tę analizę psychologiczną mojej osobowości.
"Materiału poglądowego "powinno wystarczyć :lol: :lol::roll:
Obrazek
magritte80
100p
100p
Posty: 141
Od: 24 lis 2006, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Nisko, Tychy

Post »

Malgosi moge :) faktycznie :)

Jest wspanialym czlowiekiem, świetną mamą, oraz przyjaciólką :) bardzo dobrze zna się na roślinach, wie czego chce, oraz kocha zwierzęta. Widze także zadatki na dobrego operatora kamery :) oraz wydaje mi się..... że niedlugo będzie wlaścicielką wspanialego ogrodu ;)

pozdrawiam 8)
goni@k
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 18 wrz 2006, o 13:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą
Kontakt:

Post »

magritte80 pisze:Malgosi moge :) faktycznie :)

Jest wspanialym czlowiekiem, świetną mamą, oraz przyjaciólką :) bardzo dobrze zna się na roślinach, wie czego chce, oraz kocha zwierzęta. Widze także zadatki na dobrego operatora kamery :) oraz wydaje mi się..... że niedlugo będzie wlaścicielką wspanialego ogrodu ;)

pozdrawiam 8)
Oj,oj
Czuję się zawstydzona :oops:
Ten opis jest zbyt piękny aby był prawdziwy więc może dopełnię ,że bywam zołzowata i marudna.
Operator kamery....w stylu drżącej ręki chyba. :;230
Awatar użytkownika
diya3
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 35
Od: 26 sty 2007, o 14:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: włocławek

Post »

zawodowo zajmuję sie diagnozą i terapią mowy, robię to dość długo, żeby wiedzieć,że.. ta dziedzina wymaga ustawicznego dokształcania, jak pewnie wszystkie pozostałe
najbardziej pcha do przodu świadomość, że nie wie się nigdy wszystkiego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”