Wątek testowy - jak dodać zdjęcie na forum,ćwiczenie,próby

Pytania techniczne i organizacyjne do Admina i Moderatorów.
IN_be
200p
200p
Posty: 227
Od: 18 lis 2015, o 10:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Belgia

Re: Jak dodać zdjęcie na forum

Post »

Ja już swoje jęki o pomoc odklepuje, założyłam konto na fotosiku i po zalogowaniu ładowanie fotek idzie szybko, prosto i sprawnie.
Iza
Awatar użytkownika
dorota33
200p
200p
Posty: 207
Od: 6 sty 2012, o 17:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Jak dodać zdjęcie na forum

Post »

DOROTA
JAMNICZKA
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 9
Od: 26 kwie 2016, o 11:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Jak dodać zdjęcie na forum

Post »

Obrazek

-- 15 lis 2018, o 20:25 --

Obrazek

-- 15 lis 2018, o 20:26 --

Obrazek
Awatar użytkownika
Anna N
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 2725
Od: 30 cze 2011, o 00:49
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Jak dodać zdjęcie na forum

Post »

JAMNICZKA fotki malutkie bo w linku masz m przed .jpg
Gdyby zamiast m wstawić med fotki byłyby średnich rozmiarów.
Pozdrawiam Anna
stef63
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 37
Od: 17 lut 2012, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Koleus Blumego cz.2

Post »

Próbuję wkleić zdjęcie moich koleusów przez Fotosik, ale podgląd pokazuje mi, że wklejają się do góry nogami. Dlaczego?

To nie jest temat o dodawaniu zdjęć, zobacz ten wątek :arrow: https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... &start=378
Przed wrzuceniem zdjęć musisz je pomniejszyć i odpowiednio obrócić na swoim komputerze dopiero wklejasz.
Iwona
stef63
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 37
Od: 17 lut 2012, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Koleus Blumego cz.2

Post »

Przeczytałam to co mi linkujesz, ale nie widzę gdzie jest napisane jak mam mieć zdjęcie w komputerze, żeby na forum wychodziło dobrze. Zdjęcie mam w komputerze prawidłowo obrócone, ale w podglądzie jest źle. Próbowałam obracać zdjęcie inaczej i też jest źle. :(
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21680
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Re: Jak dodać zdjęcie na forum

Post »

Może to taki chochlik z jakim mieliśmy już do czynienia?
Spróbuj je poobracać .
Liczi123 pisze: (A się nagimnastykowałem żeby te zdjęcia wstawić, co z nimi nie robiłem były poobracane choć w podglądzie było ok. Dopiero obrót bezpośrednio na serwerze hostingowym i wstawianie ich do góry nogami dało radę :shock: Nie wiem czy to sprawka jakiegoś dziwnego kodowania przez telefon którym je robiłem czy czegoś innego ale cieszę się, że znalazłem choć częściowe rozwiązanie)
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
stef63
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 37
Od: 17 lut 2012, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jak dodać zdjęcie na forum

Post »

Jak próbuję wkleić zdjęcie poprzez Fotosik, to podgląd pokazuje mi, że zdjęcie będzie do góry nogami. Dlaczego? Co robię źle? To moje pierwsze próby wklejenia zdjęcia na tym forum. Zdjęcie mam w komputerze prawidłowo obrócone.
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18600
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Jak dodać zdjęcie na forum

Post »

Zdjęcie musisz obrócić bezpośrednio na stronie Fotosika. Czyli otwierasz stronę, wrzucasz tam zdjęcie, obracasz, kopiujesz link i dopiero wtedy wklejasz go w poście.
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
stef63
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 37
Od: 17 lut 2012, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jak dodać zdjęcie na forum

Post »

norbert76 pisze:Zdjęcie musisz obrócić bezpośrednio na stronie Fotosika. Czyli otwierasz stronę, wrzucasz tam zdjęcie, obracasz, kopiujesz link i dopiero wtedy wklejasz go w poście.
Ale jak? Jak wrzucam zdjęcie na stronę Fotosika, to zdjęcie wygląda dobrze. Obracam na wszystkie strony w swoim komputerze i jak nie obrócę, to na forumowym podglądzie jest źle. Nie widzę możliwości obrotu zdjęcia na Fotosiku, albo jestem ślepa. Tam gdzie się upuszcza zdjęcie lub z opcji wybierz ze swojego kompa.
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18600
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Jak dodać zdjęcie na forum

Post »

Tak to wygląda, jak wejdziesz na stronę, klikasz na zarządzaj zdjęciami, pokazuje się lista Twoich zdjęć. Po prawej stronie masz dwa małe kwadraciki oznaczające obrót w prawo lub lewo.

Obrazek
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
stef63
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 37
Od: 17 lut 2012, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jak dodać zdjęcie na forum

Post »

norbert76 pisze:Tak to wygląda, jak wejdziesz na stronę, klikasz na zarządzaj zdjęciami, pokazuje się lista Twoich zdjęć. Po prawej stronie masz dwa małe kwadraciki oznaczające obrót w prawo lub lewo.
Do tego dotarłam, ale obraca tylko raz o 90 stopni. Nie ma obrotu co 90 stopni kilka razy, więc zdjęcie jest nadal źle. Wygląda to tak: jak zdj. jest do góry nogami, to przy kliknięciu w okrągłą strzałkę obraca o 90 stopni czyli zdjęcie teraz jest bokiem. Nie ma obrotu o kolejne 90 stopni lub od razu o 180 stopni.
x-Z-a klon
---
Posty: 316
Od: 11 lut 2019, o 12:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jak dodać zdjęcie na forum

Post »

Próbuję:
Obrazek

U mnie to wygląda inaczej. Jeśli skorzystam z "Dodawanie zdjęć przez Fotosik.pl" (opcja pod ramką z odpowiedziami) to mi od razu wgrywa zdjęcie z komputera (wgrywa link). Nie mam możliwości obracania.


Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „PYTANIA do Ekipy Moderującej. Techniczne. Archiwalne KONKURSY”