Miesięcznik DZIAŁKOWIEC

Ogólne tematy działkowe, nowości w ogrodnictwie
elcia1
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 4
Od: 15 cze 2012, o 13:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Miesięcznik DZIAŁKOWIEC

Post »

Ja to najczęściej korzystam z działkowca i mojego pięknego ogrodu. Ale ostatnio zauważyłam w kiosku jakiś nowy magazyn Mój Ogródek - czy ktoś może kupił? czytał? Nie wiem czy warto kupować a nie mam gdzie za bardzo obejrzeć.
Pozdrawiam Elcia
miki331
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1360
Od: 21 lis 2012, o 18:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gliwice

Re: Miesięcznik DZIAŁKOWIEC

Post »

Moze mały ranking ?
Za merytorycznośc Dz. jest dla mnie na pierwszym miejscu. MPO na trzecim ( z opcja na awans na drugie, które na razie pozostawiam wolne)
Awatar użytkownika
kama_80
1000p
1000p
Posty: 1363
Od: 30 wrz 2013, o 09:33
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kórnik k/Poznania

Re: Miesięcznik DZIAŁKOWIEC

Post »

Jako że jestem świeżym działkowcem to "działkowca" dostaję za free, chyba taka roczna nagroda ;:138
Powiem Wam że mam działkowce z lat 90. Masa o uprawie warzyw, cięciu drzew. Mam wrażenie że te nowe pisma to faktycznie piękne zdjęcia jakiś wyszukanych odmian gdzie co roku trzeba by wywalić pół ogrodu by być na bieżąco. Kiedyś kupowałam sielskie życie...dla przepisów, przetworów i ogólnie kuchni. Jak ktoś lubi zwiedzać kraj to fajna sprawa bo dużo agroturystyk się tam prezentuje.

Jako że jestem bardziej nastawiona na warzywa i drzewa owocowe to większość gazet mija mi się z celem. Swoją drogą nic dziwnego że większość gazet traktuje o kwiatach i trawnikach jeśli na mojej alejce jest z 40 działkowców i może z 5 osób ma jakikolwiek warzywniak :shock:
Pozdrawiam Jola
elcia1
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 4
Od: 15 cze 2012, o 13:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Miesięcznik DZIAŁKOWIEC

Post »

Miki jestem tego samego zdania dz 1, mpo 3, może kiedyś 2.

Byłam dzisiaj w kiosku i kupiłam mój ogródek nawet fajny taki mały lekki i do mojej mini torebki zmieścił się. Przejrzałam tak pobieżnie, bo leciałam do roboty i powiem, że nawet mi się podoba, dużo prostych porad w nim jest.
Widziałam jeszcze jakiś Mam Ogród ale format duży więc nie kupiłam, bo nie chce mi się go w ręku nosić.
A wy czytacie te nowe pisma?
miki331
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1360
Od: 21 lis 2012, o 18:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gliwice

Re: Miesięcznik DZIAŁKOWIEC

Post »

A czy mógłby ktos coś napisac o "Magnolii" ?
- o ile jeszcze wychodzi

Na razie w pozytywnych opiniach bezapelacyjnie prowadzi "Dz" - ( chociaż respondentów dotąd niewielu "
Drako
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1341
Od: 17 lut 2013, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Płd. Wielkopolska

Re: Miesięcznik DZIAŁKOWIEC

Post »

Działkowca kupuję już chyba z rok, najczęściej go biorę w drodze do szkoły by sięgać jak nudno. :lol: Wcześniej czytywałem Kwietnik. Z obu jestem zadowolony.
outbreakz
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 27
Od: 11 kwie 2022, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Miesięcznik DZIAŁKOWIEC

Post »

Czy ktoś usunął mój post?

Zapytam jeszcze raz. Nabyłem prawa do działki w grudniu 2021. Opłaty uiściłem w sierpniu 2022. Do dzisiaj nie otrzymałem działkowca, choć zapewniano mnie że dostanę. Może od przyszłego roku?
dziad_Jag
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1067
Od: 14 paź 2014, o 12:05
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/północne Mazowsze

Re: Miesięcznik DZIAŁKOWIEC

Post »

Jeśli nie zaznaczyłeś że chcesz od września, to uznali że chcesz od nowego roku.
Od Działkowca wolę stanowczo Twój Ogródek. Dawniej był w kieszonkowym formacie i to było bardzo wygodne. Teraz powiększyli ale i tak prenumeruję bo mi się podoba układ i treść.
Prenumerowałem też Mój Piękny Ogród. Niestety najnowsza wiadomość od Burdy, że koniec wydawania! Ech!...
outbreakz
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 27
Od: 11 kwie 2022, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Miesięcznik DZIAŁKOWIEC

Post »

Dziękuję za odpowiedź. Skontaktowałem się wczoraj z kolportażem i powiedziano mi, że wyjaśnią sprawę. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Szczurbobik
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2124
Od: 17 lut 2016, o 20:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Miesięcznik DZIAŁKOWIEC

Post »

U mojej mamy znalazłam archiwalne Działkowce z przed około 12 lat. Mało obrazków, za to fajne obszerne artykuły. Obecnie to tylko zdjęcia i w większości błędne opisy pod zdjęciami. Kupowałam, obecnie przestałam. Z gazety tematycznej zrobiło się kolorowe pisemko bez treści :twisted: :twisted: :twisted:
Pozdrawiam Lucyna
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe tematy działkowe i ogrodowe - Dyskusje OGÓLNE, NOWOŚCI”