Szczepienie róż

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jarek86
100p
100p
Posty: 157
Od: 26 lip 2015, o 17:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łask

Re: Szczepienie róż

Post »

RIWIANA pisze:A jak to poznam że szyjka ma soki
napisałem pw :)
:)
RIWIANA
200p
200p
Posty: 276
Od: 2 lip 2015, o 15:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Szczepienie róż

Post »

Ok dzięki
Ewa
bendkos
200p
200p
Posty: 328
Od: 13 maja 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Pajęczna

Re: Szczepienie róż

Post »

Witam parę lat temu przemarzła mi cześć szlachetna róży na pniu została tylko podkładka. Zostawiłem ja sobie jako podkładkę na przyszłość Posiada ona dość okazale kwiaty bardzo podobne do tych https://zielonyogrodek.pl/i/images/0/3/ ... ay.com.jpg w związku z tym nie mogę jej zidentyfikować nie wygląda na canine wie ktoś co to może być za odmiana dodam ze widziałem za granicą identyczna również która wyglądała na pozostałość podkładki po róży piennej.
Pozdrawiam.
Nig­dy nie re­zyg­nuj z ce­lu tyl­ko dla­tego, że osiągnięcie go wy­maga cza­su. Czas i tak upłynie.-H. Jackson Brown, Jr.
Awatar użytkownika
Krzysztof_18
200p
200p
Posty: 432
Od: 29 mar 2020, o 11:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wykroty

Re: Szczepienie róż

Post »

Witam. Odkopuje bo mam różę na pniu i z dwóch nich mam boczne pędy zaraz nad ziemią i tutaj pytanie jak je zaszczepić aby uzyskać kolejne róże na pniu ?? W necie widziałem, że daje się do piasku itp. Ale czy to jest sprawdzona metoda? Może ktoś ma sprawdzoną metodę i powie mi kiedy i jak je zaszczepić jaki termin jest odpowiedni bo obecnie pędy mam praktycznie Wielkość i róży na pniu.
Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka.
Marek87
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 43
Od: 20 wrz 2021, o 21:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podlaskie

Re: Szczepienie róż

Post »

Krzysztof_18 pisze:Witam. Odkopuje bo mam różę na pniu i z dwóch nich mam boczne pędy zaraz nad ziemią i tutaj pytanie jak je zaszczepić aby uzyskać kolejne róże na pniu ?? W necie widziałem, że daje się do piasku itp. Ale czy to jest sprawdzona metoda? Może ktoś ma sprawdzoną metodę i powie mi kiedy i jak je zaszczepić jaki termin jest odpowiedni bo obecnie pędy mam praktycznie Wielkość i róży na pniu.
Może się mylę ale już trochę późno na zaszczepienie róży.
Rozmnażanie róży to co innego niż szczepienie.
Znam dwie sprawdzone metody rozmnażania róż, lecz też stosuje się to w terminie letnim.
Marek87
ODPOWIEDZ

Wróć do „Róże”