W.o...Muzyce, którą lubię...

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ulcia
200p
200p
Posty: 215
Od: 1 lip 2011, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łochów/Warszawa

Re: W.o...Muzyce, którą lubię...

Post »

Ja uwielbiam Edytę Geppert ponad wszystko ;:167
POZDRAWIAM. URSZULA, OGRÓD ULCI KLUB MŁODYCH RÓŻYCZKOWYCH EMERYTEK
...I nieprzytomnie biegnąc przez świat
rzucasz na wiatr młodość swoją i urodę.....
Simon
100p
100p
Posty: 103
Od: 14 wrz 2011, o 22:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: W.o...Muzyce, którą lubię...

Post »

*Trance (Paul van Dyk, Rank 1, Cosmic Gate, ...)
*Metal (Metallica, Iron Maiden, Sabaton, ...)
x-F-7
---
Posty: 10509
Od: 6 lip 2011, o 06:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o...Muzyce, którą lubię...

Post »

A ja jestem wierna Bon Jovi od lat:)
Awatar użytkownika
nina1611
500p
500p
Posty: 833
Od: 27 mar 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: W.o...Muzyce, którą lubię...

Post »

obecnie to Rihanna i Adele :) oraz muzyka lat 80tych mimo że urodziłam się dopiero w ich drugiej połowie :)
Pozdrawiam Małgorzatka :)
Niektóre z moich storczyków ...
Awatar użytkownika
iwonaxp
1000p
1000p
Posty: 1467
Od: 18 kwie 2008, o 10:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa

Re: W.o...Muzyce, którą lubię...

Post »

no to dodam swoje ulubione : Carlos Santana, Scorpions ,Evanescence, Dire Straits, Metallica, Nightwish, Within Temptation,
Bob Marley, Bruno Mars, Adele, Celine Dion,Vanessa-Mae,
Frank Duval,Chris de Burgh, Kenny G,

i wiele innych :) - tego słucham niemal codziennie:)
Pozdrawiam - Iwona
Mój mały ogródek
Awatar użytkownika
Plumi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 973
Od: 20 cze 2011, o 14:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: regiony tarnowskie

Re: W.o...Muzyce, którą lubię...

Post »

Ja uwielbiam bluesa,zwłaszcza w wykonaniu Hugh Laurie'go,podoba mi się niecodzienna muzyka Gotye,irlandzkie klimaty i ERĘ,no i Krajewskiego. :D
Kwiaty to resztki Raju.
Awatar użytkownika
Karolina__
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3043
Od: 22 lip 2009, o 19:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: W.o...Muzyce, którą lubię...

Post »

Moja ulubiona muzyka to muzyka elektroniczna, w szczególności tzw. Synth Pop, którego można usłyszeć przede wszystkim w latach 80 :)
Zespoły: Camouflage, Genesis, Asia, Simple Minds, Foreigner, Marillion itd...
adam1008
100p
100p
Posty: 170
Od: 13 cze 2012, o 21:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Otwock

Re: W.o...Muzyce, którą lubię...

Post »

A ja uwielbiam amerykański rap i polski haipehaope :) a Ameryki 2pac, z Polski Paktofonika
rose who grew from concrete
Awatar użytkownika
konwalia12
1000p
1000p
Posty: 1169
Od: 24 lut 2012, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków/Limanowa

Re: W.o...Muzyce, którą lubię...

Post »

iwonaxp pisze:no to dodam swoje ulubione : Carlos Santana, Scorpions ,Evanescence, Dire Straits, Metallica, Nightwish, Within Temptation,
Bob Marley, Bruno Mars, Adele, Celine Dion,Vanessa-Mae,
Frank Duval,Chris de Burgh, Kenny G,

i wiele innych :) - tego słucham niemal codziennie:)
Iwonko, co do muzyki, to nasze gusta się w większości pokrywają. ;:224
Może wymienię:
Within Temptation- za to, co stworzyli: klimat, coś więcej niż sam metal, wspaniały głos wokalistki, stroje, całą organizację no i najważniejsze: muzykę!
A zaczęło się od Utopii, którą poznałam w radiu. Chyba większość zna tą piosenkę, wystarczy tylko słuchać radia. Nie jest ona w klimatach WT, ale dzięki niej się bardzo rozsławili. Właśnie..jedyna ich wada, jeśli tak mogę rzec, to właśnie ta częsta zmiana stylu. Wolałabym, aby zawsze pozostawali w metalu symfonicznym, a oni potrafią się nawet pod techno podczepić! Całą moją nadzieję pokładam w koncert z okazji piętnastolecia zespołu, Elements. Napisali, że ma to być coś naprawdę niesamowitego, więc pozostaje mi wierzyć.
Zespól ma/miał klimatyczną muzykę, w każdym albymie jest coś innego, jednak czuło się, że to ten sam styl. Dopiero w ostatnim każda piosenka wskazuje o ogromnych zmianach, ale przecież nie mówię, że są złe! Tylko..inne.. ;)
Moja lista ulubionych piosenek WT? Nie wiem czy wykonalna, bo każdą piosenkę sobie bardzo cenię. Niektóre dopiero po jakimś czasie do mnie trafiają. Ale dla nie wtajemniczonych mogę podać takie klasyki i te, które po prostu kocham :)
A są to: Our Solemn Hour, Mother Earth, The Promise, The Heart Of Everything, Stand My Ground, Angels, Jillian, It's The Fear itd.. Nie chcę wypisywać całej dyskografii! ;)
Bardzo polecam. Może komuś przypadnie do gustu, a bardzo bym chciała. Można zacząć od koncertu bonusowego Black Symphony, jest tak dopracowany i symfoniczny na ile tylko się da! Lepszego koncertu nie pamiętam. Ciekawe czy Elements go pobije...

Podobną muzykę tworzy Nightwish, tylko, że jakoś mniej go słucham. Z Tarją Turunen było to coś, teraz już przepadło, każdy to wie, kto ich zna. Dlatego ja głównie interesuję się old-nightwish'em, czyli piosenkami takimi jak: Dark Chest Of Wonders, Planet Hell, Over The Hills And Far Away (to jest cover Gary Moore'a), Phantom On The Opera, Bless The Child.. Mają na swoim koncie wspaniały koncert End Of An Era, baaardzo metalowy. ;:172

Metallica jako trzeci metalowy zepół u mnie. Co tu dużo pisać, kolesie są królami metalu, zwłaszcza James Hetfield. Ich kompozycje są takie przejrzyste, mało chaotyczne jak na metal, a to tylko na plus. Nie lubię metalu, który drażni mi uszy ciągłym darciem i ostrymi solówkami. Oni co prawda mają i to i to, ale poukładane i w umiarze. Niektóre z ich piosenek gram na gitarze, ale większości po prostu słucham. Kolega- gitarzysta ma przeciwnie.. Woli wszystko grać niż słuchać. ;) Kilka utworów: Don't Tread Of Me, Master Of Puppets, Sad But True, Welcome Home (Sanitarium), One, The Day That Never Comes.

Santana to już nie metal, ale rock.. i to jaki ;:167 Na zakończenie trzecich klas gimnazjalnych, jako absolwent, grałam piosenkę Europa, mogło mi wyjść lepiej, ale pocieszam się tym, że to przez stres, bo rzeczywiście tremę miałam. Muzyka Santany, a razej gitara Carlosa jest takim instrumentem które nie potrzebuje żadnych słów- w płynnej solówce są zawarte wszystkie uczucia. Zawsze tak mam kiedy go słucham. Dla przykładu: Europa, I Love You Much Too Much (cover), El Farol, Black Magic Woman.

Scorpions, moja kolejna przygoda, która zaczęła się dopiero rok temu, ale pochłonęła mnie bez reszty.. Pamiętam, że wiele razy płakałam przy ich piosenkach. Są one takie mądre, omawiają sprawy codzienne i niecodzienne, na przykład o pieniądzach i o wojnie. Przy ich muzyce czuję coś niezwykłego, czego nawet nie potrafię opisać. Pamiętam też jak kiedyś będąc na wakacjach poszłam na przechadzkę po górze o czwartej nad ranem i włączyłam na MP3 piosenkę Send Me An Angel. Do dzisiaj wzruszam się na to wspomnienie, bo chciałabym znowu tam być i czuć to samo. Słuchać muzyki i obserwować wynurzającą się "lampkę" zza dalekiego horyzontu. Chwilo trwaj!
Więc moje ulubione: Send Me An Angel, White, Dove, Humanity, Under The Same Sun, Wind Of Change, Belive In Love.
Trochę się opisałam, wystarczy (na razie) :;230
Ogród w lasku
Krótki filmik o moim ogrodzie
Jeśli umiecie patrzeć, zobaczycie, że cały świat jest ogrodem. Anusia
Awatar użytkownika
Piotr=)
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5060
Od: 24 maja 2008, o 17:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Łańcuta (Podkarpacie)

Re: W.o...Muzyce, którą lubię...

Post »

Ja uwielbiam zespół ,,KSU" i ich piosenki wszystkie
Ale największą słabość mam do tego utworu :wit
http://www.youtube.com/watch?v=lPkOeUELczk
Spis tematów
Róbmy w życiu to co nas cieszy ;)
Tomasz32

Re: W.o...Muzyce, którą lubię...

Post »

Polski zespoły: Perfect, IRA, Budka Suflera, Bajm, Dżem. Czyli starszą dobrą polską muzę :)
Komin1ek
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 18 wrz 2012, o 11:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W.o...Muzyce, którą lubię...

Post »

Blues i stary rock & roll. Generalnie moim idolem jest Stevie Ray Vaughan. Niesamowite zdolności gry na gitarze. Chyba razem z Jimi Hendrixem są u mnie na pierwszym miejscu.
Awatar użytkownika
mamafrania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3864
Od: 13 paź 2011, o 13:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: W.o...Muzyce, którą lubię...

Post »

Kocham Scorpions.Uwielbiam muzykę,sama jestem muzukiem i słucham generalnie wszystkiego,ale Oni są najlepsi.Zaszczepiam tą miłośc moim dzieciom.
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”