BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SandraABC
1000p
1000p
Posty: 1242
Od: 28 kwie 2011, o 23:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

To ja może też coś dorzucę :)

Do włosów blond i z pasemkami :
Joanna Color System - szampon i odżywka cena za komplet ok.15zł , włosy błyszczą, kolor nie żółknie i ma piękny odcień.
Do włosów zniszczonych :
Joanna Naturia z biosiarką i bursztynem - niezawodny do 'nieusłuchanych' włosów
Żele do kąpieli serii Original Source - cała seria 'smakowitych' zapachów ,które długo utrzymują się na skórze. Nie wysusza skóry co najważniejsze i jest bardzo wydajny. Cena niewielka (ok.9zł) , a co najważniejsze przy moich alergiach skórnych nie powoduje uczulenia.
Jedwab do włosów - Bio Silk , na zniszczone i suche włosy jak znalazł.
Olejek Arganowy - stosuję na wieczór zamiast kremu , do włosów zamiast odżywki , do ciała zamiast balsamu - na obtarcia i drobne ranki ... niezastąpiony jak dla mnie.
Seria kremów AA dla cery wrażliwej (z pomarańczową zakrętką) - wersja tłusta sprawdza się najlepiej na dłuższych zimowych spacerach, szybko się wchłania i nie pozostawia na twarzy tłustej maski. Nadaje się dla alergików - przetestowałam na sobie .
Awatar użytkownika
biedronka52
50p
50p
Posty: 84
Od: 2 lip 2011, o 18:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie-Ostrowiec

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

Ja też chciałam wpisac na białą listę kilka produktów:obiema rękami podpisuje się pod kosmetykami Ziaja,są niedrogie i nie uczulają oraz mam sprawdzone produkty firmy Zelmer
może nie są takie tanie ale ich użyteczność jest długa.Mam maszynkę do mielenia
wraz z szatkownicą,parownik do gotowania ,robot kuchenny i blender -polecam.Wanda
Awatar użytkownika
Ruda2011
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3227
Od: 19 mar 2011, o 10:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Południe Warszawy

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

Biedronko52 100% prawdy. Zelmer jest wspaniały. A najważniejsze, że części można kupić niedrogo na All.....
Doświadczyłam tego, gdy w maszynce do mięsa mieliłam skorupki jajek. Wplątał się pomiędzy nie kawałek tektury, maszyna się zapluła i złamałam nasadkę noża - kręcioła ;:131 . Część znalazłam w 5 min i w kilka dni miałam znów sprawne urządzidło :D
Awatar użytkownika
Ruda2011
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3227
Od: 19 mar 2011, o 10:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Południe Warszawy

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

Trzeba wątek zasilać :)
Od roku używam kosmetyków firmy Ziaja. Jak pisałam wyżej jestem bardzo zadowolona. Od jakiegoś czasu używam tylko zieloną linię, z oliwą z oliwek bo mam skórę i włosy suche. Nawet szampon i odżywkę kupiłam kilka dni temu - są rewelacyjne. Polecam ;:215
Awatar użytkownika
galaxy
500p
500p
Posty: 810
Od: 6 maja 2009, o 17:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gdańsk

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

Ruda2011 pisze:Muszę popiać jeszcze trochę nad kosmetykami Ziaja.
.
a spróbuj Ziaja PRO - to dopiero rewelacja, polecam peeling do rąk i maskę do rąk z serii PRO - bajka!
Awatar użytkownika
Ruda2011
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3227
Od: 19 mar 2011, o 10:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Południe Warszawy

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

galaxy ale ja jestem taką starszą dziewczynką - jak widzisz w awatarze. Dla jakiego przedziału wiekowego jest seria PRO ?
Awatar użytkownika
galaxy
500p
500p
Posty: 810
Od: 6 maja 2009, o 17:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gdańsk

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

Ruda seria pro to seria dla gabinetów kosmetycznych więc zupełnie inne kosmetyki :), ja zaopatruję się na allegro bo normalnie ich nie kupisz jak nie masz gabinetu kosmetycznego, chociaż niektóre są ogólnodostępne w aptece.
Ja też nie podlotek ;)
Awatar użytkownika
Rozeta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2395
Od: 30 paź 2010, o 20:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: płn.-wsch. W-wa, strefa 6b

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

Dla odświeżenia wątku podam info, dot. świetnej odżywki do włosów Garnier Fructis
Goodbye Damage
(pomarańczowa tubka). Używam jej od ok. 1 miesiąca na spółkę z córką, która ma długie puszące się włosy i obie jesteśmy bardzo zadowolone :!: . Szczotka po myciu wchodzi jak w przysłowiowe masło ... ;:333 .
Pozdrawiam kolorowo
Monika
Róże ...ach, te róże ...
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

Ja osobiście z odżywek LOREAL ,albo BIOVAX maska z olejkami;argan,makadamia,kokos.
Bardzo dobre są produkty NIVEA do włosów.Kosmetyki do pielegnacji twarzy polecam serię TOŁPA(naturalne)cena nie jest niska,ale są na prawdę warte tych pieniędzy.LOREAL ,ale tylko ten oryginalny Francuski,bo bardzo się różni od tego co u nas w sklepach sprzedają.Co roku przywożę sobie z FRANCJI,ale u nas na All też można dostać.Ostatnio natrafiłam w aptece na krem do rąk firmy anidaw promocyjnej cenie 3,99 z olejem arganowym,10% urea i innymi dodatkami REWELACJA
blizniak
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 36
Od: 4 lis 2010, o 23:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

Wszystkim, którzy chcą uregulować metabolizm i oczyścić swój organizm proponuję Chlorofil w płynie - ale tylko jako produkt naturalny. Ostatnio czytałem artykuł o zielonych kiełkach jęczmienia i byłem w szoku jakie ma działanie na ludzki organizm.
Niedawno żona zaciągnęła mnie na spotkanie i było tam kilka osób, którzy systematycznie biorą chlorofil. Zauważyłem, że nawet osoby po 50-ce mają bardzo ładną cerę i nie było tam tłuścioszków.
Gorąco polecam.
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

Nie wiem czy się ta wiadomość nada ,ale ja jestem zachwycona zakupem suszarki indukcyjnej i wszystkim mającym odrobinę miejsca w domu i problemy z wieszaniem prania w okresie zimowym POLECAM! Pranie mięciutkie ,pachnące,nie wygniecione(jakby niektórym się wydawało) Wypróbowałam taki sprzęt u podopiecznego w Niemczech i się w nim zakochałam.Teraz mam używam i ciesze się brakiem linek w łazience i ciągłego dyndającego prania nad głową. :wink:
Awatar użytkownika
Judyta84
200p
200p
Posty: 219
Od: 12 maja 2010, o 17:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podlaskie, Zambrów

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

A ja mam pytanie odnoście sprzętów domowych sprzedawanych w Biedrone. Mam zamiar kupić w czwartek blender i w związku z tym moje pytanie do was wszystkich. Czy ktoś ma taki blender? Czy jesteście z niego zadowoleni?
Pozdrawiam Judyta84
sprzedam, kupię, wymienię
aleksandras77
200p
200p
Posty: 244
Od: 9 maja 2013, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gliwice

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Post »

Latem kupiłam w Biedronce mikser taki z misą i jestem z niego bardzo zadowolona
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”