BIAŁA lista - art przemysłowe i medyczne [2]

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7588
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

Worki na śmieci firmy "Jan Niezbędny", szczególnie niebieskie - b.mocne, nie rwą się.
Miłego dnia!
Admin.
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Maść ochronna z witaminą A - rewelacyjna na dłonie!!! i nie tylko bo doskonale sprawdza się jako ochrona buzi podczas zimowych wspinaczek górskich ;-) Kiedyś próbowałam kilka drogich kremów i nie było przy nich tak wspaniłych rezultatów jak przy tej taniej maści dostępnej w każdej aptece czy sklepie ziołowym za około 2 zł ;-)

Balsam sportowy Ben-Gay (czerwony) - doskonały przy dużym wysiłku fizycznym (np. chodzenie po górach ;-) )

Świece ziołowe HOPI - CUDO!!!! Jak tylko łapie "M" lub mnie katar to robimy świecowanie uszu i po katarze nie ma śladu już na następny dzień ;-) Doskonałe na bóle głowy, chore zatoki, szumienie w uszach itd itp... Łatwość wykonania zabiegu i czysta przyjemność. W tej chwili już można te świece dostać w każdym sklepie ziołowym i kilku dobrych aptekach.
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: BIAŁA lista - art przemysłowe i medycznei [2]

Post »

Erazm pisze:
Administrator pisze:...Szampon do włosów Nanoguard....
A jaki szampon by włosy nie wypadały z czubka... :wink:
Musi być szampon?? Jeśli nie to jest coś takiego co rośnie w każdym ogrodzie - SKRZYP ;-)
Mój długowłosy "M" kilka lat temu zaczynał łysieć a dzięki regularnemu piciu naparu przestał i dalej ma piekne, długie włosy ;-)
Jeśli picie naparów ziołowych ze skrzypu komuś nie odpowiada (np. mnie) to mozna do zup dodawać susz na początku gotowania. Krzemionka zawarta w skrzypie potrzebuje długiego czasu gotowania by się wydobyć - więc taki sposób oszczędza nam czas a dodatkowo w zupach smak i zapach skrzypu jest rozmyty przez inne dodatki ;-) POLECAM!!!
aurynka
---
Posty: 2061
Od: 26 wrz 2006, o 14:28

Post »

1) Jogurty Jogobelli z musli ( zawierają 6 rodzai zbóż nieoczyszczonych - świetna sprawa).
2) Pasta do zębów Blend-a-med 3D White. Właśnie ją stosuję i jest faktycznie najlepsza ze wszystkich, które miałam do tej pory.
3) Płyn do mycia naczyń Pur balsam. Bardzo dobry na ręce i niedrogi.
Awatar użytkownika
basga
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7700
Od: 12 sie 2007, o 21:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Krem Ziaja MASłO KAKAOWE.....polecam na noc bo jest tłusty-super się wchłania,delikatnie poprawia koloryt skóry,stosuję go od kilku tygodni i nie zamierzam przestać,no i jak pachnie...a cena..niecałe 4 zł.
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6531
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

Zdrovit Herba Gripovita (10 saszetek) :)

Sama natura, na stany "aspirynowe", a zdecydowanie mniej inwazyjna dla wątroby, bo ziołowo-owocowa. Dla mnie bardzo skuteczna, więc POLECAM z czystym sumieniem.

Zawiera 100 % dziennej dawki witaminy C i cynku w saszetce, wyciąg z owoców czarnego bzu, hibiskusa, dużą zawartość naturalnych koncentratów soków z czarnej porzeczki i maliny w proszku. Pije się na gorąco, smakuje jak owocowa herbatka, rozgrzewa, ale nie powoduje zlewnych potów, po prostu działa :)
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
Awatar użytkownika
cappuccino
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 339
Od: 25 cze 2007, o 19:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zamość woj lublin

Post »

Amol od lat i na wszystko.
Gosia
Szczęście w życiu nie polega na tym, żeby być kochanym. Największym szczęściem jest kochać.

( Sigrid Undset)
Awatar użytkownika
aniawoj
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3728
Od: 9 paź 2005, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Klucze - Małopolska
Kontakt:

Post »

Maść Bepanthen- doskonale przyspiesza gojenie wszelkich zadrapań i ranek. Doskonała na otarte kolana dzieci. :D

Popieram / admin.
http://kalina-rosliny.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6531
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

Maść majerankowa, pudełeczko albo tubeczka w aptece kosztuje max 2,- zł. a maść świetnie łagodzi i goi otarte skrzydełka nosa, co przy jesiennym katarze jest strasznie upierdliwe ( :oops: ). A do tego jest ledwie ledwie zielona i lekko pachnie majerankiem, co jest dość zabawne :)
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
Awatar użytkownika
Mija
200p
200p
Posty: 290
Od: 12 maja 2008, o 09:19
Lokalizacja: Pomorze (płd)

Post »

Elektrostymulator. Idealny na obolałe mięśnie i inne dolegliwości bólowe. Posiadam model CEFAR MYOxt
Jest to miniaturowe, sterowane mikroprocesorowo, wielofunkcyjne urządzenie (może mieć również zastosowanie treningowe). Posiada cztery kanały terapeutyczne w konfiguracji „2+2” parami niezależne. 82 programy sport, fitness, wellness. Funkcje rozgrzewki, treningu, treningu siłowego, wytrzymałościowego, masażu energetyzującego i odprężającego, kształtowania sylwetki, łagodzenia bólu. Prosta i intuicyjna obsługa. Obrazkowy wyświetlacz.

Używam go od 2 lat. Jest super i wart kwoty, którą na niego wydałam :wink:
Monika
kikaCosta
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 8
Od: 29 lip 2008, o 14:42

Post »

chusta do noszenia dzieci kółkowa ( ja mam akurat kangoogoo) idealna dla niemowlęcia zarówno leżącego jak i siedzącego, wszystkie produkty bambino, unimer do noska, aspirator do noska sopelek
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Potwierdzam - chusty "kółkowe" do noszenia dzieci są idealne! CUDOWNY wynalazek :idea:
My od początku używamy i BARDZO sobie chwalimy! Nasza chusta jest z www.chusta.pl
Produkty Bambino dla dzieci O.K. stosujemy je równocześnie z produktami Oilatum.
Polecam Oilatum do pielęgnacji nie tylko niemowlęcej skóry. Aspirator "Sopelek" mamy, używamy i również jesteśmy bardzo zadowoleni. Gruszka w naszym wypadku nie sprawdzała się prawidłowo, aspiratory są skuteczniejsze i delikatniejsze jednocześnie. Do codziennej pielęgnacji niemowlęcego noska używamy fizjologicznego roztworu wody morskiej Marimer - super sprawa, nie tylko dla niemowląt ale i osób cierpiących na alergię na np. pyłki kwiatowe :idea:

A z innej beczki tzn nie produktów dla maluszków ;-)
Płyn do mycia naczyń PUR z balsamem aloesowym (ten biały)
Moja osobista "zmywarka" (czytaj mąż ;-)) zazwyczaj ma alergię na wszelkiego rodzaju detergenty a po tym płynie dłonie są bez zastrzeżeń, no i dodatkowo jest skuteczny i bardzo wydajny :idea:
Awatar użytkownika
Mania
500p
500p
Posty: 770
Od: 18 lut 2008, o 22:35
Lokalizacja: Wlkp.

Post »

basga pisze:Krem Ziaja MASłO KAKAOWE.....polecam na noc bo jest tłusty-super się wchłania,delikatnie poprawia koloryt skóry,stosuję go od kilku tygodni i nie zamierzam przestać,no i jak pachnie...a cena..niecałe 4 zł.
Potwierdzam, potwierdzam, w całej rozciągłości potwierdzam. Zapach nieziemski, ja dotego jeszcze uzywam krem pod prysznic (w tej dużej butli), choc ostatnio coraz rzadziej go widuję w sklepach.
No i polecam hydrożelowe płatki kolagenowe pod oczy (Dax cosmetics), znośna cena za relaks a`la spa:) i działają.
Polecam także do niesfornych albo nijakich czuprynek suszarkę obrotową Rowenta, naprawdę ułatwia życie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”