Komary - jak walczycie ?

Nie wiesz gdzie rozpocząć przygodę z Naszym Forum ? Zacznij właśnie od tej sekcji !
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bety79
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 37
Od: 8 kwie 2006, o 09:59
Lokalizacja: woj. dolnośląskie

Post »

SATI pisze:ponieważ komary gryzą tylko dobrych ludzi a złośliwych unikają bo same są złośliwe ;:113
ja bym to wzięła bardziej z drugiej strony :) złosliwe komary gryzą złosliwych bo swój do swego ciagnie :twisted:
Bety
Timka

Post »

Może to prawda ja mam Rh-
i faktycznie
każdy komar mnie znajdzie :P :P
Awatar użytkownika
SATI
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Od: 26 maja 2006, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: SKIERNIEWICE

Post »

Ja mam RH+ i jak nie użyję Autanu to musze wiac z działki jak najszybciej :D
Awatar użytkownika
bety79
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 37
Od: 8 kwie 2006, o 09:59
Lokalizacja: woj. dolnośląskie

Post »

a ja własnie wróciłam z działki z której musialam wiać chociaż cala smierdzę autanem :?
Bety
Awatar użytkownika
wronek89
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1007
Od: 12 mar 2006, o 13:40
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Post »

dobrze ze mam mało zbiorników wodnych i komarów nie mam tak wiele, więc długie spodnie, bluza z kapturem i wieczory można przezyc, najgorsze jest to ze atakują rowniez w dzien co wczesniej sie u mnie nie zdarzalo
Awatar użytkownika
Józef
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2330
Od: 26 mar 2006, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post »

niestety nie wiem jaką mam grupę krwi ale na pewno ją lubią komary......dziś znów się o tym przekonałem......
Awatar użytkownika
SATI
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 311
Od: 26 maja 2006, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: SKIERNIEWICE

Post »

Ja wypowiem wojnę komarom w sobote jadę już rano użyję wszystkie środki które mam w domku na działce wytruję to gryzące plemie napiszę w sobote wieczorem z jakim skutkiem walczyłam :D
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6949
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

Będę tą walkę uważnie obserwował. ;:138 ;:191
Pozdrawiam Andrzej.
Awatar użytkownika
AlfaXIII
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1814
Od: 5 cze 2006, o 12:31
Lokalizacja: Kraków

Post »

Józef.... jak można nie znać swojej grupy krwi? Prawdą jest, że nie jest to obowiązkowe ale warto wiedzieć. W życiu spotykają nas różne przypadki losowe te złe również. Czego oczywiście sobie i nikomu innemu nie życzę.
Takie badanie jest bardzo proste i tanie. Z tego co wiem robi je każde labolatorium (tutaj mogę się mylić bo swoje badanie zrobiłam jakieś 20 lat temu). Oddaje się 5-10 ml krwi do badania a po paru dniach odbiera świstek papieru na którym wszystko pisze.
Pozdrawiam
Marta
Awatar użytkownika
Józef
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2330
Od: 26 mar 2006, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post »

Marta..wszystko to wiem ale jak na razie nie było mi to potrzebne i jakoś nie przykładałem do tego wagi..zrobię przy następnym badaniu okresowym..
Sati a Ty nie kuś bo drogę do Skierniewic znam jak do swojego domu..jeździłem tam często..
a wracając do komarów..zastanawiam się dlaczego organizm nie uodparnia się na nie.kiedyś zajmowalem się pszczelarstwem..hmm..dużo powiedziane..miałem kilka uli.Pracowałem przy nich bez rękawic a użądlenie kilku ,czasem nawet kilunastu pszczół nie powodowało żadnych skutków.Kiedyś nawet "użarły "mnie dwa szerszenie..pobolało poswędziało trochę napuchło i koniec.A bąble po komarach swędzą przez kilka dni...że
Awatar użytkownika
bety79
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 37
Od: 8 kwie 2006, o 09:59
Lokalizacja: woj. dolnośląskie

Post »

Alfa no pewnie że można nie znać ja też swojej nie znam i jakoś nie mam z tym zadnych problemów 8) wracając do komarów u mnie żrą już w pelnym słońcu :? mam ich serdecznie dosyć :evil: w sumie to aż dziwne że w tym roku jeszcze ani razu nie wylądowąlm na w szpitalu po ukąszeniu pszczoły osy czy bąka :) moj lekarz twierdzi zę jeden szerszeń może mnie zabić :? i kazal sprzedać działkę bo to bardzo niebezpieczne dla mnie miejsce :? ale jak widać jeszcze żyję 8) i działki nie mam zamiaru sprzedawać :twisted: bo ja się szybko nie poddaję :wink: a jutro jade na wycieczkę rowerową i zobaczymy co się będzie działo :wink:
Bety
Awatar użytkownika
wronek89
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1007
Od: 12 mar 2006, o 13:40
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Post »

bety, nie masz z tym problemów, ale co będzie jeśli zdarzy się jakiś wypadek? oczywiscie absolutnie Ci tego nie zycze, ale jak będziesz szybko potrzebowala krwi to chyba lepiej wiedzieć jaką mają podac
sorki za zboczenie z tematu ale jest troche pokrewny :P

Twoi bliscy podadzą.
Awatar użytkownika
bety79
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 37
Od: 8 kwie 2006, o 09:59
Lokalizacja: woj. dolnośląskie

Post »

wronek jak będę szybko potrzebowała krwi to i tak najprawdopodobniej będe nieprzytomna:) więc i tak im grupy krwi nie podam :? przezyję;)
Bety
ODPOWIEDZ

Wróć do „Supersekcja HOT. Wybrane, najciekawsze tematy Forum - START -”