Jak najlepiej rzucić palenie papierosów - 3cz.(06.06-06.10)

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21749
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Ja też,ja też ;:54
Zaczęłam chodzic znowu na basen,liczeę,że wrócę do moich 52 kg.No może być 54 ;:11
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
goni@k
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 18 wrz 2006, o 13:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą
Kontakt:

Post »

Oj, mnie też tyle było :o
Ale jeszcze nie porzuciłam nadziei :wink:
Damy radę :D :D :D :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Józef
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2330
Od: 26 mar 2006, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post »

KaRo pisze:Ja też,ja też ;:54
Zaczęłam chodzic znowu na basen,liczeę,że wrócę do moich 52 kg.No może być 54 ;:11
KaRo..a nie łatwiej wrócić do palenia? może wtedy i klogramy wrócą?
basa gabriela

Palenie

Post »

KaRo nie poddawaj się i niech cię nie kusi zapalenie papierocha śmierdziucha.Sama nie palę 6 lat rzuciłam bez plastrów ,fifek,gum ,czarów i innych takich :D Po prostu denerwowało mnie że jak sie kładłam spać to piszczało mi w oskrzelach :D .Wypaliłam więc swoja ostatnią paczkę ulubionego Malboro(nie pamiętam jak się pisze :D )do ostatniego papieroska!I powiedziałam koniec!Pierwszy miesiąc był taki że znajomi bali sie odezwać bo byłam połączenie wściekłej osy z szerszeniem złość wyładowywałam na działce zaczęłam ją przerabiać ale dlaczego to do tej pory nie wiem :D Efekt nie palę,zaczyna mnie denerwować dym papierosowy ;:138 ,coraz rzadziej mnie ciągnie do palenia są minusy niesamowity wg. mnie chaos na działce :twisted: ale pomału wychodzę na prostą!!Jedno trzeba powiedzieć (przynajmniej z mojego doświadczenia) rzucić palenie nie jest łatwo, łatwiej jest nauczyć się palić.I nie zawsze pomagają fifki,plastry,gumy wiem bo sama tego próbowałam ,najlepszym lekarstwem jest upór i postanowienie.I po tej walce z papierochem jaki człowiek dumny, zwłaszcza wtedy kiedy częstuja papierosem i mówi sie głośno dziękuje ja nie palę ;:138.


Pozdrawia wolna od papierosa Gabi :D :D :D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21749
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Wierzę Gabi ,że wytrwam,ale jednocześnie wiem,że byłam nałogowcem i że wszystko może się zdarzyć.
Dziś i mnie już przeszkadza dym w mieszkaniu i zastanawiam się jak ja mogłam to robić sobie i moim dzieciom,jak ludzie nie uciekali ode mnie cuchnącej dymem papierosowym.Na szczęście to przeszłość.
Pozdrawiam cieplutko niepalących a Józefie Ciebie serdecznie :wink:
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post »

Karo trzymam za Ciebie kciuki.
Jak rzuciłaś to nie zaczynaj znowu.
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6949
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

A ja palę dalej. :wink: Ale zaczynam się coraz częściej zastanawiać nad rzuceniem palenia... Najwięcej palę, gdy siedzę przy komputerze. :lol:
Pozdrawiam Andrzej.
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21749
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Erażmie,tu zacznij od siebie wymaqgać. Chcę zapalić-muszę odejść od komputera-muszę wyjść na balkon czy gdziekolwiek.Musisz wynaleźć sam sobie utrudnienia,zajęcie dla rąk,torturę intelektualną,żeby ograniczyć palenie.Nie pozwalaj sobie robic jedocześnie dwóch rzeczy:palę +czytam,palę+ ogladam,palę +...Zmuś się do robienia tylko "palę" to potem bedzie żal Ci nierobić czegoś tam innego,bo "muszę zapalić."
Może to jest droga do celu,kto wie?:wink:
Pozdrawiam

Agrażko,Dzięki Ci ,trzymaj ile mozesz ,pa
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
basa gabriela

Post »

A ja sobie siedzę przed komputerkiem z wolnymi paluszkami bez papieroska już nie żółtymi i ząbki też już nie sa żółte i nie śmierdzę jak nie opróżniona popielniczka tak powiedziała do mnie mama :D i nie rządzi mną jakiś pet jestem wolna huuuurrrraaa ;:89 ;:138 i nie mam zadyszki i nie kaszlę jak grużlik huuuuuraaaaa i kto ma lepiej ty jako niewolnik papieroska czy ja wolna od smrodu ,chrypy i peciora?A przecież paliłam bardzo dużo ,potrafiłam w nocy lecieć szukać sklepu z papierochami,jak były kartki to zamieniałam kartki na wódę na papierochy a póżniej paliłam takie wstrętne Kosmosy i inne badziewie chyba że kupiłam czasem bony to w PEWEX-ie kupiłam swoje ulubione o jaka to była głupota ile forsy i zdrowia poszło z dymem ;:223
Dlatego KaRo i inne osoby trzymajcie się twardo nie warto wracać do nałogu.Ale wierzę że się wam uda.Życzę wam powodzenia

:D :D Pozdrawiam.Gabi
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21749
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Gabi,Swietne posty piszesz,jakie cudowne,jak się usmieję i upłaczę ze smiechu ,superrrrrrrrr
Wspaniale to opisałaś,wszystko się zgadza,dodam,że na mnie najbardziej działay myte czy nie myte cuchnące papierochami włosy i ubranie.brrrbrrr .Nie dam się i już pa ;:79 ;:80
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
Awatar użytkownika
Józef
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2330
Od: 26 mar 2006, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post »

no dooobra..........to idę zaplić.......
Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”