! NOWY HOSTING nasze obrazy

Pytania techniczne i organizacyjne do Admina i Moderatorów.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7590
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ! NOWY HOSTING - razem wybieramy.

Post »

Lepszy znacznie.. ode mnie sprawdzał (nasz temat)
Sprawa nie leży po stronie Forum naszego tylko hostingu.
Traktuje nas jak galerię zdjęć.

Dopełnia tematu że jak piszecie Państwo nawet przelewów za konta nie przyjmują. Czy dobrze zrozumiałem te informacje?
Na maile nie odpowiadają w każdym razie ani przez formularz ani e-mail..
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18674
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: ! NOWY HOSTING - razem wybieramy.

Post »

Małopolanin problem z widocznością zdjęć nie wynika tylko z tego ile jest zdjęć na jednej stronie, ale również z tego, że tym użytkownikom którzy zwłaszcza mają dużo zdjęć na Fotosiku blokowana jest automatycznie przez hosting ich widoczność na forum. Tak jest co miesiąc i podobnie pierwszego danego miesiąca są podobnie odblokowane.
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
malopolanin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 791
Od: 7 mar 2018, o 10:27
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: ! NOWY HOSTING - razem wybieramy.

Post »

norbert76 pisze: 29 sty 2024, o 23:39 Małopolanin problem z widocznością zdjęć nie wynika tylko z tego ile jest zdjęć na jednej stronie...
Z naciskiem na "nie tylko". Znam te ograniczenia, ale nie o tym pisałem, na dowód czego zamieściłem zrzut ekranu. Gdyby problem wynikał z przekroczenia transferu, wszystkie zdjęcia hen_s byłyby niewidoczne, a tak nie jest. Jego zdjęcia w innym wątku są widoczne w miejscu, gdzie na stronie jest dopiero kilka postów i niewiele zdjęć. Dokładnie to sprawdziłem.

Zastanawiam się nad inną sprawą. Na ile problemy w kontaktach z Fotosikiem są kwestią lekceważenia klientów i użytkowników hostingu, a na ile wynikają z problemów, które mogą się zakończyć likwidacją hostingu, a to może przełożyć się na zniknięcie z FO zdjęć hostingowanych przez Fotosik. Tym bardziej sensowne wydaje się znalezienie stabilnego i pewnego alternatywnego dla Fotosika hostingu dla zdjęć.
norbert76 pisze:W skrócie sytuacja wygląda to tak, że nie można od bodajże roku doładować salda żeby przedłużyć abonament. Umowa z Dotpay musiała wygasnąć, bo pojawia się taki komunikat, jak poniżej, a to była w zasadzie jedyna opcja (oprócz płatnych SMSów, które też już nie działają), żeby wnieść opłatę.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7590
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ! NOWY HOSTING - razem wybieramy.

Post »

malopolanin pisze: 30 sty 2024, o 08:53....
Zastanawiam się nad inną sprawą. Na ile problemy w kontaktach z Fotosikiem są kwestią lekceważenia klientów i użytkowników hostingu, a na ile wynikają z problemów, które mogą się zakończyć likwidacją hostingu, a to może przełożyć się na zniknięcie z FO zdjęć hostingowanych przez Fotosik. Tym bardziej sensowne wydaje się znalezienie stabilnego i pewnego alternatywnego dla Fotosika hostingu dla zdjęć.
norbert76 pisze:W skrócie sytuacja wygląda to tak, że nie można od bodajże roku doładować salda żeby przedłużyć abonament. Umowa z Dotpay musiała wygasnąć, bo pojawia się taki komunikat, jak poniżej, a to była w zasadzie jedyna opcja (oprócz płatnych SMSów, które też już nie działają), żeby wnieść opłatę.
Dokładnie tak samo uważam. Dlatego podjąłem działania aby zdecydowanie i jak najszybciej zmienić sugerowany hosting na naszym Forum.
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
hen_s
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20134
Od: 16 paź 2010, o 15:24
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraśnik

Re: ! NOWY HOSTING - razem wybieramy.

Post »

Niestety niewiele mogę dodać w temacie.
Nie jestem już młody i niekoniecznie orientuję się doskonale w tych (dość skomplikowanych dla mnie) kwestiach.

Na Fotosik zapisałem się bardzo dawno temu - i miałem konto darmowe. Bo jak czytam nie wszyscy takie mieli...
Dodaję całkiem sporo zdjęć i po jakimś czasie napisali do mnie abym zmniejszył nieco rozdzielczość fotek - zastosowałem się od tej pory (a było to kilka lat temu) był spokój. Nie zdawałem sobie i teraz sprawy że coś jest nie tak bo jak wspominałem wcześniej ja swoje zdjęcia widziałem, tam zaś gdzie zaglądałem też były widoczne.

Jednak jest to temat ważny, ba, najważniejszy!
Nie jestem narcyzem i nie pokazuję tutaj zdjęć aby się nimi pochwalić a po to aby zachęcić mniej zdecydowanych do hodowli roślin które kocham. Mam sporo ładnych, nieźle kwitnących kaktusów i je tutaj pokazuję jako propagandę hobby. A co za propaganda jak zdjęć nie będzie widać?!

Działajcie więc Panowie - a o swoich ostatecznych ustaleniach zawiadomcie mnie proszę!
Bo coś mi mówi że bez Waszej pomocy wiele tutaj nie pokażę - a co za tym idzie wiele mnie tutaj nie będzie...
perfectx13
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 4
Od: 19 paź 2022, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: ! NOWY HOSTING - razem wybieramy.

Post »

TEST 100x75 (Avatar):
Obrazek

TEST 800x600:
Obrazek

TEST 1600x1200
Obrazek

TEST oryginał (1920x1440):
Obrazek
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7590
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ! NOWY HOSTING - razem wybieramy.

Post »

test
Obrazek
Miłego dnia!
Admin.
perfectx13
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 4
Od: 19 paź 2022, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: ! NOWY HOSTING - razem wybieramy.

Post »

Obrazek
perfectx13
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 4
Od: 19 paź 2022, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: ! NOWY HOSTING - razem wybieramy.

Post »

Obrazek
perfectx13
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 4
Od: 19 paź 2022, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: ! NOWY HOSTING - razem wybieramy.

Post »

Obrazek
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7590
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ! NOWY HOSTING - razem wybieramy.

Post »

Proszę Moderatorów o niekasowanie wpisów Perfectx13
To współpracujący informatyk i posty z testami wyżej,

Mamy rozwiązany programowo resizng umieszczanych grafik :idea: ;:333

Temat wyboru hostingu na razie uważam za rozwiązany
Jeszcze będziemy pracować nad pewną niedoskonałością - ponieważ nie wszystkie zamieszczone grafiki kierują po kliknięciu do pełnej rozdzielczości
Czasem Hosting Postimage pokazuje się jako strona po prostu

Jednak to jest znacznie mniejszym problemem niż to że nie chciały zdjęcia się resizować
Obecnie już TAK
;:4
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7590
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ! NOWY HOSTING nasze obrazy

Post »

Wybrałem poniżej 800x600 i tak wybieramy bo większych nie zamieszczamy, zgodnie z Regulaminem naszego Forum ;:4 :idea:
Działa idealnie, skrypt poprawiony zamieścił w oczekiwanej rozdzielczości zdjęcie :idea:
Obrazek
wybrałem 640/480
Obrazek

Działa idealnie, skrypt poprawiony zamieścił w oczekiwanej rozdzielczości zdjęcie :idea:
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7590
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ! NOWY HOSTING nasze obrazy

Post »

Od 18.00 do 18.30 może źle działać ponieważ będę eksperymentował z pewną modyfikacją skryptu
:idea:
Miłego dnia!
Admin.
ODPOWIEDZ

Wróć do „PYTANIA do Ekipy Moderującej. Techniczne. Archiwalne KONKURSY”