Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2888
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

Jolu, wiosna zawsze jest piękna ;:215.
U Ciebie kwitną wszystkie kwiatki jej przypisane :tan .Pierwiosnki, szafirki, hiacynty, narcyzy, bratki, żagwin i gęsiówka ;:138 , a nad nimi rozwinęła kwiaty piękna magnolia ;:167 .
Czegóż chcieć więcej? Słonecznych, pogodnych dni i zdrówka ;:196
:wit
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
Davros
100p
100p
Posty: 160
Od: 18 maja 2023, o 16:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płońsko, Zachodniopomorskie

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

Gratulacje z powodu wygranej ;:138 ;:138 ;:138

Wiosna wygląda u ciebie pięknie i obłędnie wygląda magnolia obsypana kwiatami. :)
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11532
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

Magnolię różową masz cudną, ;:oj białe drzewo w rogu rabaty, to też magnolia?
Trzmielina japońska prawie jak drzewo. :shock: Posadziłam u siebie, ale rośnie w szerz, a nie do góry. ;:131
U mnie miniaturowe cynie świetnie wzeszły, niech Twoje też nabierają masy i cieszą oczy.
Jolu słońca i ciepła na miłe chwile w ogrodzie. ;:3
Awatar użytkownika
Locutus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12121
Od: 17 kwie 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Romilly-sur-Seine
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

Najserdeczniejsze gratulacje!

Pozdrawiam!
LOKI
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16592
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

Jolu, nie taki skromny ten Twój ogródek. :lol:
Mnóstwo wiosennych kwiatków go zdobi i zapewne przyciąga oczy przechodniów ;:138 A to dopiero początek!
Gratuluję nagrody. ;:63 ;:63 Niech Ci służy jak najdłużej.
Milej niedzieli i dobrego tygodnia, Jolu. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1960
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

Witam wszystkich gości bardzo serdecznie ;:138 jestem nieco spóźniona bo dzisiaj błąkałam się po lekarzach i zajęło cały dzień,więc przepraszam że tak późno odpisuję.
A teraz po kolei,oczywiście wszystkim głosującym na mnie i gratulującym bardzo,bardzo dziękuję ,tchnęłyście we mnie nową chęć do życia i do pracy.Nagroda dzisiaj dotarła,super prezent zgrabny fachowy i z pewnością będzie moim pupilkiem wśród opryskiwaczy bo ten stary już powoli wysiada.Oto on,ten gość :heja
Obrazek

Obrazek
profesjonalnie zapakowany zgrabny wygodny w obsłudze.

Lucynko cały czas mam przed oczami wspaniałe ogrody forumowiczów,dlatego tak marudzę o mojej skromności ale chyba czas przestać ględzić bo to może być denerwujące i pokazać co się ma i co cieszy i tyle,tak powinnam chyba zrobić.Jeszcze raz dziękuję za pamięć o mnie i wasze wsparcie.Życzę pogody takiej jak dzisiaj była i dużo radości Lucynko ;:168 .

Loki dziękuję za gratulacje,nie wiem komu dokładnie zawdzięczam tę radość dlatego bardzo dziękuję wszystkim a tobie za te gratulacje jest mi niezmiernie miło.Co ja bym bez was zrobiła zapyziała babcia bym była a tak to czuję się bardzo fajnie i nie taka do tyłu :lol:

Witaj Soniu dziękuję bardzo za wszystko wsparcie ,pamięć i nasionka.Wszystkie mi bardzo ładnie wzeszły tylko mam ziemiórki od czasu do czasu potruję ale się namnażają trochę roślinek mi padło ale jeszcze wszystko po trosze mam teraz aby do 20 maja przetrwały i wysadzam do ziemi.To białe drzewo to miałaś chyba magnolię na myśli tę żółtą która wygląda teraz tak.
Obrazek
Soniu życzę samych pięknych pogód i dużo radości w ogrodzie. ;:196

Witaj Dawidzie miło cię gościć w moich progach :wit dziękuję bardzo za gratulacje i to że jesteś z nami ,magnolia to moje ulubione drzewko różowa pada ale właśnie jest w rozkwicie żółta i po raz pierwszy rozkwitają w spokoju nie pomrożone :heja Polecam na wiosnę dają dużo radości,udanej wiosny i samych sukcesów Dawidzie ;:138

Martunia ;:168 tak blisko a tak daleko można by powiedzieć, :lol: dziękuję za gratulacje i jeszcze raz wszystkim którym zawdzięczam tę nagrodę postaram się bardziej zadbać o zdjęcia ,jak tylko wnuki nie zajmą mi zbyt wiele czasu to będzie ok,to są dwie moje miłości wnuki i ogród :D Martuś twój ogród jest niczym skarbiec wszelkich ogrodowych bogactw dlatego zawsze miło do ciebie wpaść i napawać się różnorodnością roślin.Tak trzymaj bo cieszysz nasze oczy i serca.
Staram się z was brać przykład a na ile mi to wychodzi? ;:173 Udanego pogodnego tygodnia i całej wiosny. ;:196
Awatar użytkownika
Davros
100p
100p
Posty: 160
Od: 18 maja 2023, o 16:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płońsko, Zachodniopomorskie

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

Moja magnolia w tym roku mniej jest pokazowa, ponieważ przeszła niezłe cięcie rok temu. :)

Z opryskiwacza będziesz bardzo zadowolona. Sam mam wygrany na tym forum (daaawno temu na starym koncie) i wciąż działa pomimo upływu lat. Wymieniłem tylko lancę. To naprawdę rewelacyjny sprzęt i pomocnik w ogrodzie. :)
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1960
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

Cześć Dawidzie nigdy bym nie przypuszczała że mnie spotka taka radocha :tan nie przywykłam do prezentów a jak zaskoczyłam mojego M.Gotowy już z wyrzutami że tracę kasę jak jej nie ma, a ja na to że to Forumowicze,i Forum tak o mnie zadbało szczęka mu opadła :;230 Jesteście wszyscy niesamowici ;:196 Jestem pewna że masz rację i czuję się zmotywowana do lepszej pracy i dbałośc o rośliny chociaż jak na razie to mam duże straty hortensje choć okryte to pomrożone róze nawet te duże bardzo zredukowane,pomrozone,tulipany położyły liście wiekszość nie zakwitła,tak że trzeba bedzie postarać się o nowe nabytki a z drugiej strony dzięki temu nie jest nudno a ogród żyje swoim życiem.Idę zwiedzać do ciebie i innych ogródków,miłego tygodnia Dawidzie. :wit
halinkab
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 812
Od: 15 maja 2015, o 14:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolskie

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

Super, że wygrałaś. Bardzo się cieszę ;:167 Ciesz się nagrodą. Pewnie, że serce rośnie, gdy się ma takich przyjaciół na forum.
Ja dzisiaj cały czas, że tak powiem ryłam w ziemi. Wspaniałe uczucie ;:303
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1960
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

Cześć Halinko ,pogoda dała dzisiaj czadu, ;:3 ;:138 chyba każdy kto tylko nie był uwięziony w pracy napawał się ciepłem i słoneczkiem.Tak jak Ty ,ja też z mężem o dziwo pracowaliśmy przy domu wreszcie doczekała się moja długa rabatka obrzeży.jest wąsko i długo ,może nie zbyt ciekawie ale prędzej się dorobię bo ta wrastająca trawa z kraju dawała mi się we znaki.Od płotu sąsiada się odsunęliśmy to będzie na pewno mile widziane.Już w jesieni przesadzałam niektóre kwiaty typu hortensje i piwonie.Niestety pomrożone są róże bardzo mocno,hortensje a tulipany mają leżące liście i tylko gdzieniegdzie pojedyncze zakwitły.Wypuszczają hortensje i róże od ziemi zobaczymy czy zdołają się rozrosnąć,trzeba dać im szansę natura czasami sama się reguluje a moja Afrodyta była już tak wielka dobrze ponad 2m.więc pewnie dała z siebie co mogła i chce odpocząć i się odmłodzić.Bardzo dziękuję Halinko za miłe słowa i powodzenia w ogrodowym szaleństwie. ;:168
Awatar użytkownika
lojka 63
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1960
Od: 4 wrz 2011, o 20:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

Ponieważ co chwilkę coś pada a coś zakwita u mnie dalszy ciąg wiosny,posadziłam już mieczyki bo miały już dość duże kiełki jak myślicie za wcześnie?
Obrazek

Obrazek
Kwiatów na wiśniach nie brakuje ciekawe co z owocami bo na razie brzęczenia pszczół nie słyszę.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
tulipanki w tym roku bardzo kiepsko tam gdzie była grupka teraz po jednym biednym,gryzonie nie próżnują ;:145
Obrazek
moja żółta magnolia bardzo szybko w tym roku opadają płatki,chyba bardziej lubią lekki chłodzik niż gorąca
Obrazek

Obrazek

Obrazek
nie chcę przesadzić z ilością zdjęć do przesłania więc reszta za jakiś czas,miłego dnia wszystkim :wit
Awatar użytkownika
kuneg
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1223
Od: 29 sty 2021, o 08:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław / okolice Trzebnicy

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

Jolu, kwitnące magnolie są magiczne ;:167
We Wrocławiu zdarzają się wiekowe okazy jeszcze poniemieckie i jak u nas za PRL-u niewiele w sklepach było, a codzienność była szaro-bura, szczególnie na przedwiośniu, to te magnolie były takim czarodziejskim drzewem, które radowały serce. Do tej pory mam do nich taki sentyment ;:167

P.S. Gratuluję nowego opryskiwacza :)
Awatar użytkownika
Davros
100p
100p
Posty: 160
Od: 18 maja 2023, o 16:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płońsko, Zachodniopomorskie

Re: Nasze pragnienia i radości-podziel się z nami...cz.2

Post »

W tym roku chyba magnolie tak mają. Nasza też szybko "poleciała". Z mieczykami chyba się nie pospieszyłaś. Ja pogoniłem mamę do ich posadzenia tydzień temu. ;:173 ;:173 ;:173
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”