NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

WAŻNE informacje. Bezwzględnie przeczytaj przed rozpoczęciem korzystania z FORUM !
Awatar użytkownika
norbert76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 18600
Od: 15 paź 2011, o 14:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Ale im chodziło o przeszukiwanie konkretnego wątku. Na starszym forum była taka opcja.
"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej." - Józef Piłsudski
Dżungla w bloku
Storczykowo u Norberta
Awatar użytkownika
babuchna
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7487
Od: 7 maja 2009, o 09:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

I jest nadal, nad wątkiem w prawym górnym rogu.
Tuż pod:
Administracja FAQ
trzyjbule
100p
100p
Posty: 132
Od: 26 cze 2022, o 13:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

G2000 pisze: 16 sty 2023, o 15:44 Tak to powinno wyglądać.
Obrazek
a widzisz, to u mnie tego okienka "przeszukaj ten temat" w ogóle nie ma (nie, nie mam wtyczek blokujących to). Jest tylko po prawej stronie okno z "szukaj" czyli na calym forum.
Awatar użytkownika
babuchna
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7487
Od: 7 maja 2009, o 09:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

To okno "szukaj" właśnie jeśli wchodzisz w nie z danego tematu, jest jego wyszukiwarką. :uszy
I tak, owszem, ona też przeszukuje całe forum, ale jako pierwsze wyszukiwane wyrażenia pokazuje te z danego wątku.
trzyjbule
100p
100p
Posty: 132
Od: 26 cze 2022, o 13:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

To nie u mnie, pierwsze wyniki były w ogóle z innych tematów
Awatar użytkownika
babuchna
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7487
Od: 7 maja 2009, o 09:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

No to nie wiem, bo u mnie pokazuje z danego tematu. :roll:
Poddaje się. :lol:
G2000
100p
100p
Posty: 133
Od: 5 kwie 2020, o 20:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Tak to powinno wyglądać. Wyszukiwarka numer 1 do wyszukiwania w danym wątku, temacie. I wyszukiwarka numer 2 do przeszukiwania całego forum. Teraz jest tylko wyszukiwarka numer 2.
Obrazek
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Spróbuję to wdrożyć w najbliższych dniach.
Dziś zmienię nielogicznie ustawioną defaultowo wyszukiwarkę główną

Wpisując frazę lub słowo otrzymujemy kilkadziesiąt tysięcy słów w postach (nieadekwatne)

Ustawię tak że wpisując słowo przeszukiwarka będzie szukała tak jak w defaultowym rozszerzonym wyszukiwaniu czyli
"Tylko pierwszy post tematu"
Wówczas bardzo adekwatne jest wyszukiwanie /wyników 17 zamiast 30 000 na próbnym szukaniu/
Zawsze można włączyć wyszukiwanie pełnych postów w zaawansowanym szukaniu (ikona koła zębatego)
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Powyższe oraz przeszukiwarki wątków i sekcji będą zrobione do około 10 lutego ;:4
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Locutus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12027
Od: 17 kwie 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Romilly-sur-Seine
Kontakt:

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Administrator pisze: 15 sty 2023, o 15:30Oznacza system tylko do 6 miesięcy wstecz wątki z postami autora.
Czyli zamiast wygodnie i szybko namierzać wątki dotyczące roślin, które mam w swoim ogrodzie, czeka mnie uważna lektura wszystkich tytułów… Jasne, nie jest to dramat, ale jednak w sezonie, gdy aktywność bywa spora, zawsze to parę minut z życiorysu w plecy…

Kiedyś mawiano, że lepsze jest wrogiem dobrego. W domenie informatyki niestety już od wielu lat właściwsze wydaje się inne motto: nowsze jest wrogiem dobrego.

Pozdrawiam!
LOKI
Awatar użytkownika
corazonbianco
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1641
Od: 1 kwie 2012, o 11:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wschodnie Mazowsze

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Ma laptopie z przeglądarką Chrome forum wcale się nie otwiera. Pojawia się komunikat, że witryna jest nieosiągalna. Na telefonie wszystko działa poprawnie.
Nie lubię hortensji, zimy i śniegu oraz pastelowych kolorów w ogrodzie.
Awatar użytkownika
-Iwona-
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 4017
Od: 4 lut 2011, o 13:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Sprawdziłam i na Chromie na laptopie otwiera się normalnie.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7567
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

Post »

Przeszukiwarki sekcji i tematów zostały dodane
:idea:
miłego dnia
PS Wyczyść cache by dostrzec :wink:
Miłego dnia!
Admin.
ODPOWIEDZ

Wróć do „REGULAMINY, ogłoszenia, konkursy, FAQ”