W.o. Psach cz.10

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
justyna111
200p
200p
Posty: 264
Od: 1 kwie 2014, o 21:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie

Re: W.o. Psach cz.10

Post »

Może zaproponuj mu fotel :) U mnie to zdaje egzamin :D

Obrazek
Mając wolność, kwiaty, książki i księżyc, któż nie byłby w pełni szczęśliwy? Oscar Wilde
Fiołki i reszta zielonej ferajny
Awatar użytkownika
tralaluszy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3302
Od: 5 sty 2010, o 18:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W.o. Psach cz.10

Post »

Dla tego cielęcia fotel jest za mały :)
Pozdrawiam - BabajAGA
dorotaifrodo
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 19
Od: 19 lis 2014, o 22:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród a pies

Post »

Cudne te wasze psiaki :wink:
oto moje cudo

Obrazek

Obrazek

Obrazek
dorotaifrodo
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 19
Od: 19 lis 2014, o 22:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W.o. Psach cz.10

Post »

Kaganiec fizjologiczny raczej nie rozwiąże problemu- pies dalej może kopać łapami i pomagać sobie pyskiem w kagańcu. Od siebie polecam szkolenie,szkolenie i jeszcze raz szkolenie :wink: Wszystkiego da się nauczyć,ale ja mam psy domowe, nie siedzą same w ogrodzie bez nadzoru,także nie ma szans,by zmalowały coś pod moją nieobecność.
Awatar użytkownika
Jolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2764
Od: 12 maja 2013, o 21:24
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogród a pies

Post »

dorotaifrodo młode psy to są takie diabełki w skórze aniołka. Dopóki nie nauczą się co wolno to nie znasz dnia ani godz co nabroją. Przy mnie pies jest jak kot, łasi się, wdzięczy jest posłuszny. Tylko drzwi się za mną zamkną to potrafi nieźle nabroić. Ostatnio z firanki została szmata, była mucha - nie mam firanki. Kaganiec na czas wyjścia z domu go uspakaja, czuje się obrażony i czeka spokojnie, no prawie spokojnie aż wrócę. Pomysłów na zajęcie się sobą mu nie brakuje. Teraz do towarzystwa dostał kotkę, ma kogo pilnować.
dorotaifrodo
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 19
Od: 19 lis 2014, o 22:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród a pies

Post »

Zajmuję się szkoleniem psów :) To prawda,że pies często potrafi narobić szkód podczas nieobecności właściciela,ale zamiast zostawiać psa w kagańcu (co może się źle skończyć,pies nim zaczepi o coś i się udusi; dostanie torsji lub wymiotów i przez kaganiec się zadławi :? ), polecam trening klatkowy :) Na czas nieobecności naszej,zostawiamy psiaka w klatce (odpowiednio dużej,można obejrzeć jak to wygląda w sklepach internetowych). Oczywiście zostawianie psa w klatce musi być poprzedzone odpowiednim treningiem i szkoleniem,tak by pies zostawał w niej spokojnie i dobrze sobie ją kojarzył.
ShirtyLad
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 20
Od: 18 lis 2014, o 21:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ogród a pies

Post »

dorotaifrodo, ile takie szkolenie psa kosztuje?
dorotaifrodo
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 19
Od: 19 lis 2014, o 22:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W.o. Psach cz.10

Post »

Koszt jest różny,zależy czy to psie przedszkole (podstawowe posłuszeństwo,socjalizacja) czy kurs posłuszeństwa dorosłego psa, czy jakaś konsultacja indywidualna pod określonym kątem. Koszty całego kursu -ok. 10 spotkań,zależą też od miasta i szkoły- wahają się między 300 a 800zł (drożej w dużych miastach i u sławnych treserów). Pojedyncza konsultacja w domu klienta to zwykle coś koło 50-100zł.
O treningu klatkowym można dużo poczytać w internecie :wink: jest wszystko dokładnie opisane :D
Awatar użytkownika
Jolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2764
Od: 12 maja 2013, o 21:24
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: W.o. Psach cz.10

Post »

A co sądzisz o tych kagańcach fizjologicznych. Ja jestem bardzo zadowolona z nich przy moim coker spanielu. Do kagańca dostosowałam miskę z wodą.Zauważyłam ,że pija wodę przez ten kaganiec. Czy się zaczepi, nie wiem, jednak parę razy udało mu się go ściągnąć. Jak mi tłumaczył sprzedawca musi mieć taką możliwość wyswobodzenia się jak by o co zahaczył lub uciekł. Obszczekać w nim też umie Pomału już przywykł do niego
http://piesberek.pl/2013/07/11/kaganiec-fizjologiczny/
Awatar użytkownika
tralaluszy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3302
Od: 5 sty 2010, o 18:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W.o. Psach cz.10

Post »

Hi, hi, a oto mój Ruduś w kagańcu kupionym na bazarku zorganizowanym na Fb na potrzeby jakiejś psiej Fundacji. Padliśmy wszyscy ze śmiechu, w domu i przed monitorami, na ten widok:
Obrazek
Nadaje się dla mnie do noszenia zakupów :) Posłuży dla kolejnych zwierzaków w potrzebie.
Pozdrawiam - BabajAGA
Awatar użytkownika
tralaluszy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3302
Od: 5 sty 2010, o 18:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W.o. Psach cz.10

Post »

Naprawdę. Panie z bazarku kulały się ze śmiechu, zwłaszcza jak napisałam,że będę w nim zakupy nosić. Albo możemy jakiegoś kolegę zaprosić do środka :;230

One pisały,że duży. Ja myślałam,że mam dużego psa... No trudno, moge go teraz wystawić na bazarek dla kolejnej psiej bidy, oddać do schroniska albo spróbować zamienić w sklepie na mniejszy, bo to nówka :)
Pozdrawiam - BabajAGA
Awatar użytkownika
tralaluszy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3302
Od: 5 sty 2010, o 18:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W.o. Psach cz.10

Post »

Ruszyła akcja "Nakarm psa" :)
http://olx.pl/nakarm-psa/rankings/
Pozdrawiam - BabajAGA
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: W.o. Psach cz.10

Post »

przypominamy się ... Saba i Gabi w jesiennej odsłonie :)

Oczywiście pozdrawiamy wszystkich czworonożnych przyjaciół i ich właścicieli :)



Obrazek

Obrazek
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”