Za oknami nasz ogród.

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
babuchna
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7487
Od: 7 maja 2009, o 09:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

Witaj Bogusiu. Widzę, że masz problem z hostingiem. Na obecną chwilę Fotosik jest chyba najczęściej wybieranym miejscem dla naszych zdjęć.
Było jeszcze kilka innych hostingów, które niestety zrobiły swoim użytkownikom psikusa i zaczęły usuwać zdjęcia, co skutkuje nawet u nas na forum, klepsydrami po nich.
Fotosik daje możliwość korzystania z niego bezpłatnie, choć są wtedy pewne ograniczenia, które możesz poznać po rejestracji na nim i wejściu w zakładkę Hosting zdjęć.
Ma również różne opcje płatne, które też są tam opisane. Po rejestracji możliwe jest dodawania zdjęć bez tego ograniczenia w ich rozmiarze.
Jest jeszcze hosting Garnek, możesz go sobie wypróbować.
A tu u nas na forum jest fajny wątek opisujący proces wstawiania zdjęć z konta Google+ :arrow: Jak wstawić zdjęcia z Google+ aby były widoczne dla wszystkich?
Porad udzielała tam nasza Ania. ( Dla mnie to akurat kosssmoss. :lol: )
Więc w razie gdybyś chciała skorzystać z tamtej opcji i potrzebowała pomocy, ścigaj tam Anię. :wink:
To fajna dziewczyna i pomaga chętnie. ;:173

Mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam.
No, to teraz wrzucam wsteczny, by odwiedzić Twój wątek. :D

:wit
Bobka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1112
Od: 28 lis 2020, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie blisko lasu

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

Dorotko bardzo dziękuję za poświęcony czas ,rzeczywiście jest to trochę za czadochlonne wstawianie zdjęć z Google .Pójdę w kierunku Fotosika jednak .Zastanowię się nad rejestracją, zobaczę co mi to ułatwi .Natomiast małe ,bardzo zdjęcia trudno gościom się ogląda ,sama chętniej oglądam tutaj min zdjęcia większe ,ale rozumiem też ograniczenia .
Awatar użytkownika
Shalina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1132
Od: 3 paź 2017, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

[Bogusiu Roztocze jest cudne, zapraszam :D
Pozdrawiam Halina
Przydomowy ogród emerytki
Bobka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1112
Od: 28 lis 2020, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie blisko lasu

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

Halinko wiem ;:167 dlatego miło mi będzie przypomnieć jego uroki.Nawet w pieśniach jest sławione .
Miłego dnia życzę odwiedzającym ,u nas przyprószyło śniegiem lekko .
Obrazek
Awatar użytkownika
whitedame
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3456
Od: 17 lut 2012, o 16:22
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice 6B

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

Witaj Bogusiu, jak dzisiaj, zasypało Cię?
Wstaw jakieś zimowe widoki, bo u mnie mało białego puchu zostało.
;:233 Beata
Umysł jest jak spa­dochron. Nie działa, jeśli nie jest ot­warty Frank Zappa
Bobka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1112
Od: 28 lis 2020, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie blisko lasu

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

;:167 ;:167 Witaj Beatko ;:168 A figę nie wstawię ,ponieważ nie robiłam fotek dzisiaj a sniegu już nie ma .Natomiast w innych rejonach np w Konstancinie po pólnocy sypnęło ostro ,moja przyjaciołka wracała autem na letnich oponach a tu zonk po kostki sniegu :;230 Młode to i nierozważne ;:65
To pozostaje mi pokazać jeszcze moje roslinki i działeczkę .
Chcę powiedzieć tymi fotkami ,że ogród nasz to takie mydło i powidło roślnne i kwiatowe ,chociaż staram się teraz zachować jakiś grupowy "ład"

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Bobka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1112
Od: 28 lis 2020, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie blisko lasu

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

:)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wciąż nie wiem jak wstawić zdjęcia obok siebie .Pomimo ,że umiem to ,to tutaj nie potrafię ;:125
Tylko wiem też ,że trochę wysiłku i trzeba poszukać w dziale konkretnym ,dzisiaj do nad ranem czytałam ,porady ,nakazy ,zakazy , pochwały i nagany ,pomocne i doskonale przekazywane informacje ,cierpliwość Administratora i Zarządu ;:168 tego forum oraz uczestników zaraz dostanę opitolenie za pogrubiony tekst no ale musiałam wybaczcie . ;:136
dziękuję tez tym osobom co tutaj mi pomagają ,przecież forum jest ogromne i ciągle ktoś czegoś nie doczyta ,czyli doczytuj Bobka i nie marudż ;:108

Tesknię już za wiosną
Bobka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1112
Od: 28 lis 2020, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie blisko lasu

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

Obrazek

Obrazek
W 2016 roku był na działce tzw domek holenderski ,przyczepa dobrze wyposażona długa 11,5 me szeroka 3,7 m ,potem okazało się ,ze lato było upalne i kolejne i powstał problem za gorąco w dzień zimno nocą .I powstała szalona myśl o sprzedaży co w naszym przypadku wcale nie było łatwe ,ale się udało .I trzeba było natychmiast coś innego w to miejsce postawić ,ale czynność wydawała się kompletnie niemożliwa znowu, z powodów zdrowotnych męża ;:145 .Wspólnymi siłami jednak stanął ten o to domek ,ale już postawiony przez specjalistów i producentów .I po względnej stabilizacji ,było znów meblowanie ,etc ,ale jest teraz naszą oazą zdrowotną tak bardzo potrzebną mężowi ale i mnie przy Nim .Więc otoczenie też trzeba ciągle dopieszczać by całość była przyjazna.:)

Obrazek

Obrazek
Bobka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1112
Od: 28 lis 2020, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie blisko lasu

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Teraz do pełni szczęścia potrzeba nieustająco sił ,by kochane rośliny pieścić ogrodniczą miłością ,dokarmiać i czuwać by się im nic złego nie działo ,więc to jest proces ,który nigdy się nie kończy i to jest piękne w tym ogrodniczym zakręceniu ;:113
Teraz biegnę na wasze wątki ,do Waszych oaz spokoju i relaksu ,czytanie zajmie mi sporo czasu ,ale bedę czytać czytać i czytać ,oglądać Wasze roślinki Wasz świat. ;:180
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

Witaj, BogUsiu :wit
Bardzo mi się podoba tytuł Twojego wątku, nic dodać nic ująć, a w nim zawarte jest po prostu wszystko. ;:215
Super relacja ogrodowa, piękne zdjęcia. To na prawdę szczery zachwyt z mojej strony. ;:180
Ja korzystam z Fotosika, wklejam w darmowej wersji powiększone zdjęcia, oczywiście pojedynczo ale szybko to idzie. Tu mnie tego nauczono i jeśli sobie życzysz, to na pw napiszę co i jak.
Pozdrawiam serdecznie ;:3
Bobka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1112
Od: 28 lis 2020, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie blisko lasu

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

Beatko witaj ;:167 bardzo dziękuję za miłe słowa ,to miód na moje serce ,już przekazuję M ,on dzielnie pomaga we wszystkim po prostu ,a to wysiłek dla Niego ogromny.
Domek ma drzwi oszklone całe praktycznie (to moje marzenie było ) i stąd ta nowa nazwa mojego wątku , po za tym na wiosnę będzie okno w ogrodzie .
A pewnie ,że sobie życzę i już dziękuję ;:167
Tylko uprawnień do PW nie mam jeszcze ,a tutaj to i inni skorzystają ,odrobinę wieksze nie od razu takie by system rozwalić ;:196 jak najbardziej.Oczywiście wybieram tutaj na dole :dodawanie zdjeć przez Fotosik.p ,otwiera mi się w kompie : obrazy ,itd i wybieram zdjecie ,funkcja otwórz potem 500 ,wgraj i tyle wiem . ;:110
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

Tak jak Wanda napisała, że bezpośrednio z Fotosika nie da się pojedynczo wstawiać powiększonych zdjęć w rozmiarze 600x800, ale można je wcześniej zmniejszyć do takich rozmiarów i potem poprzez Fotosika wstawić w pełnym rozmiarze.
Ja korzystam z darmowego programu PhotoScape.
Fajnie się Ciebie czyta, więc wstawiaj posty, i szybko uzyskasz prawa do pw.
U mnie się Twoje zdjęcia otwierają właśnie w tym średnim rozmiarze, o którym piszesz - 500 więc wszystko jest ok.
Robisz tak piękne zdjęcia, że to wystarczy. ;:215 Pięknie wszystko prezentujesz.
Np. to zdjęcie, no cudeńko. https://www.fotosik.pl/zdjecie/61c4e8a902c803e7
No chyba, że koniecznie chcesz inaczej to wtedy wybierasz sposób dla siebie najkorzystniejszy. Ja sobie chwalę ten program do obróbki zdjęć, o którym wspomniałam.
Powodzenia! ;:215
Bobka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1112
Od: 28 lis 2020, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie blisko lasu

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

;:167 Ok
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”