Za oknami nasz ogród.

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Bobka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1112
Od: 28 lis 2020, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie blisko lasu

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

To róża Ingrid Bergman tak ona ma duże kwiaty bardzo mocne kwitnie nieprzerwanie ,jedne kończą kwitnienie ,a już pąki zaczynają następne .
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

Bogusiu, wspaniale prezentuje się Twój ogród ;:224 . Przez cztery lata zdziałaliście bardzo dużo! Masz śliczny domek ze świetnym dużym oknem. Szkoda, że nie przypilnowałam, żeby mój miał takie. To musi być super widok z domku, nawet gdy pada deszcz miło tak posiedzieć i podziwiać ogród.
Róże masz przepiękne! W ogóle cała działeczka zadbana w każdym kątku. Wpadły mi w oko kamyki przy tujach, super wyglądają te otoczaki. A mój mąż na pewno pozazdrościłby garażu ;)
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Bobka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1112
Od: 28 lis 2020, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie blisko lasu

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

Kasiu :wit bardzo dziękuję za pochwały ,taki skromny jest na miarę naszych sił ,ale jak kwitnie w lecie ,to chodzimy i radość nas przepełnia .Po ten domek Kasiu to prawie na piechotę "poszliśmy " aż za Kraków obydwoje ,jaka to była wyprawa ,nie wiem jak daliśmy radę ,bo mąż nie mógł tak daleko prowadzić auta ja też i ile przeżyliśmy w trakcie podróży :( ale dziś nas cieszy i to okno to moje marzenie :D tak tak jak piszesz fotelik ,kawa i podglądamy świat ,nasz świat :D Garażyk jest mały ale wystarczy :wink: i tak jest co sprzątać .Kasiu pod kamyczkami jest zabezpieczenie przed chwasciorami, zawsze mniej ich rośnie ,co ułatwia nam życie . :)
Dla Ciebie z ogródka naszego bardzo proszę ;:167

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dla kolejnych miłych gości :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16980
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

Hmmm jak człowiek lubi roślinki to roślinkami w mig sie zaraża.
A na forum to już szczególnie .Pokazują piękności i już człowiek też chce i myśli, gdzie toto by posadzić ;:306
Ale czasami włącza się zdrowy rozsądek i mówi stop. ;:108
Bogusiu, oj gdybyś sie nie odezwała, to nie szybko pewnie znalazłabym ciebie.
Piękne hortensje.Trawy ci się już mocno rozrosły.
Nawet Red Baron już szlarek fajny zrobiła.
Róże przepiękne. A ta fioletowa piękność, nad floksem, to co to za dama ??
Nie widziałam jej wcześniej. To tegoroczny zakup ??
Lilie też śliczności. I ja je uwielbiam. ;:167
Bobka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1112
Od: 28 lis 2020, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie blisko lasu

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

Aniu liliowiec jeśli to ten :wink: I kto wie czy nie od Ciebie ,zobaczysz na wiosnę zaszalałam i kupiłam liliowce. ;:215
Co teraz gdzie je posadzić ? Ale były w wyprzedaży u Blis w naprawdę dobrych cenach .
Moja okolica przyjazna dla wędkarzy ,rowerzystów ,zbieraczy runa leśnego ,dla pieszych wędrówek z czystym powietrzem jeszcze pomimo wszystko . :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

Bobko ogród masz już tak wypasiony,że chyba masz wszystkie piękne kwiaty jakie można sobie wymarzyć.
Widoki bardzo ładne,a rower to Twój?Widzę hibiskus bagienny ma taki piękny jaskrawy kolor.Kupowałaś,czy siałaś z nasion?
Miłego dnia. :wit
Bobka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1112
Od: 28 lis 2020, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie blisko lasu

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

Danusiu :wit ogród jak ogród ,roślinki normalne powiedziałabym ,że nawet nie takie ,jak na tym forum tutaj, spaceruję i naprawdę widzę 'wypasione " jak to nazwałaś :) ,ale dziękuję za miłe słowa.Jeżdzę od niedawna rowerem na zalecenie lekarza.Hibiskus kupiony ,już w doniczce.
Awatar użytkownika
jarha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2589
Od: 17 lip 2014, o 23:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: skraj Jury Krakowsko-Częstchowskiej

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

Fajne okolice masz wokół swojego ogrodu, przestrzeń, jak okiem sięgnąć dzika przyroda, lasy, jezioro, cisza, spokój. A Twój ogród to istny raj na ziemi. Bogactwo i różnorodność kwiecia, krzewów i drzew.
Czy te wysokie drzewa to w sąsiedztwie czy w Twoim ogrodzie?
Pozdrawiam, Halszka
Mój ogród niepokazowy Cz.2
Bobka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1112
Od: 28 lis 2020, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie blisko lasu

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

Od domu niedaleko może ok km jedzie się Halinko tą drogą wzdłóż zalewu. :)na 12 zdjęciu od góry jest pokazana ta jezdnia .,na górze jest wał zalewowy ,za nim zalew.
Bobka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1112
Od: 28 lis 2020, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie blisko lasu

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

Witam weekendowo :)
Cd wędrówki po ogrodzie .Są od niedawna warzywa ,ale jest tez stara jabłoneczka i czereśnia .
Młode drzewka owocowe ,troszkę trzeba poczekać na owoce ,chociaż morela posadzona na wiosnę wydała parę owoców w tym samym roku ;:138

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

Mmmmm...jakie róże! Jak są róże, to już się Bogusiu ode mnie nie uwolnisz :wink: Jakie to odmiany?
Pomidor wygląda bardzo apetycznie. Nie odważyłam się do tej pory uprawiać takich dużych pomidorów gruntowych, mam koktajlowe.
Życzę Ci obfitych plonów owocowych, nic tak nie cieszy jak własne owoce i warzywa (no, może oprócz kwitnienia róż :wink: ).
Podoba mi się Twój pomysł na odgrodzenie tarasu, wygląda super i osłania od spojrzeń i wiatru.
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Bobka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1112
Od: 28 lis 2020, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie blisko lasu

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

Kasiu :wit różne od rabatowych do angielek,na pniu też. Nazwy wielu muszę odtworzyć w notatkach, ale i Louis Odier, i Flamentanz ,Ingrid Bergman ,Hot Chocolate w niej jestem zakochana .New Dawn,Violette Parfume,Papi Delbart, Schneewittchen,Cinko De Majo, Mister Lincoln oj i inne :wink:
Ta altanka powstała by rzeczywiście nas osłonić od jezdni ,potem wkomponował się domek i dobrze mu też jest ;:333 .Pomidory są od ub roku ,swoje bez chemii ten duży to taka odmiana ale były też inne ,sadzonki od sąsiadki teraz troszkę już coś wiemy o nich czego potrzebują. Zagoszczą u nas na pewno. :D
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Za oknami nasz ogród.

Post »

Aaaaale dużo róż nazbierałaś w tak krótkim czasie ;:63 . Z tych, które wymieniłaś mam tylko dwie Louise Odier. Bardzo mi choruje, niestety. Z tego powodu w tym roku drastycznie ją ucięłam w sierpniu do ziemi.
Mam nadzieję, że pokażesz wszystkie róże.
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”