Na Bursztynowej

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Joanna Sz
200p
200p
Posty: 352
Od: 2 cze 2014, o 08:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Na Bursztynowej

Post »

Powracam na forum niemal po rocznej nieobecności i o tej porze roku , w której zaprzestałam wpisów. Kończyłam wiosną i wiosną zaczynam. Ptaki świergoczą, w rabatkach lekkie ożywienie a w domu kolejne prace remontowe. Niekończące się zmiany...dobre i wspaniałe zmiany. :D
Przez kilka dni w mieszkaniu pachniało latem. Kupione jesienią bulwy puściły kłącza więc wsadziłam je do donicy, wyniosłam na zewnątrz gdzie sobie rosły zimą i ku memu zdziwieniu lilie zakwitły.
W ogrodzie jeszcze nie szaleję, ciągle pada, wieje, byłam tez kilka tygodni poza domem. Tylko trawnik został porządnie wyczesany przez Małżonka, który żle znosi zimowe jego wcielenie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Trudno mi się rozstać z lampkami na tarasie, mimo rosnących cen prądu planuję ich użytkowanie wiosną i latem

Obrazek
Awatar użytkownika
Joanna Sz
200p
200p
Posty: 352
Od: 2 cze 2014, o 08:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Na Bursztynowej

Post »

Zastanawiałam się czy wobec wojny na Ukrainie wypada pisać i zamieszczać zdjęcia pokazujące nasze niefrasobliwe życie...Uznałam ,że warto.
Żyję po swojemu ale nie jestem obojętna na to co się dzieje, wspieram materialnie...
Pandemia, wojna ...dużo doświadczeń i prób naszego człowieczeństwa. ..
W szkole są uczniowie ukraińscy, starsze dzieci mówią o lęku, obawach o bliskich, młodsze zaczynają bawić się w wojnę ...Nie sądziłam ,że na lekcjach będę mówiła o wojnie , która trwa za ścianą , o wojnie, która nie jest historią...
Wczoraj mnie tąpnął filmik o porodzie w schronie ...pomyślałam o mojej Oli.....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”