Kolejny sezon w ROD... cd.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
marta64
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2886
Od: 8 kwie 2018, o 19:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Maryniu, nie zamartwiaj się suszkami ;:168 , tylko zwab na weekend swoich pomocników jakimś grilem na koniec września w nagrodę za pomoc w czyszczeniu rabatek. Z ekipą praca pójdzie migiem i działeczka znów będzie błyszczeć, jak do tej pory ;:138
Tylko to miejsce do wsadzenia cebulek :roll: , mnie też przyprawia o ból głowy ;:306
Obłędne zdjęcie płonącej trawy ;:180
Marcinek w ślicznym kolorze, piękna świecznica czaruje cudnym zapachem, kiedy moja już ciągnie resztkami sił, a leśne zakątki niezmiennie zachwycają ;:oj
Miłego dnia działkowego ;:196
Pozdrawiam! Marta
Ogród pod wierzbą 3
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11294
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejny sezon w ROD... cd.

Post »

Stały team ;:167 moich recenzentów na stanowisku ! :D Bardzo się cieszę, że Wam się jeszcze chce ;:196 Powiem Wam, że dobowa liczba odwiedzin w tym wątku mnie zaskoczyła co jest wielce miłe ale i wymowne dla mnie ;:7

Lucynko Dziękuję, za uznanie dla moich obrazkówObrazek
Na działkę zostałam dowieziona przez M i miałam pełne pole do popisu ...mogłam wykazywać się ogrodową inwencją twórczą do woli! :D Odkryłam wiadro zapomnianych :oops: irysów,które 2 tygodnie temu poleciłam Synowi wykopać ..Na szczęście miałam dla nich nową miejscówkę i już posadzone.
Oczywiście,że ta świecznica pachnie ,moja w głębokim cieniu dość się ociągała ale już dostała więcej światła po prześwietleniu rosnącego nad nią cyprysa i mam nadzieję,że już nie będę musiała jej przesadzać w inne miejsce ;:333
Pigwa ma w tym roku duże owoce ale jest ich niewiele .Właśnie te duże owoce zmotywowały mnie do pstryknięcia fotki.
Dziękuję za miłe odwiedziny i dobre, motywujące uznanie!Obrazek

Martusiu
dobrze radzisz, ale ten myk może się nie udać ;:131 ... Syn sporo mi porobił ostatnio na działce teraz pracuje na swojej. Rok akademicki się zbliża i Wnuczka wyjedzie .Ale może jeszcze w sezonie oby tylko pogoda dopisała się zjawią ...
Suszek jeszcze za wiele nie ma,działka zielona i kolorowa .Nawet miałam zamiar wyrwać cynie ale okazało się,że sporo pąków mają ..Wycięłam przekwitłe kwiatki i są gotowe do kwitnienia oby tylko jakiś przymrozek ich nie załatwił bo są zielone i zdrowe.
Dziękuję za miłą wizytę Obrazek

Mam nadzieję, że i dzisiaj dotrę na działkę ale bliżej południa bo wczoraj podmarzłam do południa a później było już przyjemnie.


TRADYCYJNIE I JESIENNIE...Obrazek


Obrazek
w barwach jesieni
Obrazek

Obrazek

Obrazek
czas marcinków
Obrazek

Obrazek

Obrazek
i zawilce
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

zaczynają się wkradać i takie obrazki w ogrodzie ;:131
Obrazek

Kolejna część TU...


:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”