Różana hacjenda Anego

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Różana hacjenda Anego

Post »

Andrzeju Ty jak zawsze szarmancki dziękuję w imieniu forumowiczek i swoim za piękny bukiet ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
jolifleur
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1441
Od: 30 lip 2012, o 14:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zacisze Gwda Mała

Re: Różana hacjenda Anego

Post »

Piękne kwiatki. ;:167
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4326
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Różana hacjenda Anego

Post »

Dziękuję Jadziu, Ewo za wizytę ;:168
Trochę mało mnie na FO bo nowe plany i wyzwania przede mną, a do tego codziennie pracuję na ogrodzie.
Gdy inni zaczną porządkować swoje ogrody, to my będziemy już siedzieli przy kawie, cieście i będziemy im się przyglądać :D

Wczoraj znalazłem chwilkę czasu na zrobienie zdjęć, więc ... chwalę się nimi :wink:
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających ten wątek :wit

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jeszcze nigdy nie wstawiałem na raz tak dużo zdjęć, ale jak nie cieszyć się piękną wiosną po tak długiej zimie ;:306
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Różana hacjenda Anego

Post »

Andrzeju wiosną sporo pracy na działkach. Nie przypuszczałam, że masz taką strategię pracy. Wcześnie zaczynasz, aby wyprzedzić innych, a później denerwujesz sąsiadów kawką, ciastem, a oni muszą pracować. Super logistycznie ich załatwiasz ;:306
Kwiatuszki pięknie już zapowiadają, że wiosna się zbliża dużymi krokami.
Miłej pracy, spiesz się przed innymi zdążysz ;:7
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Różana hacjenda Anego

Post »

Andrzeju u Ciebie wszystko szaleje ojjj masz kolorowo na ogrodzie .Ciekawe za co znów sie zabrałeś ,że czasu Ci brakuje co znów tworzysz .Dobrze ze wreszcie zrobiła sie pogoda ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Florian Silesia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2322
Od: 3 lip 2016, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Różana hacjenda Anego

Post »

Szaleństwo szafranów! Takich ilości nigdy u siebie nie uświadczyłem więc podziwiam u Ciebie. Ostatnio koty sąsiadów wylegiwały się na moich szafranach! To była dobra nagrzewająca się miejscówka dla szafranów. Ale dla kotów też :?
Awatar użytkownika
Arkadius121
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4200
Od: 30 kwie 2011, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Różana hacjenda Anego

Post »

Aż wierzyć się nie chce,że tak piękny i kolorowy jest Twój ogród-wprost bajeczny i oczu trudno od niego oderwać ;:215
Piękne kolorowe rośliny na pięknych ujęciach zdjęć ;:433
Pozdrawiam i tak trzymaj :wit :tan
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4326
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Różana hacjenda Anego

Post »

To ostatnia szansa by dać znać, ze jestem, bo ... następny wpis będzie dopiero w kwietniu.

Dziękuję Doroto, Jadziu, Florianie i Arkadiuszu za odwiedziny i miłe słowa ;:333

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zostawiam wczorajsze zdjęcia.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Różana hacjenda Anego

Post »

Bukszpany fajnie sie zazieleniły a czy już pokazała się ta fruwająca wiedźma .Chyba jeszcze trochę zbyt chłodno dla niej a biała dama już cudnie kwitnie ;:167 .Moja też zapowiada parę kwiatów a znalazłam parę jej siewek gdy robiłam porządki pod nią. Pięknie i kwitnąco nic tylko usiąść i podziwiać cuda natury
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Różana hacjenda Anego

Post »

Andrzeju to już wiem dlaczego tak ostro działałeś na działce. Ogród przygotowany na nadejście wiosny to można wyjechać.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
krasna101
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 932
Od: 5 gru 2011, o 21:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: suwalszczyzna

Re: Różana hacjenda Anego

Post »

Witaj Andrzeju ponad godzinę spędziłam na Twojej działce i nie mogę powiedzieć, że zmarnowałam ten czas a wręcz przeciwnie- To była rozkosz dla moich oczu ; . Przepięknie masz ją zagospodarowaną- te różnego rodzaju klombiki w otoczeniu bukszpanów, pomysłowe kąciki, wszelkiego rodzaju ozdoby , pomysłowo wykonane własnoręcznie...itd. A najbardziej zachwyca mnie różnorodność roślinności i to w łanach poszczególnych gatunków ;:oj . Aż zastanawiam się jak Ty to wszystko ogarniasz.Widać, że bardzo dużo pracy i serca wkładasz w swój ogród ;:167 Roślinki są takie dorodne , zdrowe ;:108 a Róże wprost dech zapierają swoimi kolorami i pewnie zapachami też ;:138 Jestem pełna podziwu i szacunku dla Ciebie ;:180 A jeszcze do tego fajnie opisujesz i piękne zdjęcia robisz ;:215
Zazdroszczę Ci już tak kolorowej wiosny bo u mnie zawsze najpóżniej robi się kolorowo :( serdecznie pozdrawiam Bożena
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1749
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Różana hacjenda Anego

Post »

Andrzeju
Jak zwykle wszystko u Ciebie takie uporządkowane.
Kępy krokusów, irysów czy ciemierników robią wrażenie. ;:333
Fajnie tak przejść się spacerkiem na działkę.
Awatar użytkownika
any57
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4326
Od: 16 sty 2012, o 16:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ŚLĄSK

Re: Różana hacjenda Anego

Post »

To nie prima aprilis ... wróciliśmy z wojaży.
8 dni w sanatorium, by kręgosłup był giętki do prac ogrodowych :)
A że było to ponad 600 km to jechaliśmy z postojami, zwiedzaniem i odwiedzinami. Dwa tygodnie minęły nie wiadomo kiedy.
Tam było tak ciepło, że w parku kuracjusze porozbierani się już opalali :;230

Obrazek

Najciekawszym jest, że ... o telefonie przypomniałem sobie po 200 km i ... nie wracałem się.
Można żyć bez telefonu, choć trochę jest to utrudnione - ale tylko na początku ;:306
Jak wróciliśmy to już coś się zaczęło psuć w pogodzie - rano pobiegłem na ogród i spędziłem tam całe 8 godzin. Zdjęcia też porobiłem bo nastąpiła kolosalna zmiana.
A już wczoraj wieczorem zaczął padać śnieg i rano było wszystko na biało - siąpiło cały dzień.
Nic to - mam pilną robotę w domku na ogrodzie, a tam ... zgłoszone już do urzędu źródło ciepła wspaniale mnie dogrzewało.

Jadziu, też pomyśleliśmy o bukszpanach i przed wyjazdem robiliśmy przegląd - na szczęście nic nie zauważyliśmy, bo ta ciepła pogoda mogła spowodować, że gąsienice które przezimowały, wyjdą na żer. Trzeba będzie je wytępić, by po zamianie w ćmę nie narobiły spustoszenia.
Wydaje mi się, że po raz pierwszy mogą być młode siewki wawrzynka - coś tam pod krzewem kiełkuje.

Obrazek

Obrazek

Miałaś rację Doroto :) wyjechaliśmy. Zaraz w pierwszy dzień po powrocie zrobiłem opryski, bo drzewka owocowe już mają otwierające się pączki kwiatowe. Wygrabiłem solidnie trawniki, dosypałem trawy gdzie trzeba i porozsypywałem nawóz po całym ogrodzie. Aby nie wrócić za szybko do domu, to ... rozebrałem jedną pergolę i zrobiłem nową :D

Obrazek

Obrazek

Dziękuję Bożeno za odwiedziny i miłe słowa. Jak zauważyłaś, poznałem już twe imię bo zajrzałem gdzieś daleko na pół.wschód :wink: Niedługo dłużej tam pospaceruję, bo muszę nadrabiać zaległości.

Obrazek

Obrazek

Oj tak Ewo , a teraz to już łany kwiatów się pokazały - jest bardzo kolorowo. Dzisiaj było zimno i padał śnieg, ale mam w środku robotę a "koza" daje ciepełko więc i dzisiaj zasiedziałem się do późna :wink:

Obrazek

Obrazek

Pozostałym odwiedzającym dedykuję resztę wczorajszych zdjęć, bo po prognozie pogody widać, że jeszcze kilka dni poczekamy na takie widoki :wit

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Andrzej zaprasza
aktualny wątek
poprzedni
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”