Kosiarka - niedroga - jaka cz.2

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
ODPOWIEDZ
Pherni
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 17 maja 2021, o 19:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Kosiarka - niedroga - jaka cz.2

Post »

Witam wszystkich.
Potrzebuje bardzo mocną kosiarke z napędem do koszenia działki ok 1500m?. Teren lekko pochyły na końcu działki kilka drzewek owocowych. Po zimie bywam tam dopiero na weekend majowy wiec trawa czasem ok 30-40cm. Cena ok 1800 max 2000zł
Znalazłem kilka ofert wiem ze to chinczyki większość ale może ktoś uzywa i może coś powiedzieć. Z góry dziękuję.

Oleo-mac GV 53 TK AllRoad4
Hortmasz HKS 253 NE
HORTMASZ HKS 553 NH
GForce XSZ51A
VEGA KCL21SP
G2000
100p
100p
Posty: 133
Od: 5 kwie 2020, o 20:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Kosiarka - niedroga - jaka cz.2

Post »

Mógłby ktoś polecić jakąś niedrogą, niedużą kosiarkę elektryczną? Miałem jakąś marketową Sterwins i dawała radę ale w końcu poległa po kilku latach. Niby miała 1600 W ale chyba było to ciut zawyżone. Zwróciłem uwagę na Makita ELM3320
https://www.makita.pl/product/elm3320.html
Głównie dlatego że łatwo można ją złożyć do niewielkich rozmiarów. Ale z opisów wynika że np. nie kosi przy murkach. Zostaje kilka centymetrów. I tak poprawiam podkaszarką ale fajnie by było gdybym nie musiał. Może ktoś ma kosiarkę którą i łatwo złożyć i wykasza przy krawędziach?
mieciu123
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 16 mar 2023, o 11:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Kosiarka - niedroga - jaka cz.2

Post »

Witam, bije sie z myslami ;:134 bo znalazlem dwie blizniacze kosiarki z tym samym silnikiem, a roznica cenowa jest calkiem spora. Jak mysliscie oplaca sie doplacac do ksoiarki ze wzgledu na tylko troxhe wiekszy kosz? Znacie marke Top Cut?

Linki usuwam. Proszę pisać poprawnie ! /Karo
Pelasia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5744
Od: 23 wrz 2010, o 14:43
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Kosiarka - niedroga - jaka cz.2

Post »

:wit Moim zdaniem ,to zależy, jak duży masz trawnik i jak często lubisz, albo chcesz wysypywać skoszona trawę ;:333
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”