W.o...Kotach - 1cz.(06.08-06.08)

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Awatar użytkownika
Onak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 856
Od: 4 lip 2006, o 17:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opolszczyzna
Kontakt:

Post »

Ja też śledzę ten temat wiernie.
Sama miałam kiedyś kota, na 11 piętrze w bloku, mieszkaniu..był kochany, ale to było dawno. Nawet jedna przygoda związana z moim kotem - Oskarem - czesto pojawia się na moich ustach , a mianowicie: wypadł kiedyś z 11 piętra na sam dół z okna... i przeżył!! ;:60 szukałam go po osiedlu jakieś 5 dni, gdy w końcu się znalazł, głodny brudny i wystraszony zaniosłam go od razu do weterynarza. I miał potem przednie łapki na usztywnieniach przez 2 tyg...wiecie jak zabawnie wygladał chodząc po domu z tymi łapkami? ;:109 Normalnie ubaw na całego!

Teraz już nie mieszkam w bloku na 11, wręcz ze skrajności w skrajność - na parterze. 8) Serce mi się sciska jak widzę kociaki, takie małe, kochane, słodziutkie.

Moja teściowa na wsi ma mnóstwo kotów, ale to zupełne przeciwieństwo tego co piszesz Broniusz. Koty, fakt, śpią w stodole, ale jedzenie mają zróżnicowane, pieszczot im nie brakuje, opiekę weterynarza mają i mają małe! ;:226
Pozdrawiam! Karina
Na moim balkonie ;:173
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

broniusz pisze:przepraszam jeśli poczyniłaś już jakieś starania (rozmawiałaś w tej sprawie z teściową itp.), .... żeby Cię nie urazić
Broniuszu nie masz najmniejszych powodów, żeby mnie za cokolwiek przepraszać a tym bardziej żebyś mnie w jakikolwiek sposób uraził. Zależy mi na tym, żeby twoje domowe piecuszki znalazły cieplutkie kolanka i miseczkę mleczka, po którym nie będą miały biegunki. Rozesłałam wici ale na razie cisza nawet sąsiadka ma od niedawna bo się okociły w szopie. A nasz hleburok chodzi po murku od płotu i nazywamy go psikot. A ja jak wychodzę z domu po 8 rano to wracam po 18 i kto by trzymał na kolankach te przytulniaczki, kto by je za uszkiem drapał? No powiedz sam.
;:88
Awatar użytkownika
broniusz
---
Posty: 375
Od: 24 mar 2006, o 21:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post »

eMZet pisze:Z ogromnym zainteresowaniem i zarazem rozdarciem śledzę temat kotów. Uważam, że niema wiele przyjemniejszych rzeczy, niż puszyty kłębek zwykłego dachowca, mruczący pod dotykiem ręki na moich kolanach. Niestety, mamy psa.
My też mamy psa :D 2 lata temu zafundowaliśmy mu błyskawiczny kurs przyzwyczajania się do kotów bez mozliwości odmowy i dał radę - nawet nadspodziewanie dobrze 8) Kłótnie były tylko o miskę kiedy któryś z kotów zbliżał się za bardzo, ale to raczej normalne - zwierzęta muszą między sobą ustalić jakąś hierarchie i prawa współżycia. a ostatnio nasza sunia tak się zaprzyjaźniła z jednym z naszych kotów, że aż patrzymy na to ze zdumieniem :roll: Zresztą nie trzeba daleko szukać - zapytaj Sati jak bardzo jej pies zżył się z kociakami, które niedawno przygarnęła ;:97
Onak pisze:Sama miałam kiedyś kota, na 11 piętrze w bloku, mieszkaniu..był kochany, ale to było dawno.
Skoro miałaś już kiedyś kota i wiesz jakie potrafią być kochane, to może skusisz się na jednego z naszych maluchów Onak :?: No ale spodziewam się, ze skoro możesz wyciągnąć rękę po takiego malucha mając go niedaleko u teściowej i z jakichś względów tego nie robisz to z ubolewaniem podejrzewam, ze jednak nie dasz się namówić na kociaka rasy bydgoskiej... ;:151
Elizabetka pisze:Zależy mi na tym, żeby twoje domowe piecuszki znalazły cieplutkie kolanka i miseczkę mleczka, po którym nie będą miały biegunki. Rozesłałam wici ale na razie cisza nawet sąsiadka ma od niedawna bo się okociły w szopie.
Wielkie dzięki Elizabetko ;:58 Jesteś doprawdy nieoceniona ;:180
Pytanie:co to jest "hleburok" :?: ...znowu wychodzę na niedouka...;:14
Elizabetka pisze:A ja jak wychodzę z domu po 8 rano to wracam po 18 i kto by trzymał na kolankach te przytulniaczki, kto by je za uszkiem drapał? No powiedz sam.
Koty to bardzo niekłopotliwe zwierzęta - jak nie ma drapiącego za uszkiem, bo jest w pracy, to po prostu śpią smacznie ;:19 Albo jeśli są dwa (co polecam z czystego serca - ta sprawa została już omówiona dokładnie) to bawią się razem, myją sobie nawzajem uszy... albo śpią przytulone do siebie ;:196 Zatem bez obaw Elizabetko :!: :D

A naszym kociakom w tzw. międzyczasie zaczęły wyrastać ząbki mleczne :twisted:
Broniusz
Awatar użytkownika
Onak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 856
Od: 4 lip 2006, o 17:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opolszczyzna
Kontakt:

Post »

broniusz pisze:Skoro miałaś już kiedyś kota i wiesz jakie potrafią być kochane, to może skusisz się na jednego z naszych maluchów? No ale spodziewam się, ze skoro możesz wyciągnąć rękę po takiego malucha mając go niedaleko u teściowej i z jakichś względów tego nie robisz to z ubolewaniem podejrzewam, ze jednak nie dasz się namówić na kociaka rasy bydgoskiej...

Eh..bardzo bym chciała, ale..no właśnie.Mieszkamy z moim przyszłym mężem (przyszłym , a jak! Już 12ego bierzemy ślub!!) tylko w małej kawalerce, obydwoje pracujemy, po 12 godzin czasem... Smutno mi by było kociaka zostawiać samego, wiem jakie te zwierzaki potrafią być wdzięczne, kochane, mruczeć rano do ucha i w ogóle. Nie dam rady, teraz. Za dwa lata po wybudowaniu domu..o tak! To na 100%!! Ja wymarzonego kotka a mąż pieska!
Pozdrawiam! Karina
Na moim balkonie ;:173
Awatar użytkownika
broniusz
---
Posty: 375
Od: 24 mar 2006, o 21:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post »

Onak pisze:Już 12ego bierzemy ślub!!
Pozostaje tylko pogratulować przyszłej pannie młodej ;:166 My też braliśmy ślub w sierpniu - wyśmienity miesiąc (jak każdy zresztą :wink: ) :D Sypniemy ryżem na szczęście i wzniesiemy toast ;:18 Kielichy w górę :!: Za szczęśliwe pożycie Onakowego stadła ;:114
Broniusz
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

Broniuszu ten "hleburok" to po śląsku taki pies podwórkowy inaczej kundelek. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Onak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 856
Od: 4 lip 2006, o 17:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opolszczyzna
Kontakt:

Post »

broniusz pisze:
Onak pisze:Już 12ego bierzemy ślub!!
Pozostaje tylko pogratulować przyszłej pannie młodej ;:166 My też braliśmy ślub w sierpniu - wyśmienity miesiąc (jak każdy zresztą :wink: ) :D Sypniemy ryżem na szczęście i wzniesiemy toast ;:18 Kielichy w górę :!: Za szczęśliwe pożycie Onakowego stadła ;:114
He he he!! dziękuję baaaaaardzo! ;:114
Pozdrawiam! Karina
Na moim balkonie ;:173
Awatar użytkownika
Elizabetka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 8474
Od: 4 lip 2006, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Post »

12 to już bardzo blisko .... też dołączam swój ryż i i dołączam sie do ;:136

Pozdrawiam i niech Wam słoneczko świeci ;:12
Awatar użytkownika
Onak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 856
Od: 4 lip 2006, o 17:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opolszczyzna
Kontakt:

Post »

dziękuję serdecznie! :D :D :D
Pozdrawiam! Karina
Na moim balkonie ;:173
Awatar użytkownika
broniusz
---
Posty: 375
Od: 24 mar 2006, o 21:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post »

Patrzcie, patrzcie :!: :D Onak nam się ujawniła w jakże powabnej swej postaci :!: :D Wyglądasz mi na rezolutną dziewuszkę :D :twisted:
Broniusz
Awatar użytkownika
Eliza
---
Posty: 489
Od: 7 wrz 2005, o 14:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post »

Onak pisze: Eh..bardzo bym chciała, ale..no właśnie.Mieszkamy z moim przyszłym mężem (przyszłym , a jak! Już 12ego bierzemy ślub!!) tylko w małej kawalerce, obydwoje pracujemy, po 12 godzin czasem... Smutno mi by było kociaka zostawiać samego, wiem jakie te zwierzaki potrafią być wdzięczne, kochane, mruczeć rano do ucha i w ogóle. Nie dam rady, teraz. Za dwa lata po wybudowaniu domu..o tak! To na 100%!! Ja wymarzonego kotka a mąż pieska!
Jak znam życie to na pierwszym planie będzie potomek a o kocie czy psie będziecie myśleć ... na emeryturze.
No są wyjątki.
Szczęścia Wam życzę, zgody i wspólnej realizacji celów, pieniążków i zdrowia, bo cóż wiecej zadowoli człowieka ;:168
Być wolnym to móc nie kłamać
(Albert Camus)
Awatar użytkownika
Onak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 856
Od: 4 lip 2006, o 17:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opolszczyzna
Kontakt:

Post »

Dzięki Broniusz za doping :wink: :D :D :lol:

Elizo również dziękuję bardzo mocno za życzenia! :D A kotek czy piesek nie przeszkadza maluchowi, jak będzie domek i mnóstwo miejsca - wszyscy się pomieszczą! :lol:
Pozdrawiam! Karina
Na moim balkonie ;:173
Awatar użytkownika
broniusz
---
Posty: 375
Od: 24 mar 2006, o 21:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post »

A to a propos wyzszości posiadania dwóch kotów nad jednym, samotnym... :wink:
Nasza Mula (po lewej) i Lima (po prawej):
Obrazek
Broniusz
Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”