Konkurs AF marzec 08 - głosowanie

Pytania techniczne i organizacyjne do Admina i Moderatorów.

Wybierz i zagłosuj na jednego Forumow- icza/iczkę.

k-c
3
2%
agaxkub
14
10%
nezka
4
3%
tengel27
7
5%
barbarka
4
3%
andriu53
5
3%
Użytkownik zdyskwalifikowany.
26
18%
kogra
29
20%
myszek
6
4%
TAMARK
1
1%
Babopielka
6
4%
bogusia177
5
3%
Bea
7
5%
RoksiSK
2
1%
MariaTeresa
4
3%
agasta
1
1%
Hanka55
20
14%
basow@
2
1%
 
Liczba głosów: 146

Awatar użytkownika
Małgoś59
50p
50p
Posty: 83
Od: 13 lut 2008, o 19:12
Lokalizacja: Wrocław

Post »

GRAŻYNKO Najserdeczniejsze gratulacje



Obrazek
Co mnie nie zabije- to mnie wzmocni.

Pozdrawiam Małgosia

zapraszam- http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=11234
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Małgosiu bardzo dziękuję za ten prześliczny bukiecik. :wink: :lol:
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Korzystając z istnienia tej strony chciałam bardzo podziękować pracownikom firmy MAROLEX za tak szybkie zrealizowanie wysyłki wybranej przeze mnie nagrody. To dzięki Wam miłośnicy ogrodnictwa i natury mogą spotkać się wirtualnie, wymienić doświadczenia a dzięki konkursowi przetestować produkowany przez Was sprzęt. Przekonana jestem, że wybrany przeze mnie opryskiwacz będzie mi służył przez długie lata a także przypominał wspaniałe chwile spędzone na tym forum dzięki waszemu sponsoringowi. To dzięki tak wspaniałym ludziom jak Wy możliwe jest spotkanie "bratniej duszy" nie tylko wirtualnie, bo jak wiecie zawiązuje się bardzo aktywna grupa w realu. Bez Was nigdy by się to nie zdarzyło. :lol:
Jestem bardzo wdzięczna wszystkim, którzy obdarzyli mnie zaufaniem i oddali na mnie swoje głosy. Postaram się dalej w miarę mojej wiedzy i doświadczenia służyć radami i wsparciem. :wink: :lol:
Grażyna.
kogro-linki
Grzegorz B

Post »

Grażynko najserdeczniejsze gratulacje ;:114 z okazji wyróżnienia. Jest mi niezmiernie miło i cieszę się razem z Tobą ;:26 ;:1 ;:26 . Trzymałem mocno kciuki ;:215 ;:215 ;:215 , bo już tak człowiek ma, że faworyzuje bliższe mu osoby :D

Obrazek
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Bardzo dziękuję Grzesiu za twoje dobre i szczere serduszko. Wiem jak to jest z tą faworyzacją :wink: :lol:
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7591
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post »

kogra pisze:Korzystając z istnienia tej strony chciałam bardzo podziękować pracownikom firmy MAROLEX za tak szybkie zrealizowanie wysyłki wybranej przeze mnie nagrody. To dzięki Wam miłośnicy ogrodnictwa i natury mogą spotkać się wirtualnie, wymienić doświadczenia a dzięki konkursowi przetestować produkowany przez Was sprzęt. Przekonana jestem, że wybrany przeze mnie opryskiwacz będzie mi służył przez długie lata a także przypominał wspaniałe chwile spędzone na tym forum dzięki waszemu sponsoringowi. To dzięki tak wspaniałym ludziom jak Wy możliwe jest spotkanie "bratniej duszy" nie tylko wirtualnie, bo jak wiecie zawiązuje się bardzo aktywna grupa w realu. Bez Was nigdy by się to nie zdarzyło. :lol:
Jestem bardzo wdzięczna wszystkim, którzy obdarzyli mnie zaufaniem i oddali na mnie swoje głosy. Postaram się dalej w miarę mojej wiedzy i doświadczenia służyć radami i wsparciem. :wink: :lol:
Cała przyjemność po naszej stronie :D
Serdeczne gratulacje !
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

WIELKIE DZIĘKI ADMINKU !
Po mojej również :wink: :lol:
Grażyna.
kogro-linki
Zablokowany

Wróć do „PYTANIA do Ekipy Moderującej. Techniczne. Archiwalne KONKURSY”