Zaczynam - rogalm1 cz.1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
rogalm1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1421
Od: 12 mar 2008, o 09:31
Lokalizacja: Kraków

Post »

Niestety Grażynko, okazuje się, że moje jasełka wywołały okropną lawinę. u nas jest dyrektorka i vice dyrektor- i niestety nie ma między nimi zgodności co do przedstawienia. Ostatnio Dyrektorka przeprosiła mnie za całe to zamieszanie i poprosiła, żeby jednak wystawić na Wigilii szkolnej tą sztukę. Uspokoiłam się, przygotowania ruszyły jeszcze fajniej, a tu dziś vice wywiesił w pokoju nauczycielskim list otwarty w sprawie bojkotu Wigilii i jeszcze śmiał powiedzieć że przeze mnie dyrektorka pojechała na kardiologię! Jestem oburzona, urażona i wściekła na taką manipulację. Nie mam zamiaru zniżać się do takiego poziomu i odpisywać ale mam dość! :evil:
Awatar użytkownika
rogalm1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1421
Od: 12 mar 2008, o 09:31
Lokalizacja: Kraków

Post »

Uważam Was za sprawdzonych przyjaciół, więc jeśli ktoś z miałby chwilę wolnego to chętnie podesłałabym ten podobno wulgarny i przerażający scenariusz na maila w celu zapoznania się z Waszą obiektywną oceną, bo być może faktycznie jestem wywrotowcem!
Awatar użytkownika
Aszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4040
Od: 16 wrz 2008, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Pólnocna wielkopolska.Strefa 6B

Post »

jest takie łacińskie przysłowie "umyj uczesz psa a psem jest i psem pozostanie" i tego się trzymaj :P
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13455
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Moniko - mam koleżanki pracujące w szkołach to wiem ze dziwne rzeczy tam się dzieją....
Jakby normalni dorośli ludzie nie potarfili żyć bez podgryzanek i afer.
Prawdopodobnie nie chodzi wcale o jasełka tylko o jakieś konflikty pomiędzy dyrektorką i vice.
Ty po prostu znalazłaś się na linii strzału.
Awatar użytkownika
bishop
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5191
Od: 4 cze 2008, o 22:54
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ze wsi/prawie środek Polski
Kontakt:

Post »

Kiedy ktoś, tak jak dyrekcja, chce być świętoszkowaty, to potem wychodzą takie kwiatki. Sami siebie wystawiają na śmieszność.
Pozdrawiam - Krzysiek
Mój czasopożeracz
Awatar użytkownika
hanka55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10362
Od: 19 sty 2008, o 15:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: z zimnych gór Małopolski
Kontakt:

Post »

Potem powiem więcej, gdy dostanę scenariusz.
Natomiast teraz...
Przypomnij sobie wypowiedzi marka-rose na temat obrażania Jego uczuć religijnych.
Wyznawcy dominujących religii, nie często są tolerancyjni.
Za to podejrzliwość, jest zwykle wykładnikiem własnych projekcji.


http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=17743

I zgodnie z regulaminem, przenieśmy tę dyskusję do nowego wątku, na off.
( warto poprosić o to moderatorów!, żeby uniknąć poprzednich sytuacji)
Awatar użytkownika
rogalm1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1421
Od: 12 mar 2008, o 09:31
Lokalizacja: Kraków

Post »

Przepraszam, że tak na forum ogrodniczym ciągnę prywatę :( poprawię się i odpiszę Wam na PW
Awatar użytkownika
EwkaEs
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9778
Od: 9 lip 2008, o 20:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe kraju

Post »

rogalm1 pisze:Uważam Was za sprawdzonych przyjaciół, więc jeśli ktoś z miałby chwilę wolnego to chętnie podesłałabym ten podobno wulgarny i przerażający scenariusz na maila w celu zapoznania się z Waszą obiektywną oceną, bo być może faktycznie jestem wywrotowcem!
wysłałam pw
Awatar użytkownika
hanka55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10362
Od: 19 sty 2008, o 15:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: z zimnych gór Małopolski
Kontakt:

Post »

Przeczytałam.
Awatar użytkownika
hanka55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10362
Od: 19 sty 2008, o 15:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: z zimnych gór Małopolski
Kontakt:

Post »

rogalm1 pisze:Ewo, Izo, Jolu dziękuję za ciepłe słowa- miałam trochę nieprzyjemności w szkole, bo jak mi powiedziała dyrekcja nie czuję ducha tradycji i inne takie pierdołki a rzecz dotyczyła przygotowywanych przez mnie z młodzieżą jasełek- chcieliśmy zrobić ich wersję współczesną i niestety nie wszystkim się to spodobało. Była to bardzo trudna dla mnie rozmowa ale myślę, że wszytko obróci się ku dobremu bo całe grono pedagogiczne pochwaliło mój scenariusz, a na dodatek jako jedyni w Krakowie dostaliśmy zaproszenie do wystawienia tej sztuki i ks. kardynała. Teraz chyba dyrekcji jest trochę głupio i omijamy się dużym łukiem.
Znowu rozpisałam się na temat nie-ogrodniczy....
Hmmm, bo ta sztuka jest ultrakatolicka i neguje/ piętnuje postawy inne,
niż judochrześcijańskie.
A szkoła, o ile się nie mylę, jest świecka ?
Publiczna?
Awatar użytkownika
k-c
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2285
Od: 3 wrz 2007, o 15:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

hanka55 pisze: Hmmm, bo ta sztuka jest ultrakatolicka i neguje/ piętnuje postawy inne,
niż judochrześcijańskie.
sorki ale tego nigdzie nie znalazłem w scenariuszu(za wyjątkiem próby wyciągnięca córki do kościoła) ... owszem pewne cechy są ganione a pewne pochwalane ALE te cechy tak samo można chwalić u innych wyznawców innych religi i też je ganić... bo mottem tego jest to by mieć w serce dla innych co Monika uwidoczniła by nie być bezdusznym jak dzieci staruszki czy jak biznesmen i by życia nie traktować tylko jako dobrą zabawę (impreza u chłopaka) ale by swoim życiem i postępowaniem nie ranić innych, nie zostawiać ich samemu sobie i by być jedną wspólnotą - nikt - niezależnie od różnych czynników nie chce i nie lubi być sam - chyba że inni go tak bardo skrzywdzą ale to też nie jest do końca tak że chce tylko się boi ...

... a że w formie jasełek to wybacz ale jasełka same w sobie są katolickie i gdyby patrzeć tak w sedno świąt to osoby nie wierzące nie powinny w te święta świętować bo to nie ich święto ... nie powinno być u nich choinek itp itd

ale chyba najwyższa pora by wrócić do Moniki pięknego ogrodu :) bo powiedzą że zbytnio odchodzimy od tematu i wchodzimy na drażliwy dla niektórych temat - wiary - to jest forum ogrodnicze i tego starajmy sie trzymać - choć czasem pisząc coś innego nic złego nie robimy - dlatego nie przejmuj się Moniko tym że tak odeszliśmy od tematu ogrodu - już doniego wracamy :) - może masz jeszcze jakieś fotki w zanadrzu niepokazane - albo jakieś do przypomnienia ???
pozdrawiam, Karol
moje wątki
Awatar użytkownika
rogalm1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1421
Od: 12 mar 2008, o 09:31
Lokalizacja: Kraków

Post »

Dziękuję Wam za wszystkie opinie, już wiem co mam dalej robić, uspokoiłam się. Zgodnie z sugestią Karola pokażę kilka zdjęć z ostatniej soboty,

w ten sposób przyozdobiliśmy nasze okna

Obrazek

tak wygląda taras po sprzątnięciu całego bałaganu po lecie
Obrazek


a tak obecnie wygląda góra
Obrazek

i widok z domku
Obrazek
Awatar użytkownika
k-c
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2285
Od: 3 wrz 2007, o 15:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

pięknie wyglądają te zawijasy wokół okien :)

i takie ładne drewniane wykończenie środka :)

a na tarasie to i wesele by mozna było urządzić - tyle miejsca i przestrzeni :) piękne to wasze nowe mieszkanko i do tego ten widoczek ...
pozdrawiam, Karol
moje wątki
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”