Mój ogródek - chatte - 2cz. 2007r

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Wisienka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4094
Od: 9 lis 2006, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Strefa 6a

Post »

Dziękujemy Izuniu za piękny kolorek! Ta róża ma zachwycający odcień!
Ech... Grechuta! Jego piosenki chyba się nie zestarzeją nigdy...
Pozdrawiam serdecznie
x_B-a
---
Posty: 675
Od: 14 lip 2006, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Izuniu piękny masz ogródek. Przebiegłam po nim....bo tyle stron a oczy słabe. To nie moje 20. Kiedy ja będę miała tyle cudownych kwiatów. Wiem, wiem... na to trzeba lat ;:223 .
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Beatko, bardzo mi miło, ze mnie odwiedziłas :D Twoje 20 stron moze nie aż tak duzo, ale ja je przeczytałam od deski do deski ;)
Wiem, ponad setkę stron obejrzeć to juz trudniejsze zadanie, ale własciwie nic nie tracisz z wiedzy o moim ogródku, bo to już w zasadzie historia... Postanowiłam przewrócić ogródek "do góry nogami" i od zbliżającego sie sezonu nic juz nie będzie wyglądało tak jak przedtem. Za to - jeżeli zechcesz mnie odwiedzać ;) - będziesz świadkiem powstawania mojego "nowego" ogródka :D
Na ukwiecony ogród nie musisz czekać tak długo! Póki nie masz zbyt wiele bylin, mozesz siać kwiaty jednoroczne. Jest ich tak wiele i tak piękne, ze czasem trudno sie zdecydować :D

Alu, Ulko, Grażynko, Jadzieńko, dziękuję za miłą wizytę! ;:79


Wszystkim odwiedzającym mój ogródek życzę cudownych, radosnych świąt!

Obrazek
Reposit-10
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 8491
Od: 22 sty 2006, o 11:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Izo, poprawiły mi nastrój te piękne czerwone kwiatki .. Napiękniejsza aksamitna róża ;:333 - znasz może jej imię ? :D

Miłych świątecznych chwil Obrazek
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Niestety Aniu, to jedna z kilku róż parkowych uratowanych z powodzi chwastów, jak i pozostałe - bezimienna :?
Awatar użytkownika
inag1
500p
500p
Posty: 973
Od: 1 lis 2007, o 14:42
Lokalizacja: poznańskie

Post »

Piękne czerwoności pokazałaś . Nie wiem co bardziej mnie zachwyciło ,piękna begonia ,czy róża. Stokrotne dzięki za fajny seans. :P
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Inko, cieszę się, ze Ci się podobało ;:1

Kiedyś miałam begonię wiszącą, ale nie przetrwała 3-ciej z rzędu zimy (nie wiem czy ja ususzyłam, czy odwrotnie :? ). Nie chciałam więcej próbować, ale jak oglądałam pięknie kwitnące begonie u forumowiczów, to zrobiło mi sie żal i kupiłam jedną bulwkę. Jak przetrwa zimę to może sprawię sobie następna? Begonie maja rzeczywiście wspaniałe kwiaty :D
Reposit-10
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 8491
Od: 22 sty 2006, o 11:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

chatte pisze:Niestety Aniu, to jedna z kilku róż parkowych uratowanych z powodzi chwastów, jak i pozostałe - bezimienna :?
Dzięki, Izko za odpowiedź. :D Też mam kilka bezimiennych..., ale w końcu najważniejsze, że cieszą oczy
( a i często nos ;:20 :D )

Miłego świątecznego nastroju ;:97
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Moje róże na razie wszystkie są bezimienne, ale cieszę się że je mam :D
dziękuję Aniu i wzajemnie!
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Post »

Izuniu - pozdrawiam świątecznie ;:100 i zapraszam na spacerek. Jeśli nie w realu to przynajmniej wirtualnie po Beskidach. ;:114
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
inag1
500p
500p
Posty: 973
Od: 1 lis 2007, o 14:42
Lokalizacja: poznańskie

Post »

Iza,teraz dopiero doczytałam,że na wiosnę chcesz przewrócić ogród"do góry nogami" ;:112 ,to tak jak ja i podejrzewam większośc forumowiczów :lol:
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Grażynko, jeszcze nie zdążyłam na kolejny spacerek po Beskidach, ale się wybiorę ;:333

Inko, u mnie to jest Wielka rewolucja! Gdyby nie to forum, to wątpię, czy kiedykolwiek zdecydowałabym sie na takie wywrotowe zmiany ;) Wątpię, czy uda mi sie je skończyć w ciągu najbliższego sezonu :?

Pozdrawiam jeszcze świątecznie! :D Obrazek[/b]
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Nie miałam na święta poinsecji, ale za to miałam...kliwię :D
Opowiem Wam krótka historię tej kliwii. Dostałam ją od bratowej u której stała kilka lat i nigdy nie kwitła. Posadziłam ja w nowej doniczce, dałam swieżą ziemię i pielęgnowałam jak umiałam najlepiej. Dwa lata minęły i...nic. Kiedy trzeciej wiosny sprawdziłam, ze nie zanosi sie na kwiaty, wkurzyłam się nie na żarty i powiedziałam jej, ze ma ostatnia szansę: kwiaty, albo kompost!
Podlewałam ja ale nie przyglądałam sie szczególnie. Wreszcie chyba w czerwcu uznałam, ze czas sie pożegnać. Jakież było moje zdziwienie, kiedy u nasady lisci zobaczyłam coś na kształt kwiatostanu! Rozczuliłam się. Podlałam ją , zasiliłam i zapewniłam, ze zostanie juz na zawsze.
Wkrótce pęd z kwiatami wyrósł na jakieś 40cm! Kwiaty były sliczne :D
Jesienią zaniosłam ja do spiżarki.
W listopadzie odkryłam, ze kliwia znów chce kwitnąć! Kwiaty wybarwiały sie powoli, aż osiągnęły pełnie koloru na samą wigilię :D Jeszcze sie trzymają

! Obrazek Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”