Mój ogródek - Dorota T. cz.1 - 2007r

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
chatte
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 15082
Od: 19 paź 2006, o 08:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Post »

Ale z Ciebie kokietka, Dorotko ;) Niejeden chciałby jeszcze takie widoczki w ogrodzie znaleźć :D
A ja chcę Ci szczególnie podziękować za poprzednią serię zdjęć, bo dzięki niej znalazłam odpowiednie miejsce dla mojego nowego iglaczka. Na razie rośnie na rabatce, która chwilowo"robi" za zapasową i nie mogłam wymyslić, gdzie go posadzić. Teraz już wiem! ;:87
Dziękuję ;:196
A a propos jukki, ja mam takie malutkie jeszcze, w tej chwili całkowicie przykryte sniegiem. Nie zabezpieczałam ich w żaden sposób. Czy myslisz, że nie będzie im nic do wiosny?
goni@k
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 18 wrz 2006, o 13:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Łodzią a Warszawą
Kontakt:

Post »

Zważywszy na porę roku takie widoczkli w ogródku są po prostu bezcenne ,Dorotko :shock: :D
Awatar użytkownika
Dorota T.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1379
Od: 11 mar 2007, o 12:09
Lokalizacja: Wrocław

Post »

;:1 Dzięki dziewczyny!

Ja kokietka? ;:173 ;:198
Jak zwykle jest mi bardzo miło, gdy moje pomysły znajdą zastosowanie w Waszych ogrodach lub zainspirują choć odrobinę.
Rozpiera mnie duma :oops: i wyobrażam sobie, że to mój maleńki ślad na ziemi. :roll:
Juki pod śniegiem są bezpieczne, ale jak zwykle groźny jest mróz. Gdy zamarznie woda wewnątrz rozety, to może dojść do uszkodzenia roślinki. Myślę, że jeszcze śnieg stopnieje i będziesz mogła związać liście Juki.
Ja dopiero drugi rok związuję Juki, wcześniej tego nie robiłam, bo nie wiedziałam, że tak trzeba i spałam spokojnie, a Jukom nic się nie działo.
Pozdrawiam.
Inter vepres rosae nascuntur. Róże rosną wśród cierni.
Mój ogródek-cz.1 ... Mój ogródek-cz.2 ...
Awatar użytkownika
anu-la
200p
200p
Posty: 248
Od: 19 cze 2007, o 16:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Post »

Dorotko, dawno mnie u Ciebie nie było, bo zajęły mnie trochę kwiaty doniczkowe, a tu tyle piękności. :shock: Też bardzo lubie grę kolorami, ale ty doprowadziłaś ją do perfekcji, a wiesz co się robi jak cos jest doprowadzone do perfekcji, trzeba zacząć od początku :wink: (oczywiście w innym miejscu).
Wrocław jest naprawdę urzekający, tak prawdę mówiąc to nigdy tam nie byłam, kiedyś jako zupełnie małe dziecko, ale to się nie liczy bo niewiele pamiętam. Góry Sowie przepiękne jesienną porą, a skalniaczka juz chwalić nie będę bo stane sie nudna :wink: . Szkoda że nie mieszkasz bliżej bo namalowałbyś mi moze taki ładny widoczek na scianie (mam jeszcze sporo wolnego miejsca) :D

Serdecznie pozdrawiam, a na śnieg zapraszam do mnie niedawno sporo dowieźli i widoczki mam takie jak sobie życzyłam :D, ale pewnie na krótko bo idzie odwilż.

Anu-La
Awatar użytkownika
Dorota T.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1379
Od: 11 mar 2007, o 12:09
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Witaj Aniu! ;:180
Może i dawno Cię u mnie nie było, ale jak już wpadłaś, to doładowałaś moje akumulatory na długo. :oops: ;:97
Perfekcja , perfekcja mówisz, a co to takiego :?: :wink: Ja wciąż do niej dążę i na wiosnę planuje zmiany.
Moje roślinki, niektóre wyczuły co się święci i ułatwiły mi zadanie znikając ;:151 , a ponieważ nie płaczę nad rozlanym mlekiem, to w głowie mam już kilka/kilkanaście pomysłów na zmiany.
Problem mam tylko nad podjęciem decyzji, ale znając siebie, to wizyta wiosną w ogrodniczym rozwiąże moje problemy. ;:112
Cieszę się, że zdjęcia Wrocławia i okolic obejrzałaś z przyjemnością, a ja mam satysfakcje, że to co robię może wywołać uśmiech u innych lub miłe wspomnienia.
Zaczynam się zastanawiać nad założeniem oddzielnego wątku o Wrocławiu, wiele osób z sentymentem obejrzało te zdjęcia.
Co do skalniaczka zupełnie się z Tobą zgadzam. :D
Nigdy nie odważyłabym się mazać ludziom po ścianach, brak mi wiedzy w tej dziedzinie. :oops:

Śnieżne pejzaże w Twoim wydaniu oglądam często. ;:333
Pozdrawiam.
Inter vepres rosae nascuntur. Róże rosną wśród cierni.
Mój ogródek-cz.1 ... Mój ogródek-cz.2 ...
Awatar użytkownika
Beata T
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2386
Od: 18 sie 2007, o 18:40
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post »

A tu takie widoczki , ja już dawno zapomniałam jak kwiatki na rabatce wyglądały , a u Ciebie jeszcze pięknie rosną :lol:
Awatar użytkownika
Dorota T.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1379
Od: 11 mar 2007, o 12:09
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Dawno mnie nie było i wypadłam z "top listy" ;:198 ;:109
Ostatnio spędzam czas na odmierzaniu syropków i odliczaniu pigułek dla chorych dzieciaczków, nie pomijając mojego M. :wink:
Dosłownie szpital domowy, a na domiar złego czuję ,jak wirusy mnie osaczają ;:93
Jednak żaden wirus czy inny bakcyl nie pozbawi mnie przyjemności zrobienia kilku fotek, pięknego zimowego pejzażu.
O siódmej rano. ;:224 :lol:
Przecież muszę, podzielić się z wami moją radością z nadejścia zimy, która dotychczas omijała Wrocław szerokim łukiem. ;:113
Skoro nie mamy Expo to przynajmniej zima nas nie zawiodła. :lol:

Zima - odsłona druga.
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
CDN
Inter vepres rosae nascuntur. Róże rosną wśród cierni.
Mój ogródek-cz.1 ... Mój ogródek-cz.2 ...
Awatar użytkownika
k-c
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2285
Od: 3 wrz 2007, o 15:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Dototko - to 3maj się ciepło i nie daj się choróbskom - wirusom i bakterią :)

a zdjęcia zimowego ogródka piękne :)

- ładnie dziś przysypało - ciekawe na jak długo :)

(zajrzyj na pw- bo nie wiem czy odczytałaś wiadomość )
pozdrawiam, Karol
moje wątki
Awatar użytkownika
gucia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2740
Od: 27 wrz 2007, o 18:27
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Post »

Pięknie, ale szuflowania pewnie trochę miałaś od rana.
Trzymaj się, a wirusy i bakterie potraktuj nalewką, pomoże na pewno!
Pozdrawiam serdecznie, Bożena
Moje wątki
Erazm
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6959
Od: 17 sie 2005, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: centrum

Post »

Zazdroszczę śniegu. U mnie czarno. ;:108
Pozdrawiam Andrzej.
Awatar użytkownika
Weigela
100p
100p
Posty: 166
Od: 14 maja 2007, o 19:37
Lokalizacja: Pomorze

Post »

Kolejny raz oglądałam Twój ogród Dorotko,tak mi się podoba ;:215 .
Powiedz co robisz,że Twoje róże są takie piękne i zdrowiótkie?

Moje ciągle ogołacają się z liści,zasychają jeszcze nie rozwinięte pąki kwiatowe i zamiast zdobić ogród to często szpecą ;:144 .
Awatar użytkownika
Babopielka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6087
Od: 9 wrz 2007, o 19:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Rypina

Post »

Piękna zima u Ciebie -tylko szkoda tych kwiatków pod śniegiem :(
Awatar użytkownika
Beata T
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2386
Od: 18 sie 2007, o 18:40
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post »

Śnieżek napadał ale pięknie te kwiatki spod niego wyglądają ...hmm a kiedy Dorotko porządki zrobisz jak Cie zasypie :P
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”