Treissi na zielono cz.2

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Awatar użytkownika
treissi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8565
Od: 8 sty 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post »

Wiolu a powiedz mi skąd ta peperomka puszcza korzonki? Z tych miejsc gdzie listki rosną, czy z łodyżki? Bo nie wiem czy dobrze pocięłam pęd :?
Pozdrawiam Monika
Moje wątki
Sprzedam zielone
Awatar użytkownika
Wioleta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1853
Od: 20 lis 2007, o 18:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie, ok.Lubaczowa

Post »

Wydaje mi się , że z łodygi
maryla73ab
1000p
1000p
Posty: 3139
Od: 26 sie 2008, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Post »

Hibiskus malinowy niesamowity kolorek...
pozdrawiam Maryla...

Moje wątki
x-M-8
---
Posty: 4225
Od: 4 gru 2008, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Monika ślicznie zakwitł Ci hibek.Kolorek prześliczny.Ja czekam na swojego klonika z nasionek ;:129
Skrzydłokwiat się nie obrazi z połączenia..Prawdopodobnie lepiej kwitnie w przyciasnej doniczce...
Awatar użytkownika
aguka
1000p
1000p
Posty: 2214
Od: 16 lut 2009, o 22:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków/Łódź

Post »

Przez Ciebie i Twoje kwiaty chce ich jeszcze więcej u siebie:P:D klonik, słodziusi, ciekawe kiedy będzie taki mój (liczy sobie dopiero parę dni), skrzydłokwiat hmmm aż brak słów (poluję na tą właśnie odmianę) fiołeczki cudaśne wszystko po prostu super!!!!!!
Awatar użytkownika
treissi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8565
Od: 8 sty 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post »

Wiolu oby tak było, bo właśnie uciełam tak, że łodyga jest w wodzie...

Marylu dziękuję :)

Mirku skrzydłokwiaty lubią ciasne doniczki. Moje po połączeniu dostały troszkę większy domek, ale niezaduży. Myślę, że będzie dobrze, chociaż obawiam się trochę czy liściom nie będzie zaciasno i nie będą żółkły. Ale zobaczymy :)

Agusia mój klonik ma 5 misięcy - strasznie pomału mi rośnie :roll: A skrzydłokwiat to taki zwykły. Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, że taki chcesz to przy przesadzaniu cośbym oddzieliła.
Pozdrawiam Monika
Moje wątki
Sprzedam zielone
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4872
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

Moniko...ja także gratuluję tak pięknego kwiatka. Mam tylko jednego...nie wiem nawet jaki kolor. Nie mogę doczekać się pierwszego kwitnienia. Ciekawość kiedy zakwitnie i na jaki kolor?. :lol:
Awatar użytkownika
katrina26
1000p
1000p
Posty: 2320
Od: 14 sie 2008, o 12:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolskie

Post »

Ale piękny ten hibek od Marzenki! Cudnie Ci zakwitł. A mnie on padł :(
Awatar użytkownika
aguka
1000p
1000p
Posty: 2214
Od: 16 lut 2009, o 22:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków/Łódź

Post »

Treissi ja mam dwa skrzydłokwiaty ale innej odmiany niż Twoje. Dziękuję bardzo ale co się odwlecze to nie uciecze ;) niedługo chyba będę przesadzała taką odmianę u swojej koleżanki więc pewnie coś tam podbiorę :roll: :) A pojęcia nie mam czy moje tez kiedyś takie będą :roll:
Awatar użytkownika
treissi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8565
Od: 8 sty 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post »

Zeniu dziękuję :) Twój hibciu na pewno niedługo zakwitnie :) Wiosna się zaczęła, dostanie nawozu i tylko wyglądać na kwiatuszki :)
Pozdrawiam Monika
Moje wątki
Sprzedam zielone
Awatar użytkownika
anoli
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7840
Od: 3 lis 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Cudny ten hibek, moje tego roku zupełnie zawodzą. Popodziwiam u innych te cudeńka. Współczuję konieczności akcji ratunkowej - ale myślę, że wszystko będzie ok :D
Wątki Zapraszam serdecznie Ilona
Awatar użytkownika
treissi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8565
Od: 8 sty 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post »

Kasiu, Aguniu przepraszam ale przeoczyłam Wasze posty. Pisałyście w tym samym czasie co ja :)

Kasiu mój hibciu od Marzenki miał już korzonki, więc w sumie nic mu nie groziło. Za to, jak Ci już zresztą pisałam, nienajlepiej ma się ten z fikuśnymi liskami :( Mimo tego, że miał korzonek. Wczoraj oberwałam mu wszystkie listki i czekam co on na to powie :roll:

Aguniu to jeśli nie uda Ci się skubnąć go od koleżanki to daj znać. Może da się coś wyciągnąć :) Moje skrzydłokwiaty już mają troszkę lat, ale dopiero od jakichś dwóch lat tak łądnie rosną. Chodź ta zima dała im popalić i strasznie pozasychały im końcówki listków, co zrestą chyba widać na zdjęciu :(

Ilonko to ja jakoś mam w tym roku problemy z ukorzenianiem roślinek. Większość mi pada :( W poniedziałek teściowa zabrała do siebie ostatnie kawałeczki epików od Kasi. U niej epi rośnie wszędzie, więc mam nadzieję, że uda się je uratować. Nienajlepiej mają się hibki od Marzenki i Kingi - zaglądam do nich po kilka razy dziennie w nadziej, że mają się lepiej :( Licho też wyglądają hibki ukorzeniające się dla forumowiczów :( Ehh ogólnie porażka :(
Pozdrawiam Monika
Moje wątki
Sprzedam zielone
Awatar użytkownika
anoli
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7840
Od: 3 lis 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Mam podobnie w tym roku, nawet pomidorki, które nigdy kłopotu nie robią tym razem mocno kapryszą :(
Wątki Zapraszam serdecznie Ilona
Zablokowany

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”