W.o... Psach 6cz. (2008.11 - 2009.03)

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Zablokowany
Awatar użytkownika
DankaWS
1000p
1000p
Posty: 1634
Od: 9 cze 2007, o 09:43
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post »

Biedna Lola :( dużo zdrowia jej życzę.
Treissi - Twój psiaczek ładnie rośnie, a zabawa mojego psa z kotem też odbywa się tak, że mieszkanie trzęsie się w posadach - czasem oczywiście są grzeczne :lol:
Nalewko - mój Rock też miał dość regularne ataki padaczki, ale częściej niż raz na kwartał. A czy Prot wie kiedy będzie atak, bo Rocky wyczuwał i przychodził, żeby go wziąść na ręce, przytlić itd... nosiłam go tak długo jak chciał, czyli aż do zakończenia ataku, a potem szedł spać i spał zawsze dość długo.
Awatar użytkownika
darla80
1000p
1000p
Posty: 1299
Od: 29 sie 2008, o 10:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sokółka/podlaskie

Post »

rivendel pisze:Trzymajcie się dziewczyny.
Darla, o gronkowca zapytaj na forum wet...
Czekaj jak znajdę to zapodam link.
Nalewko, z Protem też masz co robić, widzę...
Agnieszko-jeśli możesz to podaj mi linka.
To co znalazłam w internecie głównie dotyczy gronkowca powodującego zmiany skórne :(

Dziękuję wszystkim :D Lola wycacana :lol:
Dziwnie jest pilnować ją od dzieci(szczególnie Oliwci,oczywiście staram się ją pilnować by nie podkarmiała jej,ale przyłapałam ją dziś na dawaniu jabłka :roll: ).
Zrobiłam jej dziś drugi zastrzyk(ma dziewczyna karczycho :lol: u yorków podskórne zastrzyki to pestka w porównaniu z jej) z antybiotykiem(prawdopodobnie już on likwiduje tego gronkowca) i przy zmianie gazy widać,że delikatnie się zasklepia...tfu,tfu
x-d-a
---
Posty: 7092
Od: 3 sty 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Witajcie, dopiero dzisiaj odkryłam te stronkę miłośników psiaczków, do których też się zaliczam.

Mam dwa - 15 letniego yoreczka Dyzia i 10 miesięcznego maltańczyka PTYSIA.
Dyziu jest już bardzo biedny, nie widzi, nie słyszy i prawie nie ma powonienia. Wymaga opieki 24h na dobę, ale jeszcze jakoś dajemy radę, choć boję się, co będzie, gdy będę musiała wyjechać...
Maluszek jest cudowny, pełen radości życia i bardzo mądry. Jego śnieżnobiała szata wymaga sporo codziennej pracy, min. półgodziny rozczesywania, ale nie narzekam, bo sama sobie taką rasę wybrałam.

Kilka fotek moich pupilków Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Jeanne
1000p
1000p
Posty: 2308
Od: 21 gru 2007, o 16:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Witaj wśród Psiarzy :lol:
Piękne pieski :wink: życzę dużo zdrówka dla Seniora oraz zadowolenia z maluszka, cudna biała kulka :lol:
mizianka dla obu Panów :wink:
Pozdrawiam, Asia
Moje storczyki
Awatar użytkownika
DankaWS
1000p
1000p
Posty: 1634
Od: 9 cze 2007, o 09:43
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post »

To masz sporo zajęcia Dalo - z jednej strony staruszek i jego ograniczenia, a z drugiej szalony młodzieniec. Oba są cudowne :D
Awatar użytkownika
treissi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8565
Od: 8 sty 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post »

Dala śliczne pieseczki :) Jest chyba przy nich co robić :)

Gdyby mógł to na pewno powiedziałby ->> Nawet nie próbuj odebrać mi poduszki! <<-

Obrazek
Pozdrawiam Monika
Moje wątki
Sprzedam zielone
Urszula B
500p
500p
Posty: 642
Od: 27 sty 2009, o 08:21
Lokalizacja: Sokolniki Las k/Łodzi

Post »

Witajcie

Podobnie jak Dala, zrobiłam dziś odkrycie, że na tym forum funkcjonuje kolejne miejsce pasjonatów nie tylko ogrodów ale również psów. Jeśli pozwolicie to przyłączę się. w moim domu mieszka 5 psów, 4 wyżły niemieckie krótkowłose i 1 pseudoseterka - jak to mówi moja córka:).

z tej 5 jeden jest mój i jest to pies:). to mój Amo Theogonia:

Obrazek Obrazek

A to 4 wnk - mama Czama z 3 dzieci:)

Obrazek

i pseudoseterka Amber:

Obrazek



Urszula B - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=19821
"Żadna noc nie może być aż tak czarna, żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy. Pustynia też nie może być aż tak beznadziejna, żeby nie można było odkryć oazy. Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość. Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie."
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6526
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

No, nareszcie jakieś wyżły!!! Prot był tu strasznie samotny...

Czy twoje psy pracują? Są piękne!!! Takie zgrabne i wiotkie, a jednocześnie umięśnione w sam raz. Bo oczywiście wszystkie psy są ślicznościowe, ale nic się nie równa z wyżłami. Wszystkie wyżły to super psy. Howk, powiedziałam! :D Może nie?

Skąd jesteście? Nie masz w profilu miejsca, może macie do nas niedaleko? Może jakieś psie spotkanie nos w nos?

Obrazek
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
Urszula B
500p
500p
Posty: 642
Od: 27 sty 2009, o 08:21
Lokalizacja: Sokolniki Las k/Łodzi

Post »

Nalewko jak milo zostać tak przywitanym, też kocham wyżły, to najwspanialsza rasa.. oczywiście nie ujmując innym:)...tak nasze psy są pracujące, wyszkolone i głównie czarne:)...mieszkamy w Sokolnikach koło Łodzi, i często organizujemy spotkanka różnego rodzaju ostatnio takie większe było na Hubertusie Łęczyckim, mamy hodowle a właściwie moja córka, jeśli chcesz coś więcej o naszych wyżłach i spotkaniach to wpisz w wyszukiwarce Theogonia , bo nie wiem czy można tu podawać linki prywatne:) a nazwę chyba można:).. i w ogrodach też troszkę pisałam. A spotkanie spacerkowe .. o to jest to co wyżły lubią najbardziej:)

Twój pies jest przepiękny, moja córka i mąż ostatnio dojrzeli właśnie do takich brodaczy cudnych:)

Pozdrawiam cieplutko
Urszula B - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=19821
"Żadna noc nie może być aż tak czarna, żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy. Pustynia też nie może być aż tak beznadziejna, żeby nie można było odkryć oazy. Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość. Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie."
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6526
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

Oczywiście natychmiast zajrzałam do twojego wątku i ... zaczytałam się i zauroczyłam :)
javascript:emoticon(':lol:')
Theogonię znam z innych for i stronkę też, dzięki za wyjaśnienie. A ruda Amber jest przecudna i nic a nic nie szkodzi, że jest prawie-seterem, będzie tylko zdrowsza :wink:

Mój poprzedni pies był prawie-wyżłem węgierskim i chyba dzięki temu "prawie" żył ponad 18 lat, czego życzę wszystkim forumowym psom i ich właścicielom (tzn. żeby ich psy dożyły sędziwej, a zdrowej starości).
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
Urszula B
500p
500p
Posty: 642
Od: 27 sty 2009, o 08:21
Lokalizacja: Sokolniki Las k/Łodzi

Post »

Niestety Nalewko, Amberka nie jest zdrowsza, ma wadę zgryzu i kłopoty hormonalne, ale jest śliczna i kochana, jest świetną ciocia dla małych wyżlątek, taką od nauki kto dowidzi stadem:) Amberka je tylko miękkie jedzenie, na kości patrzy tylko jak reszta je pochłania, nawet z uszami nie radzi sobie i czeka jak któreś je rozmoczy odpowiednio żeby je przejąć i dokończyć..mam nadzieję, że Amberka będzie żyła długo, w końcu to prawie seter a setery są długowieczne
...za to te czarne diabełki mają niespożytą energię:) szczególnie czarna Aghra na którą potocznie mówimy Gruszka, Adorka to Dorotka, chodząca powaga i gwiazda, a Czamusia to taka terapeutka, leczy wszystko co kontuzjowane, gdy nasz kot wrócił poturbowany z wyprawy po okolicznych działkach przez 3 dni leżała z nim okalając ciałem.. jest niesamowita, bardzo łagodna. Miło mi, że znasz nasze psiaki:), ja mam na ich punkcie lekkiego bzika:)szczególnie na punkcie Amo:)

Penie jednak kiedyś moja ro9dzina sprawi sobie takiego sierciuszka jak Twój:) ta mordka jest po prostu cudna, w każdym wieku:)

Pozdrawiam
Urszula B - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=19821
"Żadna noc nie może być aż tak czarna, żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy. Pustynia też nie może być aż tak beznadziejna, żeby nie można było odkryć oazy. Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość. Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie."
x-d-a
---
Posty: 7092
Od: 3 sty 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Urszulko, Nalewko,
piękne macie psy; uwielbiam i podziwiam duże psy, zwłaszcza myśliwskie, chociaż sama zawsze miałam rasy miniaturowe, bo chyba bardziej do mnie pasują.
Coś w tym jest, że psy upodabniają się do właścicieli, albo odwrotnie i to zarówno pod względem wyglądu, jak i cech osobowościowych. Ostatnio w parku jakaś pani zachwycając się moim maluszkiem ni stąd ni zowąd wypaliła: Ale ten piesek podobny jest do pani! Trochę mi to dało do myślenia....
A to, że mam bzika na punkcie swoich piesków, to druga sprawa. Ale pocieszam się, czytając ten temacik i mój portal maltańczykowy i jeszcze inne, że nie ja jedna. I Bogu dzięki, bo ciągle jeszcze psy bywają w naszym pięknym kraju traktowane okrutnie, o czym zresztą też można na tym forum przeczytać...
Urszula B
500p
500p
Posty: 642
Od: 27 sty 2009, o 08:21
Lokalizacja: Sokolniki Las k/Łodzi

Post »

Idealnie dobrałaś do siebie psa:)..pasują do delikatnej urody i do romantycznego ogrodu, cieszę się bardzo, że znalazłam to frum i ten temat..przeczytałam go już od początku:)pewnie parę rzeczy mi umknęło, ale z czasem to uzupełnię..bardzo ciekawe i ważne tematy są tu poruszane..mam nadzieję że moje wiadomości się tu na coś czasami przydadzą i że sama wiele się nauczę:)

Pozdrawiam cieplutko
Urszula B - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=19821
"Żadna noc nie może być aż tak czarna, żeby nigdzie nie można było odszukać choć jednej gwiazdy. Pustynia też nie może być aż tak beznadziejna, żeby nie można było odkryć oazy. Zawsze gdzieś czeka jakaś mała radość. Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie."
Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”