NOWE FORUM - uwagi techniczne, zgłaszanie funkcji niedostępnych, niewygodnych

WAŻNE informacje. Bezwzględnie przeczytaj przed rozpoczęciem korzystania z FORUM !
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7626
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NOWE FORUM

Post »

Na dole , od forum są spinacze. Jedne z nich
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7626
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NOWE FORUM

Post »

barbra13 pisze: 10 gru 2022, o 23:39 Czy to już tak zostanie?
Zdjęcia na tablecie są tylko nieco większe od awataru, nawet nie chce się ich oglądać.
Obrazek

Proszę obrócić w poziomie tablet (forum jest zaprojektowane aby tak oglądać szczególnie posty złożone ze zdjęciami ) i wyczyścić cache przeglądarki.
Tak jest zaprojektowane forum że post rozłożony jest jakby na 3 sekcje : awatar i dane użytkownika + treść + karta na prawo
Możliwe że kiedyś karty zmniejszę ale to nie teraz...

Poniżej zamieszczam dla pokazania jak u mnie na iPadzie i na komputerze widać ten post . Jest bardzo ładnie i prawidłowo :idea:


Ipad :

Obrazek






Komputer:



Obrazek
Miłego dnia!
Admin.
Drako
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1343
Od: 17 lut 2013, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Płd. Wielkopolska

Re: NOWE FORUM

Post »

Jeśli mogę zaproponować - zmniejszyć troszkę wysokość pustego miejsca "belek" w których są tematy i samą czcionkę też (o 10%) - więcej treści się mieści i nadal czytelne. Zrobiłem mały (krzywy :) ) podgląd w paincie. Zdecydowanie do zmniejszenia są "tematy postu", te zielone na górze - widać na zdjęciach z tabletu wyżej. Popieram opinię o mdłej szacie graficznej, ale to może zaczekać do czasu uporządkowania spraw technicznych.
Obrazek

Serwer dostał czkawki przy próbie podglądu posta, nie wiem czy to istotne. (za dużo użytkowników naraz?)
Obrazek
Bardzo lubiłem stary wygląd (mam słabość do prostych i kolorowych layoutów :wink: ) ale technologia idzie do przodu i zmiana była potrzebna. Powoli do przodu dojdziemy do strzału, szacun dla Admina za umiejętności oraz cierpliwość do naszych pomysłów. :)
KamilK02
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2937
Od: 10 kwie 2016, o 20:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ropica k. Gorlic

Re: NOWE FORUM

Post »

Dziękuję za powiększenie skrzynki na prywatne wiadomości, zawsze miałem problem, żeby się pomieścić ;)
Pozdrawiam Kamil
Porównanie siły wzrostu podkładek jabłoni1 2
Awatar użytkownika
barbra13
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5064
Od: 15 kwie 2015, o 20:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: NOWE FORUM

Post »

Przeglądanie na tablecie w poziomie jest ok., dziękuję.
Pisać trzeba w pionie, bo klawiatura dzieli się na pół z wolnym miejscem pośrodku .
Awatar użytkownika
leszkat76
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2016
Od: 13 gru 2020, o 14:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podlasie okolice Białegostoku

Re: NOWE FORUM

Post »

Znalazłam, dziękuję. :)
Pozdrawiam Kasia
Kolorowo owocowo
Awatar użytkownika
atymtym
100p
100p
Posty: 112
Od: 18 sie 2019, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podlaskie

Re: NOWE FORUM

Post »

Czy jest możliwość wycofania/edycji wysłanej wiadomości PW jeśli nie została jeszcze odczytana ?
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7626
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NOWE FORUM

Post »

atymtym pisze: 11 gru 2022, o 14:02 Czy jest możliwość wycofania/edycji wysłanej wiadomości PW jeśli nie została jeszcze odczytana ?
Tak, jeśli odbiorca nie odczytał jej
Wówczas jest w skrzynce "Oczekujące na odbiór" i można ją zaznaczyć i skasować (na prawo checkbox)
Wtedy odbiorca widzi coś takiego w swojej skrzynce PW, z pustą wiadomością w treści:
:idea: Usuń wiadomość
Ta wiadomość została usunięta przez jej autora.
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7626
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NOWE FORUM

Post »

Drako pisze: 11 gru 2022, o 12:06 Jeśli mogę zaproponować - zmniejszyć troszkę wysokość pustego miejsca "belek" w których są tematy i samą czcionkę też (o 10%) - więcej treści się mieści i nadal czytelne. Zrobiłem mały (krzywy :) ) podgląd w paincie. Zdecydowanie do zmniejszenia są "tematy postu", te zielone na górze - widać na zdjęciach z tabletu wyżej. Popieram opinię o mdłej szacie graficznej, ale to może zaczekać do czasu uporządkowania spraw technicznych.
Obrazek

Serwer dostał czkawki przy próbie podglądu posta, nie wiem czy to istotne. (za dużo użytkowników naraz?)
Obrazek
Bardzo lubiłem stary wygląd (mam słabość do prostych i kolorowych layoutów :wink: ) ale technologia idzie do przodu i zmiana była potrzebna. Powoli do przodu dojdziemy do strzału, szacun dla Admina za umiejętności oraz cierpliwość do naszych pomysłów. :)
Jak ogarnę najważniejsze rzeczy (jeszcze jest sporo wazniejszych uchybień jak np zły , za duży rozkład klawiszy i odsunięcia w skrzynce PW)
to zrobię taki bardzo podobny "gęsty" leyout tematów żeby zadowolić osoby które bardzo przywykły do starej szaty i gęstego upakowania tematów w pionie
To dokładnie co Drako zaproponowałeś wdrożę , tylko czasu, dnia i nocy nieco brakuje :idea: ;:4

Sądzę, że za kilka tygodni gdy wszystko pokoryguję z grafikiem (a tego jest naprawdę sporo do pracy i korekt, widzę sam wiele rzeczy)
to będzie najbardziej wygodne a zarazem ładne polskie forum . Tylko potrzeba ciut naszej cierpliwości bo to są rzeczy naprawdę czasochłonne.
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7626
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NOWE FORUM

Post »

Dla osób z monitorami gdzie wyświetlane są za duże litery

Proszę teraz sprawdzić przełączając się na profil SubsliverX1 , czyszcząc cache wcześniej

w tym miejscu:
https://forumogrodnicze.info/ucp.php?i=170
wybieramy odpowiedni Styl witryny i zatwierdzając oczywiście.
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5492
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: NOWE FORUM

Post »

Chciałam zapytać gdzie znaleźć "Wątki z Twoimi postami". Poprzednio było coś takiego na górze, teraz nie widzę :roll: Ułatwiało to znalezienie naszych ulubionych wątków, w których się wpisywaliśmy.
Awatar użytkownika
babuchna
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 7487
Od: 7 maja 2009, o 09:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: NOWE FORUM

Post »

Dorciu, strona główna na dole po lewej.
Tuż pod sekcją Pozostałe.
Awatar użytkownika
jarha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2644
Od: 17 lip 2014, o 23:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: skraj Jury Krakowsko-Częstchowskiej

Re: NOWE FORUM

Post »

Dorotko, już się zorientowałam, że na komputerze stacjonarnym są zakładki na dole strony głównej, na urządzeniach mobilnych nie ma, ale miejmy nadzieję to się wkrótce zmieni. Musimy uzbroić się w cierpliwość.


Edit:
Cierpliwość zostala nagrodzona - w wersji mobilnej już są zakładki ;:138
Pozdrawiam, Halszka
Mój ogród niepokazowy Cz.2
ODPOWIEDZ

Wróć do „REGULAMINY, ogłoszenia, konkursy, FAQ”