Kolorowy ogród Geni - cz.4

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
babi52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1654
Od: 10 lis 2008, o 00:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazury

Post »

e-genia pisze:W sobotę nie mogę ale w niedzielę mogłybyśmy się wybrać. Tylko trzeba by było umówić się dokładniej.
Genia
Ja wpadnę w sobotę bo niedzielę mam zajętą.
Nie odpowiedziałaś czy chcesz skalniaczki.
Kaśka
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

EdytaB pisze:Witaj Gieniu - dawno mnie tu nie było a tu takie zmiany obok flory i fauna przybyła, a fontanna super, fakt, że moze z tymi karpikami troche zamieszania się narobiło ale co tam dwa lata to szmat czasu i zawsze znajdzie się wyjście z sytuacji, ja też wychodzę z założenia, ze przesadzić, przestawić zawsze możana.
Cieplutko pozdrawiam
Witaj Edyto pewnie zawsze mogę dać komuś i kupić nowe ale na razie tego nie zamierzam robić.,bardzo mi się podobają moje rybki .
Genia
x_m-i
---
Posty: 2658
Od: 19 cze 2007, o 09:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Witam Geniu u Ciebie jak zwykle dywan kwiatowy i zaczyna ci kwitnąć magnolia. Super. A z tym oczkiem to myślę, że nie wkurzyłem ciebie ? Nie chciałem aby to wyglądało jakbym się wymądrzał. A te fontanny na pewno dadzą się regulować, chodzi o wyrzut wody do góry.
Zaraz idę rozrzedzać rośliny i szykowąc Tobie paczkę, którą obiecałem.
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

Kasiu musiałabym zobaczyć co masz bo dostałam od Grzegorza B i Ania Czarnota też mi obiecała więc najwyżej coś czego nie mam od nich. Ania nie mogła do mnie trafić i zabrała roślinki do domu ,teraz to weźmie ode mnie nr.telefonu i na pewno trafi .
Genia
babi52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1654
Od: 10 lis 2008, o 00:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazury

Post »

Po niedzieli będę robić " czystki" na skalniaku i podrzucę Ani to zobaczysz co mam.
Kaśka
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

Mutari pisze:Witam Geniu u Ciebie jak zwykle dywan kwiatowy i zaczyna ci kwitnąć magnolia. Super. A z tym oczkiem to myślę, że nie wkurzyłem ciebie ? Nie chciałem aby to wyglądało jakbym się wymądrzał. A te fontanny na pewno dadzą się regulować, chodzi o wyrzut wody do góry.
Zaraz idę rozrzedzać rośliny i szykowąc Tobie paczkę, którą obiecałem.
Marcin dobrze że powiedziałeś i nie wymądrzasz się ,tylko dzielisz się doświadczeniami ,a to moja wina że nie zapytałam ,właściwie zapytałam ale nie tego co trzeba ,bo o to pytałam faceta który mi sprzedawał to oczko i rybki a nawet fontannę. I masz racje fontannę na pewno można regulować.

I żebyś nie pomyślał że jestem na Ciebie zła jeżeli to na siebie .
Mam wyrzuty sumienia że zawracasz sobie głowę paczka dla mnie
x_m-i
---
Posty: 2658
Od: 19 cze 2007, o 09:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Geniu, nie musisz mieć żadnych wyrzutów sumienia. Ja się cieszę , że coś ci się spodobało u mnie i , że chcesz to mieć. jak tyko dopiję poranną kawę to idę do ogrodu i naszykuję paczuchę :D . Dorzucę ci jescze ładny krzewik co kwitnie na biało. Można go ciąć , tworzy kulę. W tamtym roku miałem od niego dwie sadzonki, ukorzeniła się gałązka. jest na 3 stroni, 13 wątek , 6 zdjęcie (to w donicy co kwitnie na biało).
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

Marcin nie dokładaj tej roślinki i tak nie miałabym gdzie tego trzymać.a na tamte dwa mam miejsce .Mam malutka działkę a jak wiesz zawsze zdarzają się jakieś szczególne roślinki które się chce mieć .
Genia
Awatar użytkownika
Lamia
500p
500p
Posty: 986
Od: 27 maja 2008, o 14:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dolny śląsk

Post »

Marcin jak byś miał coś wyrzucać to ja chętnie przyjmę :)
Awatar użytkownika
Aska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3591
Od: 13 kwie 2006, o 14:36
Lokalizacja: Podhale, woj. małopolskie

Post »

Marcin - głowy nie dam, wolałabym bliższe zdjęcie, ale obstawiam pięciornik krzewiasty. W tym roku posadziłam sobie biały - 'Abbotswood'. Wyjątkowo przyjemne krzaczki, mój 'Pink Queen' kwitnie całe lato - do jesieni!
Gieniu - biały pięciornik nie dorasta metra, u mnie pięciorniki rosną w górnych gazonach. To śliczne, bardzo wdzięczne rośliny :D !
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

Asiu ja znam ten krzaczek nie jestem jego fanką wolę zostawiać miejsce na nowości których ciągle tyle się ukazuje .Widzisz już jest ktoś chętny ,gdybym miała większy ogród to na pewno chciałabym mieć.
Genia
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A te 2 mi nie zakwitną i jeszcze dwa
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”