nie jem nie śpię o różach myślę....

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: nie jem nie śpię o różach myślę....

Post »

Asiu, to na pewno Chopin. Na F. o nim mało, a jest przepiękny!

Obrazek

Leonardo u mnie dopiero rozpoczyna i choć kilka kwiatów już zakwitło, nie ma tyle pączków co twój.

Piękne zdjęcia
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11697
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: nie jem nie śpię o różach myślę....

Post »

Iwiska wykopię tę różę i posadzę do donicy,potem opryskam Asahi...to środek wspomagający ;:333
Awatar użytkownika
iwiska
100p
100p
Posty: 135
Od: 11 lip 2012, o 22:07
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: wschód wielkopolski
Kontakt:

Re: nie jem nie śpię o różach myślę....

Post »

Ewka, dzisiaj ta róża wygląda tak

Obrazek

Chopina mam i ma większy kwiat i większe, środek bardziej żółty, jaśniejsze liście, zobaczymy jak będzie się rozwijała...

a to moje dzisiejsze kwiaty, wszystkie NN, ochłodziło się, troszkę popadało i dzieje się, oj, dzieje się



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek[/url

i Excelsa

[url=http://www.fotosik.pl]Obrazek


Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam
Aśka
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5487
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: nie jem nie śpię o różach myślę....

Post »

:wit Asiu. Dostałam :roll: od tych cudowności, które pokazujesz. Czy Twoja biała nn jest okrywowa? Jeśli tak to może to White rose. Zerknij u mnie. Co prawda fotka nie najlepsza. Zrobię dzisiaj jakąś porządniejszą i wstawię to porównamy.
Leonardo da Vinci ;:180 prześliczny. Mój tegoroczny z wiosny strasznie maleńki ;:131 . Chippendale powalił mnie ;:180 swoją urodą. Jak długo jest u Ciebie? Czy duży urósł?
Awatar użytkownika
iwiska
100p
100p
Posty: 135
Od: 11 lip 2012, o 22:07
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: wschód wielkopolski
Kontakt:

Re: nie jem nie śpię o różach myślę....

Post »

Annes 77 pisze:Iwiska wykopię tę różę i posadzę do donicy,potem opryskam Asahi...to środek wspomagający ;:333
też tak zrobiłam ze swoją Heritage i tego suchego Crocusa tez wsadziłam do doniczki, podleję jeszcze nawozem interwencyjnym do róż i mam nadzieję, że będą żyły, a przynajmniej ta pierwsza
dorotka350 pisze::wit Asiu. Dostałam :roll: od tych cudowności, które pokazujesz. Czy Twoja biała nn jest okrywowa? Jeśli tak to może to White rose. Zerknij u mnie. Co prawda fotka nie najlepsza. Zrobię dzisiaj jakąś porządniejszą i wstawię to porównamy.
Leonardo da Vinci ;:180 prześliczny. Mój tegoroczny z wiosny strasznie maleńki ;:131 . Chippendale powalił mnie ;:180 swoją urodą. Jak długo jest u Ciebie? Czy duży urósł?
biała była kupiona jako poliant i nie mam pojęcia co to
Chippendale kupiłam w ubiegłym roku i mam wrażenie, że nie urósł wcale, kwiaty ma tylko większe i lepiej wybarwione, jeden pęd tylko wybił do góry a reszta niziutka, na ziemi kwiaty leżą

tak samo z Leonardo da Vinci, kupowane w ubiegłym roku maj/czerwiec w doniczce i tez dopiero w tym roku ładniejszy

Twoje róże przepiękne ;:167
Pozdrawiam
Aśka
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11697
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: nie jem nie śpię o różach myślę....

Post »

Dobrze zrobiłaś ;:333 Ja uratowałam tak Ledreborg Castle ;:333
Awatar użytkownika
iwiska
100p
100p
Posty: 135
Od: 11 lip 2012, o 22:07
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: wschód wielkopolski
Kontakt:

Re: nie jem nie śpię o różach myślę....

Post »

a to dzisiejsze NN, pierwsza miała napis, że parkowa, druga nic, wkurza mnie to ale cena robi swoje, wszystkie róże mają po 14 zł ale nazwy nie ma żadna, sukces jak pisze, że np. rabatowa czy pnąca... ale róże piękne...

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam
Aśka
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: nie jem nie śpię o różach myślę....

Post »

Asiu te twoje NN to piękności wcale nie żałowałabym że nie mają nazwy mając takie cudeńka ;:167 ,a co do brata bliźniaka dla Leonardo ,to osadziłam drugą taką samą ,chciałam mieć jej duuuużo,bo to jedna z moich ukochanych bez problemowych i nieustająco kwitnących róż ;:108 Red Leonardo nie mam.
Awatar użytkownika
iwiska
100p
100p
Posty: 135
Od: 11 lip 2012, o 22:07
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: wschód wielkopolski
Kontakt:

Re: nie jem nie śpię o różach myślę....

Post »

Tolinka, widzisz, bo ja blondynka jestem i nie zrozumiałam, że bliźniak to bliźniak, też tam mam koło niego miejsce i myślałam nad Red, ale na razie kupuję w najbliższym ogrodniczym co ładniejsze okazy ale bez nazw a te z nazwami to idą na listę do jesiennego sadzenia, o ile będę mieć jeszcze jakąś kasę ;:145 i o ile M mnie nie wyrzuci z domu razem z tymi krzakami :;230
Pozdrawiam
Aśka
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: nie jem nie śpię o różach myślę....

Post »

:;230
Asiu nie wyrzuci,myślę że wręcz przeciwnie :wink: mój na początku ciężko przezywał każdy nowy krzak mimo że przy różach nie wiele robił ,czasem tylko pomógł dołek wykopać.....teraz biega z opryskiwaczem ,bo gdzies tam mszyca siedzi ;:306 myslę że jak zobaczy efekty Twoich nasadzeń i usłyszy pochwały innych odwiedzających Twój ogród ,będzie chciał mieć w tym swój udział ;:108
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5487
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: nie jem nie śpię o różach myślę....

Post »

iwiska pisze:Tolinka, widzisz, bo ja blondynka jestem i nie zrozumiałam, że bliźniak to bliźniak, też tam mam koło niego miejsce i myślałam nad Red, ale na razie kupuję w najbliższym ogrodniczym co ładniejsze okazy ale bez nazw a te z nazwami to idą na listę do jesiennego sadzenia, o ile będę mieć jeszcze jakąś kasę ;:145 i o ile M mnie nie wyrzuci z domu razem z tymi krzakami :;230
I ja się :;230 Skąd my to znamy. Mój M jak usłyszał, że znów chcę wydziabać kawał trawnika to ;:14 , ale ja uparta jestem i oczywiście dopięłam swego :tan W zeszłym roku przy każdej kupowanej róży pukał się w czoło. W tym machnął ręką i w końcu przyznał, że ogród po moich zmianach zyskał na wyglądzie. Teraz nawet nie komentuje nowych zakupów różanych. Nawet pomaga przy kopaniu dołów :). Tylko martwi się o miejsce na moje nowe pomysły. Jak tak dalej pójdzie to wyląduję ze swoimi różami u sąsiadów ;:306
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: nie jem nie śpię o różach myślę....

Post »

Mój M sam zaczął szukać kolejnych miejsc po tym, jak goście nie mogli nachwalić się zmian w ogrodzie. Ale sam chyba też chyba zakochał się w różach, bo już wyraził zgodę na dobicie do stu, w więc planujemy kilka dosadzeń ;:138
Awatar użytkownika
iwiska
100p
100p
Posty: 135
Od: 11 lip 2012, o 22:07
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: wschód wielkopolski
Kontakt:

Re: nie jem nie śpię o różach myślę....

Post »

oj, Kobietki, chyba się jednak nie doczekam takiej przemiany mojego M, chodzi i marudzi, że mam sadzić, coś pożytecznego, więc żeby mu się zbytnio nie narażać posadziłam w donicach pomidorki koktajlowe i ... w dynie w polu ;:306 ... z myślą o ozdobnej funkcji dyni na jesień na schodach :;230
Pozdrawiam
Aśka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje róże !”