Kolejny sezon z różami - Ania zaprasza :)

Zablokowany
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Kolejny sezon z różami - Ania zaprasza :)

Post »

Cudne kwitnienie i dobrane towarzystwo .Szałwie fajnie stoją moje trochę sie pokładają .Może mają za mokro rosnąc przy różach
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Kolejny sezon z różami - Ania zaprasza :)

Post »

Aniu, co za widoki;:oj . Oglądam Wasze ogrody i zastanawiam się kiedy u siebie będę mogła takie podziwiać. Na razie korzystam z Waszych. Dziękuję za nie bardzo.
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
misia
500p
500p
Posty: 783
Od: 28 lip 2006, o 10:40
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Kolejny sezon z różami - Ania zaprasza :)

Post »

Piękne widoki :wit
Pozdrawiam, Beata
Ogród Misi
Awatar użytkownika
Alutka102
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1722
Od: 29 sie 2011, o 09:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: północno wschodnie okolice Warszawy

Re: Kolejny sezon z różami - Ania zaprasza :)

Post »

:wit
Aniu, cuda, cuda. Cały czas podziwiam ;:oj
Z pozdrowieniami Ala
Zapraszam do moich wątków
Marzenia nigdy nie przechodzą na emeryturę
Awatar użytkownika
justi177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3224
Od: 22 wrz 2011, o 17:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze, 6a/6b

Re: Kolejny sezon z różami - Ania zaprasza :)

Post »

Anulka :wit
Dzisiaj wróciłam do domu po dwoch godzinach czyszczenia różanki. Ścięłam i posprzątałam z ziemi trzy skrzyneczki kwiatów róż. Ciekawa jestem ileż czasu to trwa u Ciebie?
Bardzo duże i bujne masz krzewy, ale cudny efekt ;:oj
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Zabeczka101059
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4716
Od: 12 lis 2008, o 14:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Kolejny sezon z różami - Ania zaprasza :)

Post »

Ale cudownie sobie pospacerowałam po Twojej różance ;:333 uroczo wygląda Twój ogród ;:333
piękne połączenie róż i bylin ;:63 i sprytne oczko fotografa ;:180 ;:168
Pozdrawiam -Dzidzia
aktualny,
spis wątków,
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5492
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Kolejny sezon z różami - Ania zaprasza :)

Post »

Aniu, Twój Leonardo ;:oj robi wrażenie. A jak długo jest u Ciebie? I jak wysoki urósł?
Cieszę się, że i u mnie zagościł w tym roku ;:108
Awatar użytkownika
iwiska
100p
100p
Posty: 135
Od: 11 lip 2012, o 22:07
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: wschód wielkopolski
Kontakt:

Re: Kolejny sezon z różami - Ania zaprasza :)

Post »

Aniu, cudna Twoja Aphrodite, kupiłam ją wiosną ale coś musiało pożreć pączki, bo nie doczekałam się ani jednego kwiatuszka :twisted: (ach, te opryski, teraz już wiem, że w marcu obowiązkowo na bruzdownice pryskamy, bo mam kilka takich róż co mi jeszcze nie kwitły ale to wszystko tegoroczne maleństwa)
Pozdrawiam
Aśka
Soczewka
1000p
1000p
Posty: 2982
Od: 9 mar 2010, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Kolejny sezon z różami - Ania zaprasza :)

Post »

A katalogowo jaką wysokość powinna mieć CHEWdelight ?
Bardzo mi się podoba i nie miałabym nić przeciwko gdyby była niska
Pozdrawiam Monika
Zapraszam do mojego ogrodu
Awatar użytkownika
AniaDS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14304
Od: 23 sie 2008, o 00:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska
Kontakt:

Re: Kolejny sezon z różami - Ania zaprasza :)

Post »

ewka36jj pisze:nie tylko za piękne róże uwiecznione na pięknych zdjęciach, ale i za tak bardzo zadbane. Czy też codziennie biegasz z sekatorem? Co to oprysków, masz rację, przy większej ilości trudno jest stosować tylko te ekologiczne. Chylę czoła przed wszystkimi, którzy to robią, niestety moim różyczkom często nie pomaga nawet chemia. Może mikroklimat spowodowany bliskim sąsiedztwem rzeki sprawia, że choroby grzybowe mają się nieźle?
Ewuniu, biegam często ale nie codziennie, niestety odkąd pracuję nie mam tyle czasu co kiedyś na skakanie wokół róż. Chociaż oczywiście bardzo bym chciała.
U mnie w tym roku też szybko rozpoczął się czas chorobowy i podobnie jak u Ciebie - nawet chemia nie daje sobie rady.
Gabriela pisze:Aniu, pięknie u Ciebie... mój Leonardo miał szczęście kwitnąć gdy były te straszne upały i praktycznie był przypalony... płatki tak zbladły, że nie był podobny sam do siebie..
Jeszcze się trzymają ale jest brzydki...
Gabrysiu, niektóre róże też mi tak zbielały, że stałam i aż nie wierzyłam, wszystkie różowe róże zrobiły się białe lub brudno białe.
Leon na szczęście kwitnienie ma troszkę później, więc tylko pierwsze kwiaty tak pobladły :;230
cate72 pisze:Aniu
Teraz cie pomecze o rhapsody in blue. Co myslisz o niej?Przygotowalam dla niej miejsce w lekkim polcieniu.Waham sie nad jej zakupem,bo rozne sa opinie.Masz ja jeszcze?Jak ona kwitnie?Wysoka rosnie?
Leonardo piekny ,ile razy ci kwitnie?Dalby sobie rade w lekkim cieniu?Jak wysoki ci rosnie?
Rhapsody ma różne opinie, ale uroku jej nie brakuje oczywiście i to przemawia na jej plus. U mnie wygląda jak wyższa róża rabatowa, u niektórych dziewczyn pozuje na pnącą. Ze zdrowiem też różnie bywa, moja trochę choruje. Ale na plus jest jej siła wzrostu i kwitnienia, do końca sezonu już będzie w kwiatach.
Leon ma dwa lub trzy porządne kwitnienia i pojedyncze kwiaty przez cały sezon. Mój rośnie raczej na słońcu i chyba mu pasuje to stanowisko. Lekko przekracza mi metr wysokości.
JAKUCH pisze:Cudne kwitnienie i dobrane towarzystwo .Szałwie fajnie stoją moje trochę sie pokładają .Może mają za mokro rosnąc przy różach
Jadziu, moje też leżą, szczególnie te wyższe, właśnie je wczoraj podwiązałam, będę je przesadzać, w kole wyrosły za wysokie a na rabatach mam za niskie (inne odmiany), więc wykopię to i zamienię im miejsca.
daysy pisze:Aniu, co za widoki.
Oglądam Wasze ogrody i zastanawiam się kiedy u siebie będę mogła takie podziwiać. Na razie korzystam z Waszych. Dziękuję za nie bardzo.
Już na jesień różyczki się rozrosną i będą cieszyć oko, one są bardzo szybkie.
misia pisze:Piękne widoki :wit
Dzięki Beatko ;:196
Alutka102 pisze: Aniu, cuda, cuda. Cały czas podziwiam
Dzięki Alutko, a gdzie Twój wąteczek?
justi177 pisze:Anulka
Dzisiaj wróciłam do domu po dwoch godzinach czyszczenia różanki. Ścięłam i posprzątałam z ziemi trzy skrzyneczki kwiatów róż. Ciekawa jestem ileż czasu to trwa u Ciebie?
Bardzo duże i bujne masz krzewy, ale cudny efekt ;:oj
Justynko, czyszczę róże zwykle raz w tygodniu (oprócz usuwania kwiatów na bieżąco, jak zauważę podczas robienia zdjęć), więc jak już idę, to biorę się i za kwiaty i za liście, wszystko co chore na bieżąco usuwam, więc zwykle zajmuje mi to prawie cały dzień. Ale to czysta przyjemność :lol:
Zabeczka101059 pisze:Ale cudownie sobie pospacerowałam po Twojej różance, uroczo wygląda Twój ogród ;:333
piękne połączenie róż i bylin i sprytne oczko fotografa
Dzidziu, dzięki śliczne ;:196
dorotka350 pisze:Aniu, Twój Leonardo robi wrażenie. A jak długo jest u Ciebie? I jak wysoki urósł?
Cieszę się, że i u mnie zagościł w tym roku
Dorotko, Leon ma chyba 5 latek, więc już młody nie jest :wink: , ma troszkę ponad metr wysokości i szerokości teżż gdzieś tyle, spory krzaczek z niego.
iwiska pisze:Aniu, cudna Twoja Aphrodite, kupiłam ją wiosną ale coś musiało pożreć pączki, bo nie doczekałam się ani jednego kwiatuszka :twisted: (ach, te opryski, teraz już wiem, że w marcu obowiązkowo na bruzdownice pryskamy, bo mam kilka takich róż co mi jeszcze nie kwitły ale to wszystko tegoroczne maleństwa)
Aphrodite jeszcze zakwitnie, nic straconego. Ale szkoda, że pierwsze kwiaty przepadły, to fakt. Na bruzdownicę trzeba uważać, u mnie na szczęście raczej nie grasuje jak na razie, ale wiem, że to trudny rywal do zwalczenia.
Soczewka pisze:A katalogowo jaką wysokość powinna mieć CHEWdelight ?
Bardzo mi się podoba i nie miałabym nić przeciwko gdyby była niska
Docelowo i katalogowo 80 cm wysokości i 60 cm szerokości.
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Kolejny sezon z różami - Ania zaprasza :)

Post »

Zaglądam po małej przerwie urlopowej i szczęka mi opadła z zachwytu. Teraz już późno a jutro do pracy ale jeszcze raz muszę przejrzec fotki z ołówkiem w ręku i zapiszę sobie kilka ciekawszych pozycji ;:167

CHEWdelight cudo. Chyba najbardziej mi się podoba, tak na początek...
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Kolejny sezon z różami - Ania zaprasza :)

Post »

Aniu, przejeżdżałam dzisiaj koło Ciebie - ogród wygląda zachwycająco ;:224 Róże obficie kwitnące widać z daleka - masz przepięknie ;:303
Awatar użytkownika
monimg
500p
500p
Posty: 565
Od: 13 lut 2012, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie jakie cudne

Re: Kolejny sezon z różami - Ania zaprasza :)

Post »

To i ja przyłączam się do ochów dla Leosia. Ładniutki krzaczek ;:3
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”