Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42147
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

Witaj Julciu ;:168 ogród nasycony wodą i mimo ostrego deszczu nie leży na trawie :D A ja się cieszę, że nie muszę dzisiaj biegać z konewkę albo z wężem :tan Słońce zamazane jesienne i mgły snują się po polach ;:224
Zebrałam chyba nasiona dzwonków ale nie wiem gdzie je położyłam ;:223 i nie wiem czy powtórzą cechy?


Obrazek

Iwonko witaj ;:168 i u mnie słonko, ale takie zamazane za to ogród ślicznie podlany i wczoraj posadzone rośliny. Jedź na działeczkę wypij kawkę i posiedź na słoneczku!
Srebrnygaj
100p
100p
Posty: 103
Od: 14 lut 2014, o 11:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

Witaj Marysiu w nowym wątku. Piszesz,że lato minęło, ale trochę jeszcze potrwa ;:3 ;:173 . Mają być jeszcze temperatury ok. 30 stopni ;:oj .
Pozdrawiam Cię serdecznie :wit i podziwiam jak zawsze Twoje rośliny.
Pozdrawiam Iwona
Awatar użytkownika
Mandragora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4046
Od: 25 maja 2008, o 16:18
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Beskid Śląski

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

Obecna! :wit Lato dało nam tym razem popalić, ale i tak jakoś ciężko się z nim żegnać, prawda? Jeszcze ucieszą nad marcinki, chryzantemy, a potem już tylko powsadzanie odrobinki cebul (przynajmniej u mnie), ostatnie porządki, kopczyki i przerwa... jak zawsze zbyt długa :wink: Ale to właśnie dzięki niej nie tracimy zapału do tej naszej ogrodowej przygody :D
Klimatyczne to ostatnie zdjęcie ;:167 :wit
Pozdrawiam - Milena
Kolejny sezon różany
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7844
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

Marysiu tak na króciutko wpadam do Ciebie i widzę piękne wejście ;:333
Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę dużo dobrego ;:167 ;:196
Pozdrawiam Alicja
Awatar użytkownika
Daria_Eliza
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1735
Od: 26 lut 2013, o 01:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

Witam się w nowym wątku. :wit
Jaki ładny tytuł. ;:333

Znowu gorące lato wraca do Małopolski. Ale to chyba już końcówka tych wysokich temperatur. Nie bardzo już widać jakiekolwiek ślady po deszczu.

Odnośnie szaliczków: powiem Ci, że my też zagospodarowujemy kawałek szaliczkowy, wzdłuż południowej miedzy, mimo że działkę mamy szeroką. A to dlatego, żeby nie przeszkadzać panu z traktorem w koszeniu - już i tak nam zwrócił uwagę, że: "strasznie nieuporządkowane tu macie". ;:306
Także przesadzamy sporo roślin, żeby mieć to wszystko bliżej siebie, a on niech sobie jeździ tym traktorem. ;:224
x - e-1
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 2594
Od: 17 lut 2015, o 20:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

Marysiu piękne kwiaty, ale u Ciebie jeszcze lato w pełni ;:215
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42147
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

Witam serdecznie ;:4 ja się dzisiaj ukulturniałam zaliczając krakowską wystawę o Turkach Osmańskich. Wystawa warta zobaczenia i na czasie :wink:

Iwonko bardzo się cieszę z Twoich odwiedzin, bo rzadko bywasz ostatnio ;:168 Temperatura wyższa niż w lipcu, teraz wieczorem 20 st ;:oj ale to nie przeszkadza że kolorystycznie już jesiennie :D

Milenko ;:168 ciężko się żegnać z roślinami z kolorami, ale zima potrzebna jak piszesz i nam i roślinom :D Z tym że już od paru lat róże kwitną do grudnia, więc może i w tym roku? a od stycznia a na pewno lutego zaczynamy siać ;:138
Podoba Ci się jesienny pejzaż :wit

Alu dziękuję że jesteś ;:168 I ja Tobie życzę spokoju i ukojenia ;:196

Dario jesteś i Ty sąsiadeczko ;:168 Oj ile ja się nasłuchałam od mojego M że sadzę w sposób nieuporządkowany, a ja nawet jarzyny sadzę to tu to tam. I nieraz przyrzekam sobie że teraz będzie w rządku po bożemu, ale gdzie tam wydaje mi się że miejsce zostało i dosadzam i dosadzam ;:306
U mnie bardzo solidnie podlało a przy olkuskiej widziałam jeszcze wieczorem kałuże ;:333 Tytuły jakoś mi się tak same rodzą :uszy

Elu jak miło że wpadłaś ;:168 a wiesz, że zaczynają kwitnąć marcinki i chryzantemy, a jeszcze wiele śpi ;:19 No i róże powtarzają ;:167

Graham Thomas pokazuje swoje kolorki


Obrazek

Dames de Chanonceau

Obrazek

i Sally Holmes obsypana kwiatami ;:173

Obrazek

Nawet ostróżka powtarza kwitnienie


Obrazek

Nie ma więcej zdjęć, bo wróciłam późno a potem telefony, goście i nie było kiedy fotografować :wink:
Dobrego wieczoru!
Awatar użytkownika
cyganka77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2062
Od: 21 sie 2012, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

I ja się melduję, choć to już trzecia strona ;:oj . Mam wrażenie, że teraz po deszczach roślinki odżyły i pokazują swoje piękno.
Awatar użytkownika
Darmokot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1953
Od: 10 lis 2012, o 20:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kieleckie

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

Dobry wieczór Marysiu!
Ładnie pokazałaś lato, pogoda nam się teraz ciut poprawiła bo jest wilgotniej. Oby już nie trzeba było latać z wiadrami i wężami. Jabłonka szczepiona od Ciebie wydała pierwsze owoce! Postaram się częściej zaglądać bo się za FO stęskniłem ;:4
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16663
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

No nie!!! Co się dzieję?! Już trzecia strona nowego wątku, a ja dopiero teraz to zauważam ... M-a-k-a-b-r-a! ;:223 ;:223 ;:223
Na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle, że Twoje wątki, Marysieńko, pędzą jak szalone i trudno za nimi nadążyć. ;:224
Widzę, że masz bardzo kolorowo na tym swoim 'szaliczku' i oby tak było jak najdłużej. Póki co robi się cieplutko. Właśnie mam burzę i pada deszczyk. Niech pada, bo ciągle mam zbyt sucho na działce. ;:333
Dobrej nocki, Maryś i zdrowego snu. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42147
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

Asiu witaj ;:168 rzeczywiście ogród odżywa po deszczu i żadne podlewanie tego nie zastąpi :D

O matko Michałku to Ty żyjesz ;:196 jak się cieszę :tan cały czas trzymam dla Ciebie hortensje w nadziei, że się znajdziesz zgubo :D Floksa tylko już posadziłam, bo się męczył w doniczce :? Niestety moje jabłonki jeszcze nie owocują a jedna odeszła, no ale nie tracę nadziei że przynajmniej jednak z tych co rośnie to kosztela :D
Bardzo się cieszę że jesteś :tan

Lucynko no co Ty przecież jesteś i to się liczy ;:168
Tak, tak pędzą co widać, słychać i ... ale ja już taka jestem i chyba się nie zmienię ...chyba że na gorsze ;:306 ;:306
U mnie wczoraj tak porządnie podlało, a dzisiaj w prognozie był jeszcze deszcz to kto wie ;:224
Ściskam i życzę dobrego snu ;:4
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16663
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

Nie zmieniaj się, Marysiu, a jeżeli już to tylko na młodszą i zdrowszą. ;:79 ;:79 ;:79
A teraz idź już spać, bo przed kurami nie wstaniesz jutro. ;:306
No, już - do ;:41 i ;:19
A na dobranoc: ;:cm
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42147
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Jesień zagląda do wiejskiego ogrodu cz. 27

Post »

Lucynko oj chciałaby dusza do raju, ale niestety będzie coraz starsza ;:306 ale co tam szczęśliwi ogrodnicy lat nie liczą ;:185 Jeszcze sobie posiedzę, bo pokonałam sen ;:108
Ty smacznie śpij ;:196 ;:196 ja jakoś wstaję prawie z kurami, ale zasypiam bez nich ;:306
DobranocObrazek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”