Storczyki Valdessy Kane :)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
marta325
1000p
1000p
Posty: 1454
Od: 15 lip 2012, o 14:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rotterdam/Kielce

Re: Storczyki Valdessy Kane :)

Post »

Dusiaaa pisze:bardzo ładny parapet, taki schludny:D fajne storczyki i jednolita kolorystyka :uszy bardzo mi się podoba ;:303
podpisuje sie pod tym obiema rekami :D :D . Sliczny prezencik :D
Fraszka_1
1000p
1000p
Posty: 3948
Od: 16 cze 2013, o 15:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Storczyki Valdessy Kane :)

Post »

Gratuluję prezentu i z wyprzedzeniem składam życzenia ;:168
Awatar użytkownika
valdessa_kane
500p
500p
Posty: 557
Od: 21 cze 2013, o 10:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ełk

Re: Storczyki Valdessy Kane :)

Post »

dzięki :tan
fakt, że nie lubię doniczkowej pstrokacizny najchętniej miałabym wszystkie doniczki identyczne, ale wbrew pozorom to nie takie proste :)
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Storczyki Valdessy Kane :)

Post »

valdessa_kane pisze:dzięki :tan
fakt, że nie lubię doniczkowej pstrokacizny najchętniej miałabym wszystkie doniczki identyczne, ale wbrew pozorom to nie takie proste :)
mam dokładnie tak samo, tylko u mnie osłonki są kremowe :D dokupuję je systematycznie, no bo wiadomo... ;:131 ale niestety nie zawsze jest mój kolor :evil: wtedy czekam ;:170
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Awatar użytkownika
marta325
1000p
1000p
Posty: 1454
Od: 15 lip 2012, o 14:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rotterdam/Kielce

Re: Storczyki Valdessy Kane :)

Post »

A ja mam wszystkie w koszyczkach z rattanu. Fajne, bo kilka (czytaj 2 lub3) sie miesci w takim koszyczku :D :D
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Storczyki Valdessy Kane :)

Post »

ja też takie koszyczki widziałam i tez planuję ich zakup na parapet, ale póki co muszę poczekać, aż przybędzie mi storczyków, które z braku miejsca poupycham własnie na parapecie :lol:
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Awatar użytkownika
Dusiaaa
1000p
1000p
Posty: 1163
Od: 4 cze 2012, o 08:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolskie

Re: Storczyki Valdessy Kane :)

Post »

ja też mam jednakowe, tzn w jednakowym stylu osłonki :D w sumie żałuje że wszystkie nie są przezroczyste ale kiedyś przyświecał mi plamn kupowania doniczki pod kolor storczyka ;:306 a teraz najchętniej zamieniłabym je właśnie na takie koszyczki ;:oj
=> zapraszam na storczyki po mojemu<=

Marzy mi się: Bellina, Piccolo red, Black Bird,Vanda i więcej parapetów
Awatar użytkownika
Ciku
500p
500p
Posty: 527
Od: 5 maja 2013, o 01:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Storczyki Valdessy Kane :)

Post »

Piękna jest!! Jak już pisałam gratuluję ślicznego storczyka, tymbardziej, że tak Ci się podobała. Teraz będę obserwowała Twoje poczynania z nią, z miło chęcią :))
Awatar użytkownika
kamikami26
1000p
1000p
Posty: 2045
Od: 14 maja 2013, o 11:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Storczyki Valdessy Kane :)

Post »

Śliczna ;:oj
I wszystkiego naj za wczasu ;:196
Awatar użytkownika
valdessa_kane
500p
500p
Posty: 557
Od: 21 cze 2013, o 10:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ełk

Re: Storczyki Valdessy Kane :)

Post »

;:4 dzięki
Dufin pisze:
valdessa_kane pisze:dzięki :tan
fakt, że nie lubię doniczkowej pstrokacizny najchętniej miałabym wszystkie doniczki identyczne, ale wbrew pozorom to nie takie proste :)
mam dokładnie tak samo, tylko u mnie osłonki są kremowe :D dokupuję je systematycznie, no bo wiadomo... ;:131 ale niestety nie zawsze jest mój kolor :evil: wtedy czekam ;:170
ja aż tyle cierpliwości nie mam zresztą mieszkam w małym mieście i tu jak się jakiś model czy kolor kończy to do potem nie ma i koniec :/ no chyba, że mam pecha i mijam się z odpowiednimi dostawami :D więc teraz wychodzę z założenia - byle fioletowe :D
Ciku pisze:Piękna jest!! Jak już pisałam gratuluję ślicznego storczyka, tymbardziej, że tak Ci się podobała. Teraz będę obserwowała Twoje poczynania z nią, z miło chęcią :))
Miltonia i Cambria to teraz moje wyzwanie obym żadnej nie zepsuła bo będzie mi przed wami wstyd... to prawda, że Miltonię przegotowaną wodą należy podlewać co 2 dni? Dziś tylko popsikałam bioponem bo nie chcę napsuć :/ i nie jestem pewna co dalej...
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Storczyki Valdessy Kane :)

Post »

Oj, ale ja nie jestem aż tak skrupulatna, żeby kupować identyczne doniczki kolorem i fasonem :D Bo tez by mi się to nie udało :D Po prostu kupuje ten sam odcień, ale zupełnie różne w zupełnie różnych sklepach ;) Raz trafiłam na dość tanie fajne osłonki w castoramie wiec wzięłam 5 a innym razem w mrówce były podobnego koloru 2 i tak to u mnie wygląda :D Musza być ceramiczne i kremowe, ewentualnie białe i to całe moje wymagania ;:306

Miltonię co 2 dni? ;:oj chyba nie miałabym odwagi.. może zraszać a nie podlewać? One lubią wilgoć w powietrzu, wtedy nie karbują listków. Podłoże samo w sobie może długo schnąć, bo przeważnie mają domieszany mech, więc tym bardziej podejrzanym się wydaje moczenie ich co 2 dni..
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
Awatar użytkownika
valdessa_kane
500p
500p
Posty: 557
Od: 21 cze 2013, o 10:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ełk

Re: Storczyki Valdessy Kane :)

Post »

Cambria zakwitła :) ale jestem trochę rozczarowana bo ten nowy pęd jest o połowę krótszy od tego pierwszego z którym ją dostałam :(

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Dufin
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4908
Od: 18 cze 2012, o 11:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Katowice

Re: Storczyki Valdessy Kane :)

Post »

krótszy nie krótszy, ale jak pięknie wybarwiony kwiat! ;:138
Moje storczyki: cz.I, cz.II, cz.III

Pozdrawiam Ania!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”