Róże Sylvia_sirena

Awatar użytkownika
sylvia_sirena
1000p
1000p
Posty: 1189
Od: 23 lis 2009, o 11:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kalisz

Re: Róże Sylvia_sirena

Post »

I chyba zmarnowałam moje biedactwa , myślałam że jak go wymroże to sobie pódzie więc na jakis czas wystawiłam na parapet i chyba zmarzły bo jak pościnałam im liście i przyciełam łodygi i oczywiście opryskałam przeczytałam żeby wstawić je do suchego słonecznego miejsca to wtedy mączniak zginie więc położyłam je w najcieplejszym pokoju na słońcu a dziś widzę że z zielonych lodyżek zrobiły się ciemne . Jeszcze poczekam może się uratują przecież na parapecie były może z godzinke .
Awatar użytkownika
sylvia_sirena
1000p
1000p
Posty: 1189
Od: 23 lis 2009, o 11:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kalisz

Re: Róże Sylvia_sirena

Post »

:wit Witajcie wróciłam z nowiną z różyczek wypuściła tylko jedna więc ją zostawiłam reszte wyniosłam do piwnicy zobaczymy co dalej?
Ale dziś oglądając ją zobaczyłam na donicy naklejkę i widzę że przeżyła ta z lm tylko która żółta czy różowa bo to był mix
Obrazek
a teraz wygląda tak
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sylvia_sirena
1000p
1000p
Posty: 1189
Od: 23 lis 2009, o 11:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kalisz

Re: Róże Sylvia_sirena

Post »

Mam nową różyczke do kolekcji , i stara trochę odbiła a reszta beż zmian , są w piwnicy i nic .
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sylvia_sirena
1000p
1000p
Posty: 1189
Od: 23 lis 2009, o 11:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kalisz

Re: Róże Sylvia_sirena

Post »

:wit
moje nowo zakupione różyczki bo jak widze to te na działce chyba niektóre pomarzły nie wiem jak to możliwe ale na to wygląda bo tylko niektóre powypuszczały pąki .
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
sylvia_sirena
1000p
1000p
Posty: 1189
Od: 23 lis 2009, o 11:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kalisz

Re: Róże Sylvia_sirena

Post »

Ponieważ zima..nie ma co pokazywać z działeczki, roślinek..tak więc do wiosny. . Moderatorów proszę o zamknięcie wątku.
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”