Jak łatwo spełniać marzenia...

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Awatar użytkownika
agaxkub
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3754
Od: 3 paź 2007, o 09:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: małopolska

Post »

caperatki cudne, ale ta co z nimi ma fantastycznie wybarwione liście... mam ich 4 różne, ale takiej nie spotkałam
Carla-pwd
500p
500p
Posty: 511
Od: 27 sie 2008, o 07:25
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post »

Jezuniu.. jaki fiołeczke.. aaaa. będę płakać :(:(:( jakis malutki listeczek wiosna dało by się :(
Ril
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 28
Od: 30 wrz 2008, o 17:10
Lokalizacja: Warszawa

Post »

katrina26Ja właśnie odkryłam że też zachorowałam na grudniki. Poleciałabym natychmiast do tej kwiaciarni kupić więcej ale przechodziłam tamtędy w poniedziałek i już żadnych nie było :cry: A może jeszcze sprowadzą.... Chyba zacznę nawiedzać kwiaciarnie :lol:

agaxkub Cztery różne?! Lecę do ciebie oglądać! ;:8 Mnie absolutne szaleństwo peperomkowe opętało :lol:

Carla-pwd Chimerki z listków rozmnażane nie powtarzają cech rodzica. ALE za listeczek tego Twojego cudnego fiołcia, specjalnie dla ciebie spróbuję zrobić sadzonkę z łodyżki kwiatowej! :) Mam nadzieję że się uda.

;:196
Carla-pwd
500p
500p
Posty: 511
Od: 27 sie 2008, o 07:25
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post »

listek pewnei, że dostaniesz tylko przypomnij sie na wiosnę :) .. a co do tego rozmnażania poprzez łodyżki kwiatowe to jak sie to robi ??? aaa no i jak odruznić chimerke od fiołka? :shock:
Ril
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 28
Od: 30 wrz 2008, o 17:10
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Carla-pwd pisze:a co do tego rozmnażania poprzez łodyżki kwiatowe to jak się to robi ??? aaa no i jak odruznić chimerke od fiołka? :shock:
Chimera to odmiana fiołka z takimi paskami na płatkach, jak właśnie ten mój powyżej. A co do rozmnażania z łodyżki to znalazłam kiedyś taką instrukcję, po angielsku jest.
http://www.robsviolet.com/blossom%20stems.htm

Od siebie niewiele mogę powiedzieć bo nie próbowałam jescze a nawet uważnie nie czytałam, tyle że zarejestrowałam istnienie takiej opcji :lol:

treissi :oops: Bardzo dziękuję w imieniu grudniczków.
Awatar użytkownika
Agnieszka_73
200p
200p
Posty: 416
Od: 16 paź 2008, o 21:17
Lokalizacja: Białystok

Post »

Rośliny zadbane, ładne :) A grudniczek miodek! Świetny kolorek! Kto by przypuszczał, że z łososiowego rozwinie się taki cudak? :)
To ja typ niepokorny :)
Awatar użytkownika
bayaga
500p
500p
Posty: 604
Od: 4 lis 2008, o 23:02
Lokalizacja: Konin

Post »

no tak i znowu jestem choraaaa...zacznę latać i szukać cudaka w paski i jeszcze z falbanką :lol: też takiego chce :!: a grudnik po prostu boski ,pozytywnie zazdraszczam :lol:
Pozdrawiam Aga, świrus kwietnikus maksimus :P
Zielona chatka Baby Yagi
Zagroda Baby Yagi
Carla-pwd
500p
500p
Posty: 511
Od: 27 sie 2008, o 07:25
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post »

po "ichnemy" (czytaj. np. angielsku) to ja nifersztej :P hehehe :):) ale zarejstrowałam i moze poszukam czegos po polsku :)
Awatar użytkownika
adamanna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2645
Od: 24 kwie 2008, o 23:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post »

grudniczek ;:82 szczęki to długo nie znajde...REWELACYJNY KOLOREK ......na taki wlaśnie polowałam
Awatar użytkownika
anoli
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7840
Od: 3 lis 2007, o 16:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

Coraz ciekawiej się robi u Ciebie. Czy mogą Cię zaprosić do wątku Antosiowo-Anolkowe baniaczki wraz z Twoimi rybkami? Godzenie roślin i zwierzaków wymaga faktycznie niezłej planistyki, i tajnych sposobów, a czasem zniszczenia i tak są. A potem patrzy na mnie psia mina pełna niewinności z liściem wystającym z pyska....Grudniczek i fiołek chimerka super. Peperomki boskie, jestem na nie chora ostatnio - tzn na różne odmiany. Gdyby nie brak kasy, to ostatnio tez bym przytargała taką kompozycję. :P :D
Wątki Zapraszam serdecznie Ilona
Ril
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 28
Od: 30 wrz 2008, o 17:10
Lokalizacja: Warszawa

Post »

jak zwykle bardzo wszystkim dziękuję za miłe odwiedziny.

bayaga No przykro mi :( :wink: Ale w razie jaky co to będę o tobie pamiętać (a nóż mi się uda toto rozmnożyć z sukcesem :? )

adamanna Pamiętam o tobie nie martw się. Jak nic nie upolujesz to masz u mnie listeczki. On nieduży, ale coś się zawsze da uskubać. :)

anoli Bardzo chętnie odwiedzę po weekendzie (uczelnia, uczelnia i jeszcze raz uczelnia, nawet jeszcze nie wiem co tam za powieść trzeba było na jutro przeczytac :lol: ) Nie wiedziałam że domowe zbiorniczki też tu uwzględnione 8) Mój baniaczek to malutki, ok 30 l tylko i okropnie zarośnięty bo wszystko mi się mnoży w nim tak że nienadążam wyżucać. Co do szkodników małych to wiem o czym mówisz. U mnie np. zdecydowały że źle posadziłam cebulki w skrzynce i trzeba było poprawić. Tona ziemi w przedpokoju, a cebulki to chyba w siebie wchłonęły :roll: No i co im powiem? Dzieci chodzą do piaskownicy a one co? Przynajmniej miały radochę :lol:

No dobra, lecę sprawdzic z czego nieprzygotowana jestem. Pozdrawiam wszystkich!
Awatar użytkownika
adamanna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2645
Od: 24 kwie 2008, o 23:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post »

[quote="Ril"]

adamanna Pamiętam o tobie nie martw się. Jak nic nie upolujesz to masz u mnie listeczki. On nieduży, ale coś się zawsze da uskubać. :)

wielkie dzięki Ril za pamięć ...ale żeby nie zapeszyć ;:31 ...chyba mi się udało upolować to co za mna chodziło...mam biały i mam nadzieję łososiowy...i nadzieję że nie zrzuci pączków i będę mogła choć kolor zobaczyć ;:32
Ril
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 28
Od: 30 wrz 2008, o 17:10
Lokalizacja: Warszawa

Post »

adamanna pisze: wielkie dzięki Ril za pamięć ...ale żeby nie zapeszyć ;:31 ...chyba mi się udało upolować to co za mna chodziło...mam biały i mam nadzieję łososiowy...i nadzieję że nie zrzuci pączków i będę mogła choć kolor zobaczyć ;:32
:D No to trzymam kciuki! Mnie też dzisiaj korciło do biedronki wstąpić, akurat tak wrednie po drodze z uczelni jest, a nóż byłby czerwony... Ale powstrzymała mnie świadomość że wszystko co posiadam na koncie to 26 zł a jutro jakiś obiad trzeba będzie zjeść :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”