Moja działeczka - Ziel@

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Ziela1233
200p
200p
Posty: 236
Od: 5 mar 2008, o 13:49
Lokalizacja: Gniezno

Post »

Dodaje świeżo zrobione dzisiaj fotki.

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
muminek
200p
200p
Posty: 462
Od: 26 mar 2008, o 15:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post »

Bardzo ładny placyk :) też lubię kamyki i mam maleńki przedogródek wyłożony kamieniami polnymi, oprócz tego wykładam nimi niektóre ścieżki... jestem za :) tym bardziej,że niektóre roślinki rozrosną się i za jakiś czas będzie całkiem inaczej to wyglądało :)
Awatar użytkownika
Ziela1233
200p
200p
Posty: 236
Od: 5 mar 2008, o 13:49
Lokalizacja: Gniezno

Post »

muminek dokładnie. Chociaż nie mam za dużo roślin które mogłyby sie porozrastać tak żeby zaczęły zakrywać kamienie. Z płożących rosną tam dwie irgi poziome, trzmielinę. Potem mam kalinę koralową, wierzbę (ta na pniu) irgę parkową, bukszpany, tawułę tunbergia, hibiskusa, pasteloróżowy rozchodnik, gruszkę oraz czereśnie wczesną.
acidantera
100p
100p
Posty: 159
Od: 14 kwie 2008, o 21:14
Lokalizacja: swiat

Post »

ślicznie tam u ciebie naprawdę ;)
Awatar użytkownika
Babopielka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6087
Od: 9 wrz 2007, o 19:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Rypina

Post »

Witaj ziela bo nie wiem jak się zwracać do Ciebie :?: :roll:
Ja bym między te kamienie posadziła troszkę bylin takich poduchowych jak gęsiówka ,żagwin ,skalnica arendsa ,mydlnicę bazyliowatą no i masę innych :D tak żeby ożywić troszkę te kamyki i od razu Twój ogród by zyskał nowe oblicze ,bo same kamienie to troszkę za mało :roll: :wink:
Awatar użytkownika
Ziela1233
200p
200p
Posty: 236
Od: 5 mar 2008, o 13:49
Lokalizacja: Gniezno

Post »

Ziela jestem :) miło mi :)

Musze powiedzieć tak:

ogród jest mój i ojca. I Ojca jak na razie nie mogę przekonać żeby posadzić byliny bo jest uparty. Ja już bym to dawno zrobił, przed rozsypaniem kamieni. No ale... muszę być cierpliwym może uda mis ei udobruchać.
Awatar użytkownika
iwo-1
100p
100p
Posty: 138
Od: 22 sty 2008, o 20:07
Lokalizacja: okolice Warszawy

Post »

Ładna działeczka. :D
A kamienie to ja też zbieram gdzie się da, tylko ja układam
po kilka w różnych miejscach.Dla ozdoby rabat. :D

Pozdrawiam iwona
Awatar użytkownika
Ziela1233
200p
200p
Posty: 236
Od: 5 mar 2008, o 13:49
Lokalizacja: Gniezno

Post »

a ja jak widać wszystko walnąłem na jedną kupę hehe :D ale nie powiem bo w tym roku sie zabieram ostro za robotę, i mam gdzieś :D to co ojciec będzie mi mówił :D
Awatar użytkownika
miaaa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1498
Od: 12 lut 2008, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post »

Witaj Ziela ;)
Świetny pomysł z tymi kamykami 8) mi się podoba 8) a zawsze jak będziesz miał mało miejsca na rośliny - kamyki można wyjąć i sadzić coś :P zazdroszczę pięknego trawnika 8) i truskawek :mrgreen:
czekam na dalsze fotki ;:113
Awatar użytkownika
Ziela1233
200p
200p
Posty: 236
Od: 5 mar 2008, o 13:49
Lokalizacja: Gniezno

Post »

miaaa dziękuje pięknie. I wiesz wstyd mi sie przyznać ale będę szczery. Nie wpadłem na pomysł ze kamienie mogę wyjmować i sadzić nowe roślinki.
Awatar użytkownika
Isia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2939
Od: 27 maja 2007, o 17:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Płock

Post »

witaj Ziela widzę że poranne z nas ptaszki :P zwiedzam sobie Twój ogródek z poranną kawą i jak u każdego z nas można i u Ciebie podpatrzeć ciekawe rzeczy, kształt działeczki masz bardzo ładny chylę czoło na wypielęgnowanym trawnikiem (spisałam sobie nawóz) miejsca na roślinki dużo, pomysł z kamieniami oryginalny najwazniejsze że Ci sie podoba :D Pozdrawiam Isia
Awatar użytkownika
ewab123
500p
500p
Posty: 948
Od: 19 sie 2007, o 17:35
Lokalizacja: Warmia

Post »

Witaj Ziela, spodobał mi się Twój pomysł z kamienistą rabatą. Włożyłeś w to ogrom pracy. Myślę, że wraz z rozrastaniem się roślin będzie się robiło jeszcze ciekawiej. Powodzenia w dalszej pracy na działce.
Awatar użytkownika
Ziela1233
200p
200p
Posty: 236
Od: 5 mar 2008, o 13:49
Lokalizacja: Gniezno

Post »

Oj moje kochane ogrodniczki, ale mi słodzicie ;:12 ;:12 ;:12 ;:12

co do kształtu działeczki, to jest on z lekka dziwny, bo za altaną mam wzniesienie ziemi na 3metry. Nie pokazywałem zdjęć z tą górką, bo jest tam szaro, i na razie daje sobie z nią spokój. Rośnie tam sam barwinek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”