Doradżcie jakie płytki

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
Awatar użytkownika
justa
100p
100p
Posty: 129
Od: 5 cze 2007, o 22:58
Lokalizacja: Małopolska

Post »

Przeglądnij katalogi w sklepach jest ich dużo i tam na pewno znajdziesz coś dla siebie
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6526
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

I pisz, co wybrałaś i jak to wyszło w praktyce, czyli na ścianie :) Powodzenia!!!

(w tym roku nie ma zmiłuj, remont całej naszej kuchni z wymianą płytek na podłodze musi być. A to oznacza wymontowanie wszystkich blatów, szafek, wszystkiego, bo 1. mam za dużo popękanych płytek do wymiany- miały być twarde, ale były tylko drogie! 2. już nie robią takich płytek, więc dobranie i łatanie nie jest możliwe, 3. mam ich dość, jak to możliwe, żeby płytki o 3 klasie twardości ścierały się jak zdarte buty? Przecie nie chodzę po nich w papierze ściernym, tylko w kapciach!

Musiałam się wyżalić, musiałam, ale już mi przeszło :))
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Nalewka pisze: (w tym roku nie ma zmiłuj, remont całej naszej kuchni z wymianą płytek na podłodze musi być. A to oznacza wymontowanie wszystkich blatów, szafek, wszystkiego, bo 1. mam za dużo popękanych płytek do wymiany- miały być twarde, ale były tylko drogie! 2. już nie robią takich płytek, więc dobranie i łatanie nie jest możliwe, 3. mam ich dość, jak to możliwe, żeby płytki o 3 klasie twardości ścierały się jak zdarte buty? Przecie nie chodzę po nich w papierze ściernym, tylko w kapciach!

Musiałam się wyżalić, musiałam, ale już mi przeszło :))[/i]
Naleweczko, żalić to się dopiero będziesz podczas prac remontowych :lol:
Oczywiście Ci tego nie życzę...
Jak długo miałaś/masz te wspomniane płytki? Zastanawiam się teraz nad zostawianiem kilku płytek na zapas.
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6526
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

Ja MAM kilka płytek na zapas, ale one się tak poniszczyły, starło się z nich szkliwo i widać ciemne wnętrze kafla, niektóre były tak "dobrze" położone, że popękały w poprzek, albo w narożniku, że trzeba je wymienić. I tych dodatkowych płytek jest za mało. Ale nawet, jakby było wystarczająco, to mam dość tych g...nych płytek, miały być super, a okazały się do niczego. Gdybyśmy kupili byle jakie płytki za małe pieniądze, teraz miałabym to czego chciałam. Ale te były drogie jak nieszczęście i miały być super wytrzymałe na ścieranie. Tzn. widziałam też droższe, ale to miały być tylko płytki do kuchni i przedpokoju, a nie złocone i wysadzane brylantami - do pałacu :) No i jak na swoją cenę i kłamliwy opis własności - po latach wiem, że nie były warte mojej wieloletniej troski.

Mam je 12 lat i wystarczy! A do remontu szykujemy się drugi rok i ciągle tak nas to przeraża, że przekładamy na kolejną wiosnę, kolejną jesień, kolejną.... Ależ to będzie piękna katastrofa!!!
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Nalewka pisze: ... A do remontu szykujemy się drugi rok i ciągle tak nas to przeraża, że przekładamy na kolejną wiosnę, kolejną jesień, kolejną.... Ależ to będzie piękna katastrofa!!!
My też się tak szykowaliśmy i szykowaliśmy... Nasi znajomi są już przyzwyczajeni, że od ponad 5 lat ciągle mówimy, że mamy w domu remont :lol: Po tym jak się rozbudowaliśmy, zmieniliśmy dach i wykończyliśmy nową część zaczęła mnie przerażać taka drobnostka jak zmiana tapety w kuchni :roll: Akurat my byliśmy w takiej sytuacji, że musieliśmy mieszkać TU podczas całej demolki.
Tamten remont wspominam jako bardzo traumatyczne przeżycie :? No i dalsze remonty tak odwlekaliśmy w czasie aż do teraz, a TERAZ już nie było zlituj się! Przy dziecku nie ma prawa być "ciał obcych" na ścianie czy suficie w łazience.
Czeka nas jeszcze demolka kuchni i pokoju dla Brzuńka... nawet nie chcę myśleć co będzie pod tą trzydziestoparoletnią boazerią (;:214) którą tam mam :roll:
Tylko gdzie ja się podzieję z Brzuńkiem na czas następnego remontu?? Chyba pozostaje mi spakować się i jechać gdzieś w tym czasie na wakacje :lol:
Gdybym TERAZ mogła cofnąć czas to już 5 lat temu wszystko bym zrobiła jednocześnie (a przy okazji bym zarżnęła się finansowo - ale trudno...)
Pomarudziłam :oops:
Awatar użytkownika
jakja
Przyjaciel Forum - weteran
Przyjaciel Forum - weteran
Posty: 115
Od: 10 lis 2006, o 16:38
Lokalizacja: Poznań

Re: Doradżcie jakie płytki

Post »

Zenia pisze:płytki i to takie małe 10cm-na 10
Rany!!! Dajsobie spokój z takimi! statnio kladlem takie: ok. 3m2 zajęlo mi calą sobotę i niedzielę! To jest koszmar!
Pozdrawiam. Jacek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”