Klej entomologiczny
- maryann
- Przyjaciel Forum - gold

- Posty: 5110
- Od: 3 wrz 2007, o 14:31
- Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
- Lokalizacja: Czechy k. Krakowa
Re: Klej entomologiczny
Ja zastosowałem taka taśmę lepową, kleju nie zdążyłem, to mi się kot przykleił... 
Każdy potrzebuje prawdy. Wielu, o ironio, tak bardzo, że zamiast jej poszukać- prawdą nazywają kłamstwo!
- galaxy
- 500p

- Posty: 802
- Od: 6 maja 2009, o 17:26
- Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
- Lokalizacja: Gdańsk
Re: Klej entomologiczny
5 sezon z klejem (w tym roku nie smarowałam) i przestałam być już taka zachwycona. Pierwszy klej ściągnęłam z Niemiec, teraz będę płakać bo klej działa jak soczewka ? Powoduje odparzenie i odchodzenie kory, już 3 drzewka 6 letnie pożegnałam i walczę o życie reszty. Zaczyna się niewinnie od drobnych spękań, później jest tylko gorzej. Więcej nie kupię, wolę walkę z mszycą starymi metodami. Zachwycona nim byłam do ubiegłego roku.
Spontanicznie, nieco od rzeczy, kompletnie bez kontroli - mój chaos
Poszukuję, wymienię, sprzedam, oddam
Na parapetach miejsce zawsze się znajdzie nawet jak go już nie ma
Poszukuję, wymienię, sprzedam, oddam
Na parapetach miejsce zawsze się znajdzie nawet jak go już nie ma
Re: Klej entomologiczny
Właśnie kupiłem ale klej raczej nie działa jak soczewka bo nie może tak działać-fizyka.Coś zawiera w sobie co uszkadza drzewo a inni użytkownicy mogą polecać jaki kupowali?Mój już w drodze. Mrówki tragedia,cała moja działka to jedno wielkie mrowisko pod trawnikiem oraz tunele wszelakiej średnicy.Trawa nie rośnie dlatego a korzenie drzew ciekawe w jakim stanie....


